MENU

U15 Drenge 2 (05) Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
273584
17-08 2019
Kl. 11:15
Sundby 2 Hellas Sundby/Kløvermarken
3 - 3
273582
17-08 2019
Kl. 15:00
Fremad Amager 3 Kastrup 2 Sundby Idrætspark
2 - 4
273581
18-08 2019
Kl. 10:00
Skovshoved IF Jægersborg Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 0
273585
25-08 2019
Kl. 12:00
B 1908 KFUM 2 Sundby Idrætspark
1 - 1
273586
on
28-08 2019
Kl. 18:00
Hellas B 1908 Engdraget
1 - 2
273590
fr
30-08 2019
Kl. 18:15
KFUM 2 HIK 3 Emdrupparken
2 - 3
273587
31-08 2019
Kl. 10:00
Jægersborg Sundby 2 Jægersborg
1 - 2
273588
31-08 2019
Kl. 11:15
Kastrup 2 Skovshoved IF Røllikevej
UHT

Udehold taberdømt

273589
01-09 2019
Kl. 11:45
AB Tårnby 3 Fremad Amager 3 Tårnby Stadion
5 - 3
273593
on
04-09 2019
Kl. 18:30
Fremad Amager 3 KFUM 2 Sundby Idrætspark
2 - 3
273968 on
04-09 2019
Kl. 18:30
B 1908 HIK 3 Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

273967
to
05-09 2019
Kl. 18:45
Sundby 2 Kastrup 2 Sundby/Kløvermarken
1 - 2
273591
07-09 2019
Kl. 10:00
Hellas Jægersborg Engdraget
10 - 0
273592
08-09 2019
Kl. 10:00
Skovshoved IF AB Tårnby 3 Skovshoved I P
HHT

Hjemmehold taberdømt

273993
08-09 2019
Kl. 11:00
KFUM 2 Kastrup 2 Emdrupparken
2 - 1
273973 fr
13-09 2019
Kl. 18:15
KFUM 2 Skovshoved IF Emdrupparken
1 - 4
273969
14-09 2019
Kl. 10:00
Jægersborg B 1908 Jægersborg
1 - 1
273971
14-09 2019
Kl. 11:30
HIK 3 Fremad Amager 3 Kunst, HIK
10 - 1
273970
15-09 2019
Kl. 11:30
Kastrup 2 Hellas Røllikevej
1 - 5
273972
15-09 2019
Kl. 11:45
AB Tårnby 3 Sundby 2 Tårnby Stadion
0 - 7
273974
21-09 2019
Kl. 10:00
Hellas AB Tårnby 3 Engdraget
1 - 0
273976
21-09 2019
Kl. 10:00
Jægersborg Kastrup 2 Jægersborg
3 - 1
273977
21-09 2019
Kl. 11:15
Sundby 2 KFUM 2 Sundby/Kløvermarken
1 - 4
273975
22-09 2019
Kl. 10:00
Skovshoved IF HIK 3 Skovshoved I P
2 - 5
273978
22-09 2019
Kl. 11:45
B 1908 Fremad Amager 3 Sundby Idrætspark
5 - 0
273980
28-09 2019
Kl. 10:00
Kastrup 2 B 1908 Røllikevej
3 - 4
273983
28-09 2019
Kl. 11:00
KFUM 2 Hellas Emdrupparken
3 - 4
273979
28-09 2019
Kl. 15:00
Fremad Amager 3 Skovshoved IF Sundby Idrætspark
1 - 16
273982
29-09 2019
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 Jægersborg Tårnby Stadion
5 - 1
273981
29-09 2019
Kl. 13:30
HIK 3 Sundby 2 Kunst, HIK
UMH
273984
ma
30-09 2019
Kl. 17:30
Hellas HIK 3 Engdraget
8 - 1
273986
ti
01-10 2019
Kl. 18:00
Kastrup 2 AB Tårnby 3 Kunst, John Tranums Alle
2 - 2
273988
on
02-10 2019
Kl. 18:30
B 1908 Skovshoved IF Sundby Idrætspark
0 - 4
273987
to
03-10 2019
Kl. 19:00
Sundby 2 Fremad Amager 3 Kunst, Sundby/Kløvermarken
HMH
273985
05-10 2019
Kl. 11:15
KFUM 2 Jægersborg Emdrupparken
2 - 2
273990
05-10 2019
Kl. 11:15
Fremad Amager 3 Hellas Sundby Idrætspark
1 - 3
273583
06-10 2019
Kl. 14:00
HIK 3 AB Tårnby 3 Kunst, HIK
HHT

Hjemmehold taberdømt

273991
ti
08-10 2019
Kl. 18:30
HIK 3 Jægersborg Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 1
273992
on
09-10 2019
Kl. 19:30
B 1908 AB Tårnby 3 Sundby Idrætspark
2 - 0
273989
13-10 2019
Kl. 10:00
Skovshoved IF Sundby 2 Skovshoved I P
HHT

Hjemmehold taberdømt

274383
27-10 2019
Kl. 11:45
AB Tårnby 3 KFUM 2 Tårnby Stadion
1 - 1
274382
27-10 2019
Kl. 12:00
Sundby 2 B 1908 Sundby/Kløvermarken
2 - 5
273994
27-10 2019
Kl. 12:00
Hellas Skovshoved IF Engdraget
UHT

Udehold taberdømt

273995
27-10 2019
Kl. 12:00
Jægersborg Fremad Amager 3 Jægersborg
2 - 2
274381
27-10 2019
Kl. 12:00
Kastrup 2 HIK 3 Kunst, John Tranums Alle
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind