MENU

Serie 3 , Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
610862
ti
13-08 2019
Kl. 19:30
Brødeskov IF Slangerup & Omegn IF (1) Brødeskov Stadion Kunst
5 - 1
610864
17-08 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Farum BK (1) Blovstrød idrætsanlæg
4 - 0
610909
17-08 2019
Kl. 15:30
Espergærde IF Græsted IF Mørdrup Idrætsanlæg
5 - 2
610863
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Frem Hellebæk FIF-Stadion
4 - 1
610910
24-08 2019
Kl. 13:00
Græsted IF Snekkersten IF Græsted Stadion
1 - 2
610911
24-08 2019
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Blovstrød IF Nordkysthallen
2 - 0
623135
24-08 2019
Kl. 14:00
Tikøb IF Helsinge Fodbold Tikøb Gl. Stadion
2 - 0
623137
24-08 2019
Kl. 15:00
Farum BK (1) Brødeskov IF Farum Park
0 - 2
623136
24-08 2019
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Espergærde IF Slangerup Stadion
2 - 1
610912
ti
27-08 2019
Kl. 19:00
Gilleleje FK FIF, Hillerød Nellerupgård Stadion
3 - 0
623139
31-08 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Brødeskov IF Blovstrød idrætsanlæg
2 - 3
623138
31-08 2019
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Tikøb IF FIF-Stadion
1 - 1
623143
31-08 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Farum BK (1) Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
623140
31-08 2019
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Gilleleje FK Nordkysthallen
3 - 3
623141
31-08 2019
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Græsted IF Helsinge Stadion
0 - 1
623142
01-09 2019
Kl. 14:00
Snekkersten IF Slangerup & Omegn IF (1) Snekkersten Idrætscenter
2 - 8
610877 ti
03-09 2019
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Gilleleje FK Helsinge Stadion
2 - 2
623145
07-09 2019
Kl. 12:00
Brødeskov IF Espergærde IF Brødeskov Stadion Kunst
7 - 2
623146
07-09 2019
Kl. 12:00
Gilleleje FK Blovstrød IF Nellerupgård Stadion
5 - 1
623144
07-09 2019
Kl. 13:00
Græsted IF FIF, Hillerød Græsted Stadion
2 - 2
623147
07-09 2019
Kl. 14:00
Tikøb IF Frem Hellebæk Tikøb Gl. Stadion
2 - 1
623149
07-09 2019
Kl. 15:00
Farum BK (1) Snekkersten IF Farum Park
3 - 1
623148
07-09 2019
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Helsinge Fodbold Slangerup Stadion
2 - 0
623151
14-09 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Espergærde IF Blovstrød idrætsanlæg
3 - 2
623152
14-09 2019
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Græsted IF Nordkysthallen
0 - 5
623153
14-09 2019
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Farum BK (1) Helsinge Stadion
2 - 1
623155
15-09 2019
Kl. 14:00
Snekkersten IF Brødeskov IF Snekkersten Idrætscenter
2 - 5
623150
to
19-09 2019
Kl. 18:30
FIF, Hillerød Slangerup & Omegn IF (1) FIF-Stadion
3 - 3
623156
21-09 2019
Kl. 13:00
Græsted IF Gilleleje FK Græsted Stadion
0 - 3
623158
21-09 2019
Kl. 14:00
Tikøb IF Blovstrød IF Tikøb Gl. Stadion
0 - 3
623213
21-09 2019
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Frem Hellebæk Slangerup Stadion
7 - 0
623212
21-09 2019
Kl. 15:45
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
7 - 0
623214
ti
24-09 2019
Kl. 20:15
Farum BK (1) FIF, Hillerød Farum Park
4 - 0
623216
28-09 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Snekkersten IF Blovstrød idrætsanlæg
4 - 4
623215
28-09 2019
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Brødeskov IF FIF-Stadion
1 - 6
623220
28-09 2019
Kl. 14:00
Tikøb IF Græsted IF Tikøb Gl. Stadion
2 - 4
623217
28-09 2019
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Farum BK (1) Nordkysthallen
0 - 7
623218
28-09 2019
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
0 - 3
623219
28-09 2019
Kl. 15:00
Gilleleje FK Slangerup & Omegn IF (1) Nellerupgård Stadion
0 - 2
623157
to
03-10 2019
Kl. 20:15
Brødeskov IF Helsinge Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
2 - 0
623221
05-10 2019
Kl. 13:00
Græsted IF Blovstrød IF Græsted Stadion
1 - 2
623222
05-10 2019
Kl. 13:00
Brødeskov IF Frem Hellebæk Brødeskov Stadion Kunst
8 - 2
623224
05-10 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF FIF, Hillerød Mørdrup Idrætsanlæg
6 - 4
623226
05-10 2019
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Tikøb IF Slangerup Stadion
1 - 1
623223
06-10 2019
Kl. 14:00
Snekkersten IF Helsinge Fodbold Snekkersten Idrætscenter
3 - 5
623227 ti
08-10 2019
Kl. 20:00
Farum BK (1) Gilleleje FK Farum Park
0 - 1
623382
to
10-10 2019
Kl. 18:30
Græsted IF Slangerup & Omegn IF (1) Græsted Stadion
3 - 2
623386
12-10 2019
Kl. 12:00
Gilleleje FK Brødeskov IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
1 - 1
623384
12-10 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Helsinge Fodbold Blovstrød idrætsanlæg
4 - 0
623383
12-10 2019
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Snekkersten IF FIF-Stadion
2 - 2
623387
12-10 2019
Kl. 14:00
Tikøb IF Farum BK (1) Tikøb Gl. Stadion
5 - 2
623385
12-10 2019
Kl. 15:30
Frem Hellebæk Espergærde IF Pedella Park Kunstgræs
1 - 3
623388
19-10 2019
Kl. 12:00
Brødeskov IF Tikøb IF Brødeskov Stadion Kunst
2 - 5
623389
19-10 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Slangerup & Omegn IF (1) Blovstrød idrætsanlæg
2 - 5
623391
19-10 2019
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold FIF, Hillerød Helsinge Stadion
0 - 3
623393
19-10 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Gilleleje FK Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 1
623392
20-10 2019
Kl. 14:00
Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5 - 0
623394
ti
22-10 2019
Kl. 18:30
Farum BK (1) Græsted IF Farum Park
2 - 6
623154
ti
22-10 2019
Kl. 19:30
Gilleleje FK Tikøb IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
2 - 2
623397
26-10 2019
Kl. 13:00
Frem Hellebæk Helsinge Fodbold Helsingør Idrætspark
0 - 0
623395
26-10 2019
Kl. 13:00
Græsted IF Brødeskov IF Gribskovhallen Kunstgræs
2 - 3
623400
26-10 2019
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF (1) Farum BK (1) Slangerup Stadion
2 - 1
623396
26-10 2019
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Blovstrød IF FIF-Stadion
2 - 2
623399
26-10 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Tikøb IF Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
3 - 2
623398
ti
29-10 2019
Kl. 19:45
Gilleleje FK Snekkersten IF Nellerupgård Stadion
4 - 4
610908
03-11 2019
Kl. 14:00
Snekkersten IF Tikøb IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 1
623402 to
02-04 2020
Kl. 18:30
Frem Hellebæk FIF, Hillerød Pedella Park Kunstgræs
UDS
623403
04-04 2020
Kl. 12:00
Gilleleje FK Helsinge Fodbold Nellerupgård Stadion
UDS
623401
04-04 2020
Kl. 13:00
Græsted IF Espergærde IF Græsted Stadion
UDS
623404
04-04 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF Snekkersten IF Tikøb Gl. Stadion
UDS
623918
04-04 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Blovstrød IF Farum Park
UDS
623917
04-04 2020
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Brødeskov IF Slangerup Stadion
UDS
623933
11-04 2020
Kl. 13:00
Brødeskov IF Farum BK (1) Brødeskov Stadion Kunst
UDS
623935
11-04 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Frem Hellebæk Blovstrød idrætsanlæg
UDS
623936
11-04 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Tikøb IF Helsinge Stadion
UDS
623938
11-04 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Slangerup & Omegn IF (1) Mørdrup Idrætsanlæg
UDS
623937 ma
13-04 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Græsted IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
UDS
623934 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Gilleleje FK FIF-Stadion
UDS
623940
18-04 2020
Kl. 11:00
Brødeskov IF Blovstrød IF Brødeskov Stadion Kunst
UDS
623941
18-04 2020
Kl. 12:00
Gilleleje FK Frem Hellebæk Nellerupgård Stadion
UDS
623939
18-04 2020
Kl. 13:00
Græsted IF Helsinge Fodbold Græsted Stadion
UDS
623942
18-04 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF FIF, Hillerød Tikøb Gl. Stadion
UDS
623944
18-04 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Espergærde IF Farum Park
UDS
623943
18-04 2020
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Snekkersten IF Slangerup Stadion
UDS
625792 to
23-04 2020
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Tikøb IF Nordkysthallen
UDS
625791
25-04 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Gilleleje FK Blovstrød idrætsanlæg
UDS
625790
25-04 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Græsted IF FIF-Stadion
UDS
625793
25-04 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Slangerup & Omegn IF (1) Helsinge Stadion
UDS
625795
25-04 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Brødeskov IF Mørdrup Idrætsanlæg
UDS
625794
26-04 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Farum BK (1) Snekkersten Idrætscenter
UDS
625797
02-05 2020
Kl. 11:30
Brødeskov IF Snekkersten IF Brødeskov Stadion Kunst
UDS
625796
02-05 2020
Kl. 13:00
Græsted IF Frem Hellebæk Græsted Stadion
UDS
625798
02-05 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF Gilleleje FK Tikøb Gl. Stadion
UDS
625801
02-05 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Helsinge Fodbold Farum Park
UDS
625800
02-05 2020
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) FIF, Hillerød Slangerup Stadion
UDS
625799
02-05 2020
Kl. 16:00
Espergærde IF Blovstrød IF Mørdrup Idrætsanlæg
UDS
625804 to
07-05 2020
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Slangerup & Omegn IF (1) Nordkysthallen
UDS
625806
09-05 2020
Kl. 12:00
Gilleleje FK Græsted IF Nellerupgård Stadion
UDS
625803
09-05 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Tikøb IF Blovstrød idrætsanlæg
UDS
625802
09-05 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Farum BK (1) FIF-Stadion
UDS
625805
09-05 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Brødeskov IF Helsinge Stadion
UDS
625807
10-05 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter
UDS
625809 to
14-05 2020
Kl. 18:00
Brødeskov IF FIF, Hillerød Brødeskov Stadion Kunst
UDS
625808
16-05 2020
Kl. 13:00
Græsted IF Tikøb IF Græsted Stadion
UDS
625811
16-05 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Helsinge Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
UDS
625813
16-05 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Frem Hellebæk Farum Park
UDS
625812
16-05 2020
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Gilleleje FK Slangerup Stadion
UDS
625810
17-05 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Blovstrød IF Snekkersten Idrætscenter
UDS
625816 ti
19-05 2020
Kl. 19:00
Frem Hellebæk Brødeskov IF Nordkysthallen
UDS
626470
23-05 2020
Kl. 12:00
Gilleleje FK Farum BK (1) Nellerupgård Stadion
UDS
625815
23-05 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Græsted IF Blovstrød idrætsanlæg
UDS
625814
23-05 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Espergærde IF FIF-Stadion
UDS
626471
23-05 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF Slangerup & Omegn IF (1) Tikøb Gl. Stadion
UDS
625817
23-05 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Snekkersten IF Helsinge Stadion
UDS
626472 to
28-05 2020
Kl. 18:00
Brødeskov IF Gilleleje FK Brødeskov Stadion Kunst
UDS
626473
30-05 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Blovstrød IF Helsinge Stadion
UDS
626475
30-05 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg
UDS
626477
30-05 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Tikøb IF Farum Park
UDS
626476
30-05 2020
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Græsted IF Slangerup Stadion
UDS
626474 ma
01-06 2020
Kl. 15:00
Snekkersten IF FIF, Hillerød Snekkersten Idrætscenter
UDS
626478 to
04-06 2020
Kl. 19:00
Græsted IF Farum BK (1) Græsted Stadion
UDS
626481
06-06 2020
Kl. 12:00
Gilleleje FK Espergærde IF Nellerupgård Stadion
UDS
626479
06-06 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Helsinge Fodbold FIF-Stadion
UDS
626480
06-06 2020
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
UDS
626482
06-06 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF Brødeskov IF Tikøb Gl. Stadion
UDS
626483 ti
09-06 2020
Kl. 18:45
Slangerup & Omegn IF (1) Blovstrød IF Slangerup Stadion
UDS
626489
13-06 2020
Kl. 11:30
Farum BK (1) Slangerup & Omegn IF (1) Farum Park
UDS
626484
13-06 2020
Kl. 13:30
Brødeskov IF Græsted IF Brødeskov Stadion
UDS
626485
13-06 2020
Kl. 13:30
Blovstrød IF FIF, Hillerød Blovstrød idrætsanlæg
UDS
626486
13-06 2020
Kl. 13:30
Helsinge Fodbold Frem Hellebæk Helsinge Stadion
UDS
626487
13-06 2020
Kl. 13:30
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter
UDS
626488
13-06 2020
Kl. 14:00
Tikøb IF Espergærde IF Tikøb Gl. Stadion
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind