Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
mandag den. 19-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
BMK (2)
Aalestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18:00
NUGF Viborg (2)
Aalestrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Aalestrup IF (1)
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Aalestrup IF (2)
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 19-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Houlkær IF (2)
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Overlund GF (3)
Tjele Vest Sport (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Tjele Vest Sport (2)
Overlund GF (3)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Tjele Vest Sport (3)
Houlkær IF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Tjele Vest Sport (3)
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Tjele Vest Sport (2)
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
NUGF Viborg (2)
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
BMK (2)
Tjele Vest Sport (3)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
tirsdag den. 27-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Overlund GF (3)
Aalestrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Houlkær IF (2)
Aalestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Aalestrup IF (2)
Houlkær IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Aalestrup IF (1)
Overlund GF (3)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 02-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Aalestrup IF (1)
Tjele Vest Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Aalestrup IF (2)
Tjele Vest Sport (3)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Tjele Vest Sport (2)
Aalestrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Tjele Vest Sport (3)
Aalestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 04-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
NUGF Viborg (2)
Overlund GF (3)
|
|||||||||||||||||||
18:00
BMK (2)
Houlkær IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Overlund GF (3)
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Houlkær IF (2)
NUGF Viborg (2)
|
Spilleregler 5:5
DBU 3-Bold Tour
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2019/2020
Tilmeld dit hold til Futsal 2019/2020
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Der foretages ombrydning i denne række efter 1. turnerings halvdel!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.