Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
11:15
Skjold
5
Vanløse 2
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
13:00
GVI 2
1
AB Tårnby 2
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
10:00
KB 3
2
Dragør 2
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
18:30
Fremad Amager 2
5
Union
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
10:00
Dragør 2
5
FB 2
3
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:00
GVI 2
1
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
Vanløse 2
7
KB 3
4
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
13:30
HIK 2
0
AB Tårnby 2
4
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:15
Union
1
Dragør 2
4
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
17:30
KB 3
2
GVI 2
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:30
HIK 2
2
Fremad Amager 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
12:00
Union
1
HIK 2
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
15:15
FB 2
1
Fremad Amager 2
7
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
18:00
FB 2
5
Vanløse 2
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:15
Skjold
2
KB 3
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:00
GVI 2
2
FB 2
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
10:00
Fremad Amager 2
1
AB Tårnby 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:30
Dragør 2
1
HIK 2
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
18:00
Vanløse 2
Union
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
17:00
FB 2
2
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:30
HIK 2
4
Vanløse 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
10:00
Fremad Amager 2
3
Dragør 2
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
10:00
Union
GVI 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:45
AB Tårnby 2
8
KB 3
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
18:30
HIK 2
3
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
10:00
Dragør 2
1
AB Tårnby 2
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:15
Skjold
Union
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:15
GVI 2
5
HIK 2
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
10:00
KB 3
0
FB 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
10:00
Vanløse 2
3
Fremad Amager 2
11
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
18:15
Union
KB 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
18:30
AB Tårnby 2
2
FB 2
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
19:00
Fremad Amager 2
2
GVI 2
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
18:30
Dragør 2
3
Vanløse 2
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:45
Skjold
3
Fremad Amager 2
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:30
AB Tårnby 2
3
Vanløse 2
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
17:30
KB 3
1
HIK 2
5
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2019
17:00
FB 2
Union
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
GVI 2
2
Dragør 2
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
18:30
AB Tårnby 2
4
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:45
Vanløse 2
5
GVI 2
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
12:00
Fremad Amager 2
4
KB 3
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
12:00
Dragør 2
2
Skjold
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
12:00
Union
AB Tårnby 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:30
HIK 2
3
FB 2
1
|