Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
10:00
Brønderslev IF
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
18:30
Team Horne-Hirtshals
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
18:00
Bindslev/Tversted IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
10:00
Lundergård IU
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
11:15
Hjørring IF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
10:00
Skibsby-Højene IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:00
Bindslev/Tversted IF
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:00
Hjørring IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
17:30
Lundergård IU
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:00
Team Horne-Hirtshals
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:30
Brønderslev IF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
10:00
Bindslev/Tversted IF
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
10:00
Skibsby-Højene IF
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2019
18:00
Bindslev/Tversted IF
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:00
Lundergård IU
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:15
Hjørring IF
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2019
18:30
Hjørring IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:30
Lundergård IU
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:00
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
16:00
Team Horne-Hirtshals
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
18:00
Skibsby-Højene IF
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
18:30
Team Horne-Hirtshals
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
17:30
Bindslev/Tversted IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
18:30
Skibsby-Højene IF
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
18:30
Brønderslev IF
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
17:30
Hjørring IF
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
10:00
Lundergård IU
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
10:00
Brønderslev IF
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
10:00
Team Horne-Hirtshals
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
18:00
Skibsby-Højene IF
Bindslev/Tversted IF
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.
Spilleregler 8:8
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.
Vinterfodbold - Tilmeld jer KUNSTGRÆSTURNERINGEN