MENU

U15 Drenge 1 (05) Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
273037
17-08 2019
Kl. 11:15
Skjold Vanløse 2 Kunst, Ryparken
5 - 0
273039
17-08 2019
Kl. 13:00
GVI 2 AB Tårnby 2 GVI. Nymosen
1 - 5
273036
18-08 2019
Kl. 10:00
KB 3 Dragør 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 3
273041
ti
20-08 2019
Kl. 18:30
Fremad Amager 2 Union Sundby Idrætspark
5 - 1
273042
31-08 2019
Kl. 10:00
Dragør 2 FB 2 Dragør Bk
5 - 3
273044
31-08 2019
Kl. 15:00
GVI 2 Skjold GVI. Nymosen
1 - 2
273043
01-09 2019
Kl. 10:00
Vanløse 2 KB 3 Kunst, Vanløse I P
7 - 4
273040
01-09 2019
Kl. 13:30
HIK 2 AB Tårnby 2 Kunst, HIK
0 - 4
273048 ti
03-09 2019
Kl. 18:15
Union Dragør 2 Kunst, Grøndal Centret
1 - 4
273047
on
04-09 2019
Kl. 17:30
KB 3 GVI 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 1
273045
on
04-09 2019
Kl. 18:30
HIK 2 Fremad Amager 2 Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 1
273038
08-09 2019
Kl. 12:00
Union HIK 2 Kunst, Genforeningspladsen
1 - 2
273035
08-09 2019
Kl. 15:15
FB 2 Fremad Amager 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 7
273046 on
11-09 2019
Kl. 18:00
FB 2 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
273053
14-09 2019
Kl. 11:15
Skjold KB 3 Kunst, Ryparken
2 - 2
273055
14-09 2019
Kl. 15:00
GVI 2 FB 2 GVI. Nymosen
2 - 0
273051
15-09 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark
1 - 1
273052
15-09 2019
Kl. 13:30
Dragør 2 HIK 2 Dragør Bk
1 - 1
273054 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Vanløse 2 Union Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

273057 fr
20-09 2019
Kl. 17:00
FB 2 Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
273056
21-09 2019
Kl. 11:30
HIK 2 Vanløse 2 Kunst, HIK
4 - 1
273529
22-09 2019
Kl. 10:00
Union GVI 2 Kunst, Genforeningspladsen
HHT

Hjemmehold taberdømt

273528
22-09 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 Dragør 2 Sundby Idrætspark
3 - 4
273530
22-09 2019
Kl. 11:45
AB Tårnby 2 KB 3 Tårnby Stadion
8 - 0
273536 on
25-09 2019
Kl. 18:30
HIK 2 Skjold Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 1
273532
28-09 2019
Kl. 10:00
Dragør 2 AB Tårnby 2 Dragør Bk
1 - 1
273535
28-09 2019
Kl. 11:15
GVI 2 HIK 2 GVI. Nymosen
5 - 3
273533
28-09 2019
Kl. 11:15
Skjold Union Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

273531
29-09 2019
Kl. 10:00
KB 3 FB 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 1
273534
29-09 2019
Kl. 10:00
Vanløse 2 Fremad Amager 2 Kunst, Vanløse I P
3 - 11
273539 ti
01-10 2019
Kl. 18:15
Union KB 3 Kunst, Grøndal Centret
HHT

Hjemmehold taberdømt

273540
ti
01-10 2019
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 FB 2 Kunst, Tårnby Stadion
2 - 1
273537
on
02-10 2019
Kl. 19:00
Fremad Amager 2 GVI 2 Sundby Idrætspark
2 - 3
273538 fr
04-10 2019
Kl. 18:30
Dragør 2 Vanløse 2 Kunst, Dragør Bk.
3 - 0
273573
06-10 2019
Kl. 11:45
Skjold Fremad Amager 2 Fælledparken
3 - 5
273574
06-10 2019
Kl. 13:30
AB Tårnby 2 Vanløse 2 Kunst, Tårnby Stadion
3 - 0
273572
ti
08-10 2019
Kl. 17:30
KB 3 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 5
273571 fr
11-10 2019
Kl. 17:00
FB 2 Union Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

273575
12-10 2019
Kl. 13:00
GVI 2 Dragør 2 GVI. Nymosen
2 - 0
273049
ti
22-10 2019
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 Skjold Kunst, Tårnby Stadion
4 - 1
273580
27-10 2019
Kl. 11:45
Vanløse 2 GVI 2 Kunst, Vanløse I P
5 - 0
273579
27-10 2019
Kl. 12:00
Union AB Tårnby 2 Kunst, Grøndal Centret
HHT

Hjemmehold taberdømt

273577
27-10 2019
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 KB 3 Sundby Idrætspark
4 - 2
273578
27-10 2019
Kl. 12:00
Dragør 2 Skjold Dragør Bk
2 - 3
273576
27-10 2019
Kl. 13:30
HIK 2 FB 2 Kunst, HIK
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind