MENU

U13 Drenge 8-mands M (07) Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
974214
17-08 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk Idrætscenter
2 - 5
974217
17-08 2019
Kl. 10:00
RB 1906 Farum BK Roskilde Idrætspark
0 - 5
974218
18-08 2019
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse IF "Skjold" Birkerød Fodbold Stadion Vest
0 - 5
974220
18-08 2019
Kl. 10:30
Store Merløse IF Hørsholm-Usserød IK St. Merløse Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

974216
18-08 2019
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Ringsted IF Lillevang Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

974219
18-08 2019
Kl. 14:30
Rudersdal Boldklub Frem Hellebæk Vedbæk Stadion
1 - 2
974215
on
21-08 2019
Kl. 17:30
BK Avarta Taastrup FC Espelundens Idrætsanlæg
2 - 1
974225
fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Ringsted IF RB 1906 Ringsted Stadion
4 - 0
974226
24-08 2019
Kl. 10:00
Taastrup FC KFUM BK, Roskilde NyBolig Park
1 - 2
974224
24-08 2019
Kl. 10:00
Farum BK B. 73, Slagelse Farum Park
2 - 3
974223
24-08 2019
Kl. 10:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Rudersdal Boldklub Birkerød Stadion
3 - 0
974227
24-08 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk IF Hørsholm Idrætspark
3 - 4
974222
25-08 2019
Kl. 11:30
Frem Hellebæk Store Merløse IF Nordkysthallen
5 - 4
974221
25-08 2019
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK BK Avarta Virum Stadion
0 - 3
974230
to
29-08 2019
Kl. 18:30
RB 1906 Taastrup FC Roskilde Idrætspark
2 - 1
974234
31-08 2019
Kl. 13:00
Frem Hellebæk Hørsholm-Usserød IK Nordkysthallen
5 - 4
974233
01-09 2019
Kl. 10:00
Store Merløse IF IF "Skjold" Birkerød Fodbold St. Merløse Idrætsplads
5 - 2
974231
01-09 2019
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Ringsted IF Stadion Vest
2 - 3
974229
01-09 2019
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Virum-Sorgenfri BK Lillevang Idrætscenter
4 - 1
974228
01-09 2019
Kl. 12:00
BK Avarta Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg
3 - 2
974232 ti
03-09 2019
Kl. 18:00
Rudersdal Boldklub Farum BK Vedbæk Stadion
1 - 3
974236
07-09 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter
5 - 7
974238
07-09 2019
Kl. 10:00
Farum BK Store Merløse IF Farum Park
2 - 1
974240
07-09 2019
Kl. 10:00
Taastrup FC B. 73, Slagelse NyBolig Park
3 - 3
974241
07-09 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK BK Avarta Hørsholm Idrætspark
3 - 6
974235
07-09 2019
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK RB 1906 Virum Stadion
3 - 2
974237
07-09 2019
Kl. 13:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Frem Hellebæk Birkerød Stadion
6 - 1
974243
14-09 2019
Kl. 10:00
RB 1906 Vallensbæk IF Roskilde Idrætspark
0 - 6
974247
14-09 2019
Kl. 13:00
Frem Hellebæk Farum BK Nordkysthallen
2 - 5
974242
15-09 2019
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde BK Avarta Lillevang Idrætscenter
2 - 7
974244
15-09 2019
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Virum-Sorgenfri BK Stadion Vest
1 - 2
974254
on
18-09 2019
Kl. 17:30
Taastrup FC Store Merløse IF NyBolig Park
1 - 4
974249 on
18-09 2019
Kl. 17:45
Virum-Sorgenfri BK Rudersdal Boldklub Virum Stadion
4 - 1
974253
fr
20-09 2019
Kl. 18:30
Ringsted IF Frem Hellebæk Ringsted Stadion
7 - 1
974252
21-09 2019
Kl. 10:00
Farum BK IF "Skjold" Birkerød Fodbold Farum Park
2 - 4
974250
21-09 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF B. 73, Slagelse Vallensbæk Idrætscenter
2 - 1
974255
21-09 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK KFUM BK, Roskilde Hørsholm Idrætspark
2 - 4
974245
22-09 2019
Kl. 11:00
Rudersdal Boldklub Taastrup FC Vedbæk Stadion
0 - 1
974283 on
25-09 2019
Kl. 18:30
Rudersdal Boldklub KFUM BK, Roskilde Vedbæk Stadion
1 - 4
974251
fr
27-09 2019
Kl. 18:30
BK Avarta RB 1906 Espelundens Idrætsanlæg
6 - 1
974263
28-09 2019
Kl. 10:00
Farum BK Hørsholm-Usserød IK Farum Park
3 - 2
974259
28-09 2019
Kl. 13:00
Store Merløse IF Virum-Sorgenfri BK St. Merløse Idrætsplads
2 - 0
974261
28-09 2019
Kl. 13:00
Frem Hellebæk Taastrup FC Nordkysthallen
6 - 1
974262
29-09 2019
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Ringsted IF Birkerød Stadion
1 - 2
974256
29-09 2019
Kl. 12:00
RB 1906 KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

974257
29-09 2019
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse BK Avarta Stadion Vest
2 - 2
974258
29-09 2019
Kl. 14:30
Rudersdal Boldklub Vallensbæk IF Vedbæk Stadion
0 - 3
974265
05-10 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Store Merløse IF Vallensbæk Idrætscenter
1 - 3
974269
05-10 2019
Kl. 10:00
Taastrup FC IF "Skjold" Birkerød Fodbold NyBolig Park
5 - 1
974270
05-10 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK RB 1906 Hørsholm Idrætspark
6 - 0
974268
05-10 2019
Kl. 12:00
Ringsted IF Farum BK Ringsted Stadion Kunstgræs
5 - 0
974267
06-10 2019
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde B. 73, Slagelse Lillevang Idrætscenter
2 - 4
974266
06-10 2019
Kl. 12:00
BK Avarta Rudersdal Boldklub Espelundens Idrætsanlæg
6 - 2
974264
06-10 2019
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Frem Hellebæk Virum Stadion
0 - 3
974248 on
09-10 2019
Kl. 18:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion
4 - 2
974239 on
09-10 2019
Kl. 18:30
Ringsted IF Rudersdal Boldklub Ringsted Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

974354 fr
11-10 2019
Kl. 17:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
2 - 4
974355
12-10 2019
Kl. 10:00
Farum BK Taastrup FC Farum Park
3 - 2
974353
12-10 2019
Kl. 10:15
Frem Hellebæk Vallensbæk IF Nordkysthallen
3 - 4
974282
13-10 2019
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse RB 1906 Stadion Vest
5 - 1
974246
ma
21-10 2019
Kl. 17:30
Ringsted IF Store Merløse IF Ringsted Stadion
1 - 1
974358
26-10 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF IF "Skjold" Birkerød Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
974361
26-10 2019
Kl. 10:00
RB 1906 Rudersdal Boldklub Roskilde Idrætspark
3 - 1
974363
26-10 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK B. 73, Slagelse Hørsholm Idrætspark
4 - 2
974362
26-10 2019
Kl. 13:15
Taastrup FC Ringsted IF NyBolig Park - Kunstgræs
2 - 4
974357
27-10 2019
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virum Stadion
0 - 1
974360
27-10 2019
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Store Merløse IF Lillevang Idrætscenter
2 - 2
974359
27-10 2019
Kl. 12:00
BK Avarta Frem Hellebæk Espelundens Idrætsanlæg
4 - 3
974356
on
30-10 2019
Kl. 17:45
Ringsted IF Hørsholm-Usserød IK Ringsted Stadion Kunstgræs
5 - 0
974365
to
31-10 2019
Kl. 17:45
Store Merløse IF RB 1906 Tølløse Kunstgræsbane
7 - 2
974368
02-11 2019
Kl. 10:00
Farum BK Vallensbæk IF Farum Park
7 - 2
974369
02-11 2019
Kl. 10:30
Ringsted IF Virum-Sorgenfri BK Ringsted Stadion
4 - 0
974370
02-11 2019
Kl. 11:30
Taastrup FC Hørsholm-Usserød IK NyBolig Park - Kunstgræs
3 - 2
974367
02-11 2019
Kl. 13:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold BK Avarta Birkerød Stadion
2 - 5
974366
02-11 2019
Kl. 13:45
Frem Hellebæk KFUM BK, Roskilde Pedella Park Kunstgræs
3 - 1
974364
03-11 2019
Kl. 16:00
Rudersdal Boldklub B. 73, Slagelse Rundforbi Stadion
0 - 4
974375
09-11 2019
Kl. 10:00
RB 1906 Frem Hellebæk Roskilde Idrætspark
0 - 2
974372
09-11 2019
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Ringsted IF Vallensbæk Idrætscenter
2 - 4
974374
09-11 2019
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde IF "Skjold" Birkerød Fodbold Lillevang Idrætscenter
4 - 3
974376
10-11 2019
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Store Merløse IF Stadion Vest
5 - 4
974371
10-11 2019
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Taastrup FC Virumgård kunstgræsbane
2 - 1
974373
10-11 2019
Kl. 12:00
BK Avarta Farum BK Espelunden Kunstgræs
3 - 2
974377
10-11 2019
Kl. 16:00
Rudersdal Boldklub Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion
1 - 3
974382
16-11 2019
Kl. 10:30
Ringsted IF BK Avarta Ringsted Stadion
1 - 1
974384
16-11 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark
0 - 2
974380
16-11 2019
Kl. 13:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold RB 1906 Birkerød Stadion
3 - 2
974383
16-11 2019
Kl. 13:15
Taastrup FC Vallensbæk IF NyBolig Park - Kunstgræs
1 - 1
974378
17-11 2019
Kl. 14:00
Store Merløse IF Rudersdal Boldklub Tølløse Kunstgræsbane
3 - 0
974379
23-11 2019
Kl. 11:00
Frem Hellebæk B. 73, Slagelse Pedella Park Kunstgræs
1 - 0
974381
24-11 2019
Kl. 10:30
Farum BK KFUM BK, Roskilde Farum Park
2 - 1
974352
01-12 2019
Kl. 12:00
Store Merløse IF BK Avarta Tølløse Kunstgræsbane
3 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind