MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P7 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
260341
on
21-08 2019
Kl. 19:30
Nørrebro BK FB 17 Kunst, Ryparken
3 - 4
260342
on
21-08 2019
Kl. 20:15
Olympia 1921 Vanløse 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 1
260343
25-08 2019
Kl. 15:15
Prespa 2 CBS Sport 2 Kunst, Ryparken
3 - 3
273272
25-08 2019
Kl. 15:30
Vanløse 2 Nørrebro BK Kunst, Vanløse I P
3 - 6
273273 on
28-08 2019
Kl. 18:30
Østerbro IF 7 Olympia 1921 Fælledparken
3 - 5
260346 to
29-08 2019
Kl. 18:45
Friday FC Prespa 2 Valby IP, Gl. Afdeling
HMH
273271 to
29-08 2019
Kl. 20:30
FB 17 FB 23 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 8
273278
on
04-09 2019
Kl. 19:30
Nørrebro BK Østerbro IF 7 Kunst, Ryparken
5 - 0
273277
to
05-09 2019
Kl. 21:00
FB 23 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
273274
08-09 2019
Kl. 13:30
CBS Sport 2 Friday FC Jens Jessens Vej
4 - 3
273279
08-09 2019
Kl. 15:15
Prespa 2 FB 17 Kunst, Ryparken
6 - 0
273285 on
11-09 2019
Kl. 19:30
Østerbro IF 7 FB 23 Fælledparken
0 - 13
273283
on
11-09 2019
Kl. 20:15
Olympia 1921 Nørrebro BK Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 2
273282 to
12-09 2019
Kl. 19:30
FB 17 CBS Sport 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
273284
15-09 2019
Kl. 16:45
Vanløse 2 Prespa 2 Kunst, Vanløse I P
1 - 3
273289 ma
16-09 2019
Kl. 19:30
FB 23 Olympia 1921 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 6
273290 to
19-09 2019
Kl. 18:15
Friday FC FB 17 Valby IP, Gl. Afdeling
4 - 3
273280 to
19-09 2019
Kl. 20:15
HIK 4 Olympia 1921 Gentofte Sportspark - kunst 1
0 - 22
273286
22-09 2019
Kl. 13:30
CBS Sport 2 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
273291
22-09 2019
Kl. 15:15
Prespa 2 Østerbro IF 7 Kunst, Ryparken
8 - 4
273292
22-09 2019
Kl. 15:45
HIK 4 Nørrebro BK Kunst, HIK
2 - 15
273293
on
25-09 2019
Kl. 19:30
Nørrebro BK FB 23 Kunst, Ryparken
2 - 3
273295 on
25-09 2019
Kl. 20:15
Olympia 1921 Prespa 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 2
273294 fr
27-09 2019
Kl. 19:00
FB 17 HIK 4 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 8
273297
29-09 2019
Kl. 13:30
Østerbro IF 7 CBS Sport 2 Fælledparken
0 - 4
273296
29-09 2019
Kl. 16:45
Vanløse 2 Friday FC Kunst, Vanløse I P
1 - 1
273299 to
03-10 2019
Kl. 19:30
Friday FC Østerbro IF 7 Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 1
273300
05-10 2019
Kl. 15:00
FB 17 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

273298
06-10 2019
Kl. 11:45
CBS Sport 2 Olympia 1921 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
273331
06-10 2019
Kl. 15:15
Prespa 2 Nørrebro BK Kunst, Ryparken
3 - 2
273332
06-10 2019
Kl. 15:45
HIK 4 FB 23 Kunst, HIK
1 - 11
260344 ti
08-10 2019
Kl. 20:30
HIK 4 Østerbro IF 7 Kunst, HIK
0 - 7
273334
on
09-10 2019
Kl. 19:30
Nørrebro BK CBS Sport 2 Kunst, Ryparken
6 - 5
273333 on
09-10 2019
Kl. 21:00
FB 23 Prespa 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 0
273335
12-10 2019
Kl. 13:45
Olympia 1921 Friday FC Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 1
273338
13-10 2019
Kl. 15:00
Østerbro IF 7 FB 17 Fælledparken
1 - 7
273336
13-10 2019
Kl. 15:30
HIK 4 Vanløse 2 Kunst, HIK
1 - 6
273281 on
16-10 2019
Kl. 19:00
Friday FC HIK 4 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
260345
20-10 2019
Kl. 13:30
CBS Sport 2 HIK 4 Kunst, Jens Jessens Vej
10 - 2
273343
20-10 2019
Kl. 16:45
Vanløse 2 Østerbro IF 7 Kunst, Vanløse I P
2 - 1
260340 ma
21-10 2019
Kl. 19:30
FB 23 Friday FC Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 3
273341 ti
22-10 2019
Kl. 20:30
FB 17 Olympia 1921 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
273340
to
24-10 2019
Kl. 19:45
Friday FC Nørrebro BK Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
273339
27-10 2019
Kl. 11:45
CBS Sport 2 FB 23 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
273342
27-10 2019
Kl. 15:15
Prespa 2 HIK 4 Kunst, Ryparken
11 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 8 rykker op
 
Nedrykning:
ingen
 

Log ind