Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2019
19:00
Frederikssund FB
6
Dalby IF / HFK fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2019
17:45
Herstedøster IC
0
Ølstykke FC
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
10:00
Stenløse BK
6
Orient GI
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
10:00
Jyllinge FC
0
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
18:30
LSF
4
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
18:00
BSF
7
Frederikssund FB
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
18:30
Ølstykke FC
3
Jyllinge FC
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
4
Stenløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
1
Herstedøster IC
10
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
10:00
Orient GI
3
LSF
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
19:00
Jyllinge FC
6
Frederikssund FB
4
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
17:45
Herstedøster IC
4
Orient GI
5
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
10:00
Stenløse BK
6
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:30
Ølstykke FC
2
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:00
BSF
4
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:45
Allerød Fodbold Klub
1
Jyllinge FC
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:45
Dalby IF / HFK fodbold
Herstedøster IC
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
10:00
Frederikssund FB
8
Stenløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:30
LSF
7
Frederikssund FB
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
18:15
Orient GI
0
Ølstykke FC
5
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
17:45
Herstedøster IC
5
BSF
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
10:00
Jyllinge FC
5
Stenløse BK
8
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
10:30
Ølstykke FC
3
Dalby IF / HFK fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
10:30
Allerød Fodbold Klub
5
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:00
BSF
6
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
Stenløse BK
2
LSF
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
Orient GI
1
Jyllinge FC
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:30
Dalby IF / HFK fodbold
4
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:30
Frederikssund FB
4
Herstedøster IC
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
17:45
Allerød Fodbold Klub
0
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
17:45
Jyllinge FC
3
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
10:00
Herstedøster IC
2
Stenløse BK
9
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
11:00
Ølstykke FC
3
Frederikssund FB
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
17:30
LSF
Herstedøster IC
UMH
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
17:30
Jyllinge FC
3
Dalby IF / HFK fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
17:30
BSF
14
Orient GI
4
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
10:00
Stenløse BK
5
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:30
Frederikssund FB
2
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
14:00
Orient GI
1
Dalby IF / HFK fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
18:15
Dalby IF / HFK fodbold
2
BSF
7
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
10:30
Allerød Fodbold Klub
2
Stenløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
12:00
Orient GI
2
Frederikssund FB
10
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
10:30
Ølstykke FC
3
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:00
LSF
Dalby IF / HFK fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:00
Herstedøster IC
0
Jyllinge FC
5
|