MENU

U14/U15 Drenge (05) 7M Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
364905
18-08 2019
Kl. 10:00
Vanløse Brønshøj Kunst, Vanløse I P
3 - 2
364903
24-08 2019
Kl. 11:00
KFB Fremad Amager Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

364901
24-08 2019
Kl. 11:15
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
364902
25-08 2019
Kl. 16:00
B.93 Hekla Kunst, B93
4 - 3
364904 ma
26-08 2019
Kl. 18:00
Dragør BK B 1903 Dragør Bk
3 - 5
364908 ti
27-08 2019
Kl. 17:30
Hekla Tårnby FF Hekla Park
HHT

Hjemmehold taberdømt

364909
31-08 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager B.93 Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

364917
31-08 2019
Kl. 13:00
Brønshøj KFB Tingbjerg I P
UHT

Udehold taberdømt

364907
31-08 2019
Kl. 15:00
Oversidder Dragør BK
364906
01-09 2019
Kl. 17:00
B 1903 Vanløse B1903
4 - 2
364919
07-09 2019
Kl. 10:00
Tårnby FF Fremad Amager Vestamager Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

364922
07-09 2019
Kl. 10:00
Vanløse KFB Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

364920
08-09 2019
Kl. 10:00
B.93 Brønshøj Kunst, B93
10 - 0
364921
08-09 2019
Kl. 13:00
Dragør BK Hekla Kunst, Dragør Bk.
11 - 0
364918
08-09 2019
Kl. 15:30
B 1903 Oversidder B1903
364924 ma
09-09 2019
Kl. 18:00
Hekla B 1903 Hekla Park
0 - 11
364927 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Brønshøj Tårnby FF Kunst, Tingbjerg IP
2 - 4
364926
14-09 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager Dragør BK Sundby Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

364925
14-09 2019
Kl. 11:00
KFB B.93 Kløvermarken
9 - 5
364923
15-09 2019
Kl. 15:00
Oversidder Vanløse
364928 fr
20-09 2019
Kl. 17:30
B 1903 Fremad Amager B1903
UHT

Udehold taberdømt

364930
21-09 2019
Kl. 15:00
Oversidder Hekla
364932
22-09 2019
Kl. 10:00
Vanløse B.93 Vanløse I P
3 - 6
364931
22-09 2019
Kl. 15:00
Dragør BK Brønshøj Dragør Bk
8 - 5
364934 ti
24-09 2019
Kl. 17:30
Hekla Vanløse Hekla Park
1 - 8
364937
28-09 2019
Kl. 10:00
Fremad Amager Oversidder Sundby Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

364936
28-09 2019
Kl. 11:00
KFB Dragør BK Kløvermarken
3 - 1
364933
28-09 2019
Kl. 13:00
B.93 Tårnby FF Kunst, B93
0 - 8
364938
28-09 2019
Kl. 13:00
Brønshøj B 1903 Tingbjerg I P
2 - 3
364941 ti
01-10 2019
Kl. 17:30
Hekla Fremad Amager Hekla Park
UHT

Udehold taberdømt

364939
05-10 2019
Kl. 10:00
B 1903 KFB B1903
11 - 3
364943
05-10 2019
Kl. 10:00
Vanløse Tårnby FF Kunst, Vanløse I P
1 - 10
364940
05-10 2019
Kl. 13:30
Oversidder Brønshøj
364942
06-10 2019
Kl. 13:00
Dragør BK B.93 Dragør Bk
12 - 1
364944
12-10 2019
Kl. 10:00
Tårnby FF Dragør BK Vestamager Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

364947
12-10 2019
Kl. 10:00
Vanløse Fremad Amager Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

364946
12-10 2019
Kl. 11:00
KFB Oversidder Kløvermarken
364948
12-10 2019
Kl. 13:00
Brønshøj Hekla Tingbjerg I P
UHT

Udehold taberdømt

364945
13-10 2019
Kl. 11:30
B.93 B 1903 Kunst, B93
0 - 20
364929 ma
21-10 2019
Kl. 17:30
Tårnby FF KFB Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
3 - 5
364949
26-10 2019
Kl. 10:00
B 1903 Tårnby FF B1903
4 - 1
364952
26-10 2019
Kl. 10:00
Dragør BK Vanløse Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

364951
26-10 2019
Kl. 11:45
Hekla KFB Hekla Park
2 - 17
364950
26-10 2019
Kl. 13:30
Oversidder B.93
364953
27-10 2019
Kl. 09:00
Fremad Amager Brønshøj Sundby Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind