Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2019
19:30
Brødeskov IF
5
Slangerup & Omegn IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
13:00
Blovstrød IF
4
Farum BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
15:30
Espergærde IF
5
Græsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
19:00
FIF, Hillerød
4
Frem Hellebæk
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
13:00
Græsted IF
1
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
14:00
Frem Hellebæk
2
Blovstrød IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
14:00
Tikøb IF
2
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:00
Farum BK (1)
0
Brødeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
2
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
19:00
Gilleleje FK
3
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
13:00
Blovstrød IF
2
Brødeskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
13:30
FIF, Hillerød
1
Tikøb IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Frem Hellebæk
3
Gilleleje FK
3
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Helsinge Fodbold
0
Græsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Espergærde IF
1
Farum BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
14:00
Snekkersten IF
2
Slangerup & Omegn IF (1)
8
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:00
Helsinge Fodbold
2
Gilleleje FK
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
12:00
Brødeskov IF
7
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
12:00
Gilleleje FK
5
Blovstrød IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:00
Græsted IF
2
FIF, Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:00
Tikøb IF
2
Frem Hellebæk
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:00
Farum BK (1)
3
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
2
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
13:00
Blovstrød IF
3
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:00
Frem Hellebæk
0
Græsted IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:00
Helsinge Fodbold
2
Farum BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
14:00
Snekkersten IF
2
Brødeskov IF
5
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
18:30
FIF, Hillerød
3
Slangerup & Omegn IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
Græsted IF
0
Gilleleje FK
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
14:00
Tikøb IF
0
Blovstrød IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
7
Frem Hellebæk
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:45
Espergærde IF
7
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
20:15
Farum BK (1)
4
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
13:00
Blovstrød IF
4
Snekkersten IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
13:30
FIF, Hillerød
1
Brødeskov IF
6
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Frem Hellebæk
0
Farum BK (1)
7
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Helsinge Fodbold
0
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Tikøb IF
2
Græsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Gilleleje FK
0
Slangerup & Omegn IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
20:15
Brødeskov IF
2
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
Græsted IF
1
Blovstrød IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
Brødeskov IF
8
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:00
Espergærde IF
6
FIF, Hillerød
4
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
1
Tikøb IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
14:00
Snekkersten IF
3
Helsinge Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
20:00
Farum BK (1)
0
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
18:30
Græsted IF
3
Slangerup & Omegn IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
12:00
Gilleleje FK
1
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Blovstrød IF
4
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:30
FIF, Hillerød
2
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
14:00
Tikøb IF
5
Farum BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:30
Frem Hellebæk
1
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
12:00
Brødeskov IF
2
Tikøb IF
5
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
13:00
Blovstrød IF
2
Slangerup & Omegn IF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:00
Helsinge Fodbold
0
FIF, Hillerød
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:00
Espergærde IF
3
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
14:00
Snekkersten IF
5
Frem Hellebæk
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
18:30
Farum BK (1)
2
Græsted IF
6
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
19:30
Gilleleje FK
2
Tikøb IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Græsted IF
2
Brødeskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Slangerup & Omegn IF (1)
2
Farum BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Frem Hellebæk
0
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:30
FIF, Hillerød
2
Blovstrød IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
14:00
Espergærde IF
3
Tikøb IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
19:45
Gilleleje FK
4
Snekkersten IF
4
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
14:00
Snekkersten IF
2
Tikøb IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2020
18:30
Frem Hellebæk
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
12:00
Gilleleje FK
Helsinge Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
13:00
Græsted IF
Espergærde IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
14:00
Tikøb IF
Snekkersten IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:00
Farum BK (1)
Blovstrød IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
Brødeskov IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
13:00
Brødeskov IF
Farum BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
13:00
Blovstrød IF
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
14:00
Helsinge Fodbold
Tikøb IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
14:00
Espergærde IF
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2020
18:30
Snekkersten IF
Græsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2020
19:00
FIF, Hillerød
Gilleleje FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:00
Brødeskov IF
Blovstrød IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
12:00
Gilleleje FK
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:00
Græsted IF
Helsinge Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
14:00
Tikøb IF
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:00
Farum BK (1)
Espergærde IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
Snekkersten IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2020
18:30
Frem Hellebæk
Tikøb IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:00
Blovstrød IF
Gilleleje FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:30
FIF, Hillerød
Græsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
14:00
Helsinge Fodbold
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
14:00
Espergærde IF
Brødeskov IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
14:00
Snekkersten IF
Farum BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
11:30
Brødeskov IF
Snekkersten IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
Græsted IF
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
14:00
Tikøb IF
Gilleleje FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:00
Farum BK (1)
Helsinge Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
16:00
Espergærde IF
Blovstrød IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:30
Frem Hellebæk
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
12:00
Gilleleje FK
Græsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
13:00
Blovstrød IF
Tikøb IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
13:30
FIF, Hillerød
Farum BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
14:00
Helsinge Fodbold
Brødeskov IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
14:00
Snekkersten IF
Espergærde IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2020
18:00
Brødeskov IF
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:00
Græsted IF
Tikøb IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
14:00
Espergærde IF
Helsinge Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:00
Farum BK (1)
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
Gilleleje FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
14:00
Snekkersten IF
Blovstrød IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2020
19:00
Frem Hellebæk
Brødeskov IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
12:00
Gilleleje FK
Farum BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
13:00
Blovstrød IF
Græsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
13:30
FIF, Hillerød
Espergærde IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
14:00
Tikøb IF
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
14:00
Helsinge Fodbold
Snekkersten IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2020
18:00
Brødeskov IF
Gilleleje FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
14:00
Helsinge Fodbold
Blovstrød IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
14:00
Espergærde IF
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:00
Farum BK (1)
Tikøb IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
Græsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
15:00
Snekkersten IF
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2020
19:00
Græsted IF
Farum BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
12:00
Gilleleje FK
Espergærde IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:30
FIF, Hillerød
Helsinge Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
14:00
Frem Hellebæk
Snekkersten IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
14:00
Tikøb IF
Brødeskov IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2020
18:45
Slangerup & Omegn IF (1)
Blovstrød IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
11:30
Farum BK (1)
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Brødeskov IF
Græsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Blovstrød IF
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Snekkersten IF
Gilleleje FK
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
14:00
Tikøb IF
Espergærde IF
UDS
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2