MENU

Træningskamp Senior Trio //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
163391
02-02 2019
Kl. 10:00
Nykøbing FC SJS Nykøbing FC U19 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
252575 fr
08-02 2019
Kl. 17:00
Nykøbing FC SJS NFC U19 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
216484
09-02 2019
Kl. 12:00
FC Nakskov FC Nakskov OK+ stadion FC Nakskov
218046
16-02 2019
Kl. 12:15
B. Frem TGB Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
266602
16-02 2019
Kl. 13:30
FC Nakskov SJS FC Nakskov LFS Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
253016 fr
22-02 2019
Kl. 19:00
Nykøbing FC SJS NFB LFS Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
137474 fr
22-02 2019
Kl. 19:00
Rødby BK Døllefjelde Musse IF Stjerneflyt Arena Rødby BK
218068
23-02 2019
Kl. 12:15
B. Frem Søllested IF Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
273118
23-02 2019
Kl. 12:30
Stubbekøbing BK Stubbekøbing BK Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Stubbekøbing BK
147797
23-02 2019
Kl. 13:30
Døllefjelde Musse IF Rødby BK Kunstgræsbanen, Nakskov FC Nakskov
598061
23-02 2019
Kl. 13:30
Rødby BK Døllefjelde Musse IF Kunstgræsbanen, Nakskov Rødby BK
179809
23-02 2019
Kl. 14:20
Guldborg IF Tingsted BK Zoo Banen (11 mands kunst) Guldborg IF
253000 to
28-02 2019
Kl. 19:00
Maribo BK Rødby BK MB's anlæg Maribo BK
253017 fr
01-03 2019
Kl. 19:00
Nykøbing FC SJS Væggerløse LFS Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
218069
02-03 2019
Kl. 12:15
B. Frem TGB Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
268226
02-03 2019
Kl. 16:00
Stubbekøbing BK Horbelev IF Zoo Banen (11 mands kunst) Stubbekøbing BK
163314
03-03 2019
Kl. 11:15
B. Frem Ørslev GIF (V) Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
266713
03-03 2019
Kl. 13:00
Systofte BK Nordfalster FB NFC Anlæg Syd Systofte BK
268325 fr
08-03 2019
Kl. 19:00
Rødby BK Nyråd IF Rødby Hallen Rødby BK
296867
09-03 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC SJS Nykøbing FC U19 Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
253018
09-03 2019
Kl. 14:00
Nykøbing FC SJS DMI SJS Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
267047
10-03 2019
Kl. 10:20
Væggerløse BK Listrup U&IF Zoo Banen (11 mands kunst) Væggerløse BK
412962 to
14-03 2019
Kl. 19:00
Stubbekøbing BK Stubbekøbing BK SB´s anlæg Stubbekøbing BK
163315
16-03 2019
Kl. 10:00
B. Frem Nørre Alslev BK Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
218070
16-03 2019
Kl. 12:15
B. Frem Døllefjelde Musse IF Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
252531
16-03 2019
Kl. 14:00
Nykøbing FC Sundby Boldklub NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
412883
16-03 2019
Kl. 14:00
TGB Østmøn NFC Anlæg Nord TGB
412884
16-03 2019
Kl. 16:00
TGB Østmøn 2 NFC Anlæg Nord Kunst TGB
268214 to
21-03 2019
Kl. 18:30
Stubbekøbing BK Systofte BK SB´s anlæg Stubbekøbing BK
440648 to
21-03 2019
Kl. 20:00
TGB Træningskamp Senior Trio Skovbanen (11 mands kunst) TGB
289665
23-03 2019
Kl. 13:00
NFB SIF KL Køleteknik Arena Søllested IF
253001
23-03 2019
Kl. 13:30
Maribo BK FC Nakskov MB's anlæg Maribo BK
411165
24-03 2019
Kl. 12:15
B. Frem Døllefjelde Musse IF Zoo Banen (11 mands kunst) B. Frem
268215 ma
25-03 2019
Kl. 19:00
Stubbekøbing BK Tirsted IK 85 Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs Stubbekøbing BK
374565 ti
26-03 2019
Kl. 19:00
Rødby BK Øster Ulslev BK Stjerneflyt Arena Rødby BK
268216
30-03 2019
Kl. 14:30
Stubbekøbing BK Nørre Alslev BK SB´s anlæg Stubbekøbing BK
284988
30-03 2019
Kl. 15:00
Nykøbing FC IFK Simrishamn NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
642841 ma
01-04 2019
Kl. 19:00
Nordfalster FB NFC KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
394399
29-06 2019
Kl. 13:00
Belt Team Landsdels Landsholdet OK+ stadion FC Nakskov
791870 to
18-07 2019
Kl. 19:00
B. Frem Nordfalster FB Inges Auto Park B. Frem
794388
20-07 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC Hvidovre CM Arena Nykøbing FC
791871
27-07 2019
Kl. 10:30
B. Frem Søllested IF Inges Auto Park B. Frem
441250
27-07 2019
Kl. 11:00
NFB Strøby KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
411252
27-07 2019
Kl. 12:00
Rødby BK Horslunde BK Stjerneflyt Arena Rødby BK
791872 to
01-08 2019
Kl. 19:00
B. Frem Væggerløse BK Inges Auto Park B. Frem
877552 fr
02-08 2019
Kl. 18:30
B. Frem Tirsted IK 85 Inges Auto Park B. Frem
441251 fr
02-08 2019
Kl. 18:30
LUIF Væggerløse LUIF´s anlæg Listrup U&IF
225239
03-08 2019
Kl. 13:00
Systofte BK Døllefjelde Musse IF OK+ Arena Systofte BK
423036
03-08 2019
Kl. 13:30
Maribo BK Søllested IF MB's anlæg Maribo BK
441523
03-08 2019
Kl. 14:30
ØUB Eskilstrup Øster Ulslev stadion Øster Ulslev BK
324520 ti
06-08 2019
Kl. 19:00
FC Nakskov Vordingborg IF OK+ stadion FC Nakskov
423038 to
08-08 2019
Kl. 19:00
Maribo BK Øster Ulslev BK MB's anlæg Maribo BK
493897 fr
09-08 2019
Kl. 19:00
SIF Rødby Søllested stadion Søllested IF
792416
10-08 2019
Kl. 12:00
B. Frem Ørslev GF Inges Auto Park B. Frem
369755
10-08 2019
Kl. 12:00
FC Nakskov Tingsted BK OK+ stadion FC Nakskov
443051
10-08 2019
Kl. 13:00
DMI Ørslev GF DMI´s anlæg Døllefjelde Musse IF
423035
11-08 2019
Kl. 11:00
Maribo BK Listrup U&IF MB's anlæg Maribo BK
526712 ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Nordfalster FB Systofte BK KL Køleteknik Arena Nordfalster FB
441524 ti
13-08 2019
Kl. 19:00
ØUB Rødby Øster Ulslev stadion Øster Ulslev BK
846468
09-11 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC FC København Zoo Banen (11 mands kunst) Nykøbing FC
852055 to
21-11 2019
Kl. 18:30
Nykøbing FC Nykøbing FC U19 NFC Anlæg Syd Nykøbing FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster påmail eller på tlf: 5482 6768

Log ind