Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. mar 2019
11:00
Fremad Valby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
13:00
Ølstykke FC
1
Hillerød Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
14:30
HB Køge pigefodbold
2
NFC
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
10:00
HIK
2
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:00
NFC
5
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:00
Hvidovre IF
2
HB Køge pigefodbold
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:00
Husum Bk
1
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
13:00
Hillerød Fodbold
5
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
13:30
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
17:00
Fremad Valby
4
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:00
Ølstykke FC
0
B. 73, Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
10:00
HIK
7
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
13:30
Oversidder
NFC
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:30
HB Køge pigefodbold
0
Husum Bk
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2019
18:00
Husum Bk
0
Fremad Valby
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
11:00
B. 73, Slagelse
0
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
11:00
Hillerød Fodbold
1
HB Køge pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
11:30
Hvidovre IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:00
NFC
Ølstykke FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:00
NFC
2
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:00
Ølstykke FC
0
HIK
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
Oversidder
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:30
HB Køge pigefodbold
0
B. 73, Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:00
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:15
Hvidovre IF
1
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
18:30
Hillerød Fodbold
3
Fremad Valby
6
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:00
Ølstykke FC
2
HB Køge pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:30
Hvidovre IF
2
Husum Bk
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:30
Fremad Valby
4
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
13:00
NFC
5
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
18:30
Husum Bk
0
NFC
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
11:00
Fremad Valby
2
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
18:30
B. 73, Slagelse
0
Husum Bk
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:00
B. 73, Slagelse
0
NFC
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:00
Hillerød Fodbold
4
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
10:00
HIK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
HB Køge pigefodbold
3
Fremad Valby
5
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Ølstykke FC
1
Husum Bk
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
18:30
HIK
3
HB Køge pigefodbold
3
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2019
18:45
Husum Bk
4
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
11:30
Hvidovre IF
1
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Fremad Valby
5
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Oversidder
HB Køge pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
HIK
1
NFC
3
|
Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.
Der er pokal og medaljer til nummer 1 i puljen. Overækkes i forbindelse med sidste kamp.