MENU

8-Herresenior 1 - Efterår, Pulje 5 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
880049 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Dalby GI (H) Rønnebæk Skole
2 - 1
880050 ti
13-08 2019
Kl. 19:00
LFC Haslev Djerdap FC Bråby Stadion
1 - 1
880051 on
14-08 2019
Kl. 19:00
Herfølge BK Sct. Jørgens IF Herfølge Stadion
6 - 5
880052
on
14-08 2019
Kl. 19:00
Holmegaard GB Hundige BK (2) Holmegårdhallen
1 - 3
880053
on
14-08 2019
Kl. 19:00
Hellested IF IF Svend Gønge Hellested Stadion
1 - 3
880055 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Dalby GI (H) Holmegaard GB Dalbyhallens Idrætsanlæg
5 - 1
880056 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Djerdap FC Rønnebæk IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
3 - 3
880057 fr
23-08 2019
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF LFC Haslev Nygårdsvej Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

880058
25-08 2019
Kl. 12:00
IF Svend Gønge Herfølge BK Køng Idrætsplads
4 - 4
880060 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Sct. Jørgens IF Rønnebæk Skole
UMH
880062 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Holmegaard GB Djerdap FC Holmegårdhallen
2 - 1
880059
01-09 2019
Kl. 14:00
Hundige BK (2) Dalby GI (H) Hundige Boldfælled
UHT

Udehold taberdømt

880065
on
04-09 2019
Kl. 18:45
Djerdap FC Hundige BK (2) Nygårdsvej Idrætsanlæg
1 - 3
880066 on
04-09 2019
Kl. 18:45
Herfølge BK LFC Haslev Herfølge Stadion
UHT

Udehold taberdømt

880064 on
04-09 2019
Kl. 19:00
Dalby GI (H) Hellested IF Dalbyhallens Idrætsanlæg
3 - 0
880067 fr
06-09 2019
Kl. 18:45
Sct. Jørgens IF Holmegaard GB Nygårdsvej Idrætsanlæg
6 - 3
880071 ma
09-09 2019
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Herfølge BK Rønnebæk Skole
4 - 5
880073
on
11-09 2019
Kl. 18:30
Holmegaard GB IF Svend Gønge Holmegårdhallen
3 - 14
880074 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Hellested IF LFC Haslev Hellested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

880072 on
11-09 2019
Kl. 19:00
Dalby GI (H) Djerdap FC Dalbyhallens Idrætsanlæg
6 - 0
880063
15-09 2019
Kl. 13:00
Hellested IF Herfølge BK Hellested Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

880069
15-09 2019
Kl. 14:00
Hundige BK (2) Sct. Jørgens IF Hundige Boldfælled
UHT

Udehold taberdømt

880075 ti
17-09 2019
Kl. 18:00
LFC Haslev Rønnebæk IF Bråby Stadion
5 - 1
880076 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Djerdap FC Hellested IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

880078 on
18-09 2019
Kl. 18:30
Sct. Jørgens IF Dalby GI (H) Nygårdsvej Idrætsanlæg
5 - 3
880079
22-09 2019
Kl. 12:00
IF Svend Gønge Hundige BK (2) Køng Idrætsplads
0 - 2
880077 ma
23-09 2019
Kl. 19:00
Herfølge BK Holmegaard GB Herfølge Stadion
9 - 3
880082 on
25-09 2019
Kl. 17:45
Djerdap FC Sct. Jørgens IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
0 - 2
880083 on
25-09 2019
Kl. 17:45
Holmegaard GB LFC Haslev Holmegårdhallen
UHT

Udehold taberdømt

880084
on
25-09 2019
Kl. 17:45
Hellested IF Rønnebæk IF Hellested Stadion
4 - 3
880081
on
25-09 2019
Kl. 19:00
Dalby GI (H) IF Svend Gønge Dalbyhallens Idrætsanlæg
2 - 2
880080
29-09 2019
Kl. 11:30
Hundige BK (2) Herfølge BK Hundige Boldfælled
4 - 8
880085 ma
30-09 2019
Kl. 17:30
Rønnebæk IF Holmegaard GB Rønnebæk Skole
3 - 3
880088 ti
01-10 2019
Kl. 17:30
LFC Haslev Hundige BK (2) Bråby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

880089 on
02-10 2019
Kl. 17:30
Herfølge BK Dalby GI (H) Herfølge Stadion
7 - 5
880090 on
02-10 2019
Kl. 17:30
Hellested IF Sct. Jørgens IF Hellested Stadion
1 - 8
880091
06-10 2019
Kl. 12:00
IF Svend Gønge Djerdap FC Køng Idrætsplads
7 - 1
880054
06-10 2019
Kl. 14:00
Hundige BK (2) Hellested IF Hundige Boldfælled
UHT

Udehold taberdømt

880095 on
09-10 2019
Kl. 17:15
Holmegaard GB Hellested IF Holmegårdhallen
2 - 6
880093 on
09-10 2019
Kl. 19:00
Dalby GI (H) LFC Haslev Dalbyhallens Idrætsanlæg
5 - 3
880094 on
09-10 2019
Kl. 19:00
Djerdap FC Herfølge BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
0 - 9
880068
on
09-10 2019
Kl. 19:00
IF Svend Gønge Rønnebæk IF Køng Idrætsplads
3 - 5
880096
fr
11-10 2019
Kl. 18:00
Sct. Jørgens IF IF Svend Gønge Nygårdsvej Idrætsanlæg
11 - 5
880092 ma
14-10 2019
Kl. 19:00
Hundige BK (2) Rønnebæk IF Hundige Boldfælled
6 - 1
880061 ti
15-10 2019
Kl. 17:30
LFC Haslev IF Svend Gønge Bråby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind