MENU

U14 Drenge 8-mands (06) Efterår, Pulje 6 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
752617 on
14-08 2019
Kl. 18:00
Endeslev-Vråby IF Rønnede IF Endeslev-Vråby Stadion
1 - 4
752615 on
14-08 2019
Kl. 18:30
Vordingborg IF Holmegaard GB Vordingborg Stadion
0 - 4
752616
17-08 2019
Kl. 10:00
Hellested/Hårlev Suså IF Hårlev Hallen
3 - 6
752614
18-08 2019
Kl. 10:30
Fuglebjerg IF Mern UIF Fuglebjerg Stadion
2 - 0
752618
18-08 2019
Kl. 15:00
Tingsted Toksværd Olstrup Fodbold Tingsted stadion
4 - 5
752622
ma
19-08 2019
Kl. 18:30
Suså IF Vordingborg IF Herlufmaglehallen
14 - 2
752621
to
22-08 2019
Kl. 17:45
Holmegaard GB Fuglebjerg IF Holmegårdhallen
2 - 1
752619
25-08 2019
Kl. 11:00
Rønnede IF Tingsted Rønnedehallen
6 - 5
752620 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Mern UIF Endeslev-Vråby IF Mern Stadion
1 - 6
752624 ti
27-08 2019
Kl. 18:00
Rønnede IF Mern UIF Rønnedehallen
10 - 0
752625
on
28-08 2019
Kl. 18:30
Fuglebjerg IF Suså IF Fuglebjerg Stadion
0 - 4
781664
31-08 2019
Kl. 10:00
Endeslev-Vråby IF Holmegaard GB Endeslev-Vråby Stadion
0 - 3
766087
01-09 2019
Kl. 10:00
Vordingborg IF Toksværd Olstrup Fodbold Vordingborg Stadion
0 - 3
781665
01-09 2019
Kl. 11:00
Tingsted Hellested/Hårlev Tingsted stadion
8 - 6
974020
ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Suså IF Endeslev-Vråby IF Herlufmaglehallen
5 - 1
974021
ti
03-09 2019
Kl. 18:00
Toksværd Olstrup Fodbold Fuglebjerg IF Toksværd Idrætsplads
7 - 0
974013
to
05-09 2019
Kl. 18:30
Mern UIF Tingsted Mern Stadion
0 - 6
974015
07-09 2019
Kl. 10:00
Hellested/Hårlev Vordingborg IF Hårlev Hallen
5 - 3
974014 ma
09-09 2019
Kl. 17:45
Holmegaard GB Rønnede IF Holmegårdhallen
1 - 4
974025 on
11-09 2019
Kl. 18:00
Endeslev-Vråby IF Toksværd Olstrup Fodbold Endeslev-Vråby Stadion
1 - 5
974024 to
12-09 2019
Kl. 18:30
Mern UIF Holmegaard GB Mern Stadion
0 - 3
974023
15-09 2019
Kl. 10:30
Fuglebjerg IF Hellested/Hårlev Fuglebjerg Stadion
1 - 3
974026
15-09 2019
Kl. 11:00
Tingsted Vordingborg IF Tingsted stadion
9 - 1
974030
ma
16-09 2019
Kl. 18:30
Suså IF Mern UIF Herlufmaglehallen
3 - 1
974031 ti
17-09 2019
Kl. 18:00
Toksværd Olstrup Fodbold Rønnede IF Toksværd Idrætsplads
0 - 6
974029 on
18-09 2019
Kl. 18:30
Hellested/Hårlev Endeslev-Vråby IF Hårlev Hallen
2 - 4
974022
21-09 2019
Kl. 11:00
Rønnede IF Suså IF Rønnedehallen
5 - 6
974027
22-09 2019
Kl. 10:00
Vordingborg IF Fuglebjerg IF Vordingborg Stadion
4 - 3
974028
22-09 2019
Kl. 11:00
Holmegaard GB Tingsted Holmegårdhallen
8 - 3
752623
22-09 2019
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Hellested/Hårlev Toksværd Idrætsplads
7 - 1
974035
on
25-09 2019
Kl. 18:00
Endeslev-Vråby IF Vordingborg IF Endeslev-Vråby Stadion
6 - 7
974034 to
26-09 2019
Kl. 17:45
Holmegaard GB Suså IF Holmegårdhallen
4 - 0
974033
to
26-09 2019
Kl. 18:30
Mern UIF Toksværd Olstrup Fodbold Mern Stadion
1 - 8
974032
28-09 2019
Kl. 11:00
Rønnede IF Hellested/Hårlev Rønnedehallen
9 - 1
974036
29-09 2019
Kl. 11:30
Tingsted Fuglebjerg IF Tingsted stadion
3 - 1
974040
ti
01-10 2019
Kl. 17:30
Tingsted Suså IF Tingsted stadion
1 - 2
974041 to
03-10 2019
Kl. 18:00
Toksværd Olstrup Fodbold Holmegaard GB Toksværd Idrætsplads
2 - 1
974039 to
03-10 2019
Kl. 18:30
Hellested/Hårlev Mern UIF Hårlev Hallen
2 - 4
974038
06-10 2019
Kl. 10:00
Vordingborg IF Rønnede IF Vordingborg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

974037
06-10 2019
Kl. 10:30
Fuglebjerg IF Endeslev-Vråby IF Fuglebjerg Stadion
4 - 7
974046
ma
07-10 2019
Kl. 18:30
Suså IF Toksværd Olstrup Fodbold Herlufmaglehallen
8 - 3
974042
ti
08-10 2019
Kl. 18:00
Rønnede IF Fuglebjerg IF Rønnedehallen
5 - 2
974045
on
09-10 2019
Kl. 18:00
Endeslev-Vråby IF Tingsted Endeslev-Vråby Stadion
2 - 4
974044 on
09-10 2019
Kl. 18:30
Hellested/Hårlev Holmegaard GB Hårlev Hallen
2 - 14
974043
to
10-10 2019
Kl. 18:30
Mern UIF Vordingborg IF Mern Stadion
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind