Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2019
18:30
Humlebæk BK (4)
0
Kr. Værløse IF (3) (2)
12
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
18:30
Stenløse BK (4) (2)
8
Glostrup (3) (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
18:30
Slangerup & Omegn IF (3)
4
Snekkersten IF (3) (2)
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Stenløse BK (3) (1)
4
Nivå-Kokkedal FK (2)
6
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
B. 73, Slagelse (3)
1
Suså IF (2)
8
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
KBK Hillerød (2)
AB (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
LSF (2)
Albertslund IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
B. 1973, Herlev (2)
1
Kr. Hyllinge IF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Stenløse BK (4) (2)
1
Snekkersten IF (2) (1)
13
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Snekkersten IF (3) (2)
5
Birkerød IF "Skjold" (2)
9
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Kr. Værløse IF (3) (2)
0
Helsinge Fodbold (2)
11
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Lynge-Broby IF (3)
1
Mørkøv IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Vallensbæk IF (3)
5
Himmelev-Veddelev BK (3)
4
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
BK Vest, Rødovre (2)
5
Kr. Værløse IF (2) (1)
7
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
IF Frem Bjæverskov (3)
Glostrup (2) (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Rudersdal Boldklub (2)
6
Greve Fodbold (2)
7
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
IS Skævinge (2)
8
Frederikssund FB (2)
0
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:00
Sørbymagle IF (4)
0
Dianalund IF (3)
7
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2019
18:00
Hvalsø IF (2)
4
Herlufsholm GF (2)
7
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:45
LSF (2)
2
Nivå-Kokkedal FK (2)
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:45
Snekkersten IF (2) (1)
6
IS Skævinge (2)
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:45
Herlufsholm GF (2)
KBK Hillerød (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:45
Kr. Hyllinge IF (2)
1
Mørkøv IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:15
Birkerød IF "Skjold" (2)
Greve Fodbold (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:30
Suså IF (2)
Helsinge Fodbold (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:30
Dianalund IF (3)
4
Glostrup (2) (1)
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
18:00
Vallensbæk IF (3)
1
Kr. Værløse IF (2) (1)
9
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:00
Suså IF (2)
6
Mørkøv IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:30
Dianalund IF (3)
3
Snekkersten IF (2) (1)
8
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
12:00
Nivå-Kokkedal FK (2)
6
Herlufsholm GF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
12:00
Kr. Værløse IF (2) (1)
4
Greve Fodbold (2)
2
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
12:00
Kr. Værløse IF (2) (1)
2
Suså IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2020
17:30
Nivå-Kokkedal FK (2)
12
Snekkersten IF (2) (1)
11
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2020
19:00
Kr. Værløse IF (2) (1)
6
Nivå-Kokkedal FK (2)
2
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
Semifinaler 21.6.20
Finale 25.6.20
Se nyhed