MENU

U14 Piger Liga 1 (06) efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
836169 on
14-08 2019
Kl. 18:00
Oversidder B93
836177
to
22-08 2019
Kl. 18:30
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
1 - 5
836178
24-08 2019
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Farum BK Ringsted Stadion
4 - 4
836176
24-08 2019
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
836175
25-08 2019
Kl. 10:00
B93 FA 2000 Kunst, B93
6 - 0
836180 on
28-08 2019
Kl. 18:00
Oversidder Greve Fodbold
836181
to
29-08 2019
Kl. 18:00
BSF Ringsted Pigefodbold Ballerup Idrætspark
7 - 0
836182
31-08 2019
Kl. 11:15
FA 2000 Brøndbyernes IF Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 1
836183
31-08 2019
Kl. 13:00
HIK Farum BK Kunst, HIK
1 - 8
836179
01-09 2019
Kl. 11:00
FC Helsingør B93 Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
836171
to
05-09 2019
Kl. 18:30
Greve Fodbold Farum BK Greve Idræts Center
5 - 1
836173
08-09 2019
Kl. 16:00
HIK Ringsted Pigefodbold Kunst, HIK
4 - 2
836187
14-09 2019
Kl. 11:00
Greve Fodbold FA 2000 Greve Idræts Center
3 - 3
836188
14-09 2019
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
836184
14-09 2019
Kl. 11:15
B93 HIK Kunst, B93
4 - 0
836185
14-09 2019
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF FC Helsingør Brøndby Stadion
0 - 8
836190 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Oversidder Farum BK
836193
21-09 2019
Kl. 13:00
HIK BSF Kunst, HIK
0 - 8
836189
22-09 2019
Kl. 11:30
FC Helsingør Greve Fodbold Helsingør "Ny Stadion" OPV
1 - 0
836191
22-09 2019
Kl. 11:30
B93 Brøndbyernes IF Kunst, B93
15 - 0
836192
22-09 2019
Kl. 11:45
FA 2000 Ringsted Pigefodbold Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 0
836186
fr
27-09 2019
Kl. 18:30
Farum BK BSF Farum Park Kunstgræs
2 - 3
836197
28-09 2019
Kl. 11:00
Greve Fodbold B93 Greve Idræts Center
2 - 3
836198
28-09 2019
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold FC Helsingør Ringsted Stadion
1 - 2
836194
28-09 2019
Kl. 12:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
836195
28-09 2019
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF HIK Brøndby Stadion
1 - 10
836196
29-09 2019
Kl. 11:00
Farum BK FA 2000 Farum Park
3 - 5
836201
05-10 2019
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
1 - 0
836202
05-10 2019
Kl. 11:15
FA 2000 BSF Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
836203
05-10 2019
Kl. 13:00
HIK Oversidder Kunst, HIK
836199
06-10 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Farum BK Pedella Park Kunstgræs
1 - 1
836200
06-10 2019
Kl. 13:30
B93 Ringsted Pigefodbold Kunst, B93
9 - 1
836213
on
09-10 2019
Kl. 18:30
Greve Fodbold Ringsted Pigefodbold Greve Idræts Center Kunstgræs
3 - 0
836205
to
10-10 2019
Kl. 18:00
BSF FC Helsingør Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
5 - 0
836170
ti
22-10 2019
Kl. 18:00
BSF Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
10 - 0
836208
fr
25-10 2019
Kl. 18:00
Ringsted Pigefodbold Brøndbyernes IF Ringsted Stadion
1 - 1
836204
26-10 2019
Kl. 11:15
Oversidder FA 2000
836207
26-10 2019
Kl. 13:00
HIK Greve Fodbold Kunst, HIK
1 - 2
836212
fr
01-11 2019
Kl. 17:30
FA 2000 HIK Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 1
836209
02-11 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
836211
fr
08-11 2019
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
1 - 10
836174
09-11 2019
Kl. 10:00
FC Helsingør HIK Pedella Park Kunstgræs
2 - 2
836206
on
13-11 2019
Kl. 19:15
B93 Farum BK Kunst, B93
8 - 0
836172
16-11 2019
Kl. 11:15
FA 2000 FC Helsingør Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
836210
16-11 2019
Kl. 11:15
B93 BSF Kunst, B93
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.

Log ind