MENU

U9 Piger (11) 3 5v5 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Bane 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
106237 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 KB
!
NB: KB er taberdømt
Bane 1
106238 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Tårnby FF 1
106239 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Dragør BK
106240 Kl. 10:00 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
FA 2000 Bane 1
106241 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Nørrebro United 1
106242 Kl. 10:20 KB
!
NB: KB er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
106243 Kl. 10:20 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
106244 Kl. 10:20 FA 2000 Dragør BK
106245 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 BK Hekla 2
106246 Kl. 10:40 KB
!
NB: KB er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
106247 Kl. 10:40 FA 2000 Nørrebro United 2
106248 Kl. 10:40 Dragør BK KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Bane 1
106249 Kl. 11:00 Nørrebro United 2 Nørrebro United 1
106250 Kl. 11:00 Dragør BK KB
!
NB: KB er taberdømt
Bane 1
106251 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Bane 1
106252 Kl. 11:00 BK Hekla 2 FA 2000
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
106221 Kl. 10:00 Sundby BK Tårnby FF 2
106222 Kl. 10:00 Oversidder Vestia
106223 Kl. 10:00 B 1908 1 Fremad Valby
106224 Kl. 10:00 Fix GVI
106225 Kl. 10:20 Vestia Sundby BK
106226 Kl. 10:20 Tårnby FF 2 Oversidder
106227 Kl. 10:20 Fix B 1908 1
106228 Kl. 10:20 GVI Fremad Valby
106229 Kl. 10:40 Sundby BK Oversidder
106230 Kl. 10:40 Tårnby FF 2 Vestia
106231 Kl. 10:40 GVI B 1908 1
106232 Kl. 10:40 Fremad Valby Fix
106233 Kl. 11:00 B 1908 1 Sundby BK
106234 Kl. 11:00 Fremad Valby Tårnby FF 2
106235 Kl. 11:00 Vestia Fix
106236 Kl. 11:00 Oversidder GVI
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
106269 Kl. 11:45 Vestia GVI
106270 Kl. 11:45 Dragør BK KB
106271 Kl. 11:45 Oversidder Fremad Valby
106272 Kl. 11:45 Nørrebro United 1 KFUM
106273 Kl. 12:05 KB Vestia
106274 Kl. 12:05 GVI Dragør BK
106275 Kl. 12:05 Oversidder Nørrebro United 1
106276 Kl. 12:05 Fremad Valby KFUM
106277 Kl. 12:25 Vestia Dragør BK
106278 Kl. 12:25 GVI KB
106279 Kl. 12:25 KFUM Oversidder
106280 Kl. 12:25 Fremad Valby Nørrebro United 1
106281 Kl. 12:45 KFUM Vestia
106282 Kl. 12:45 Nørrebro United 1 GVI
106283 Kl. 12:45 KB Oversidder
106284 Kl. 12:45 Dragør BK Fremad Valby
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
106253 Kl. 10:00 Sundby BK B 1908 1
106254 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
106256 Kl. 10:00 FA 2000 Tårnby FF 1
106257 Kl. 10:20 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Sundby BK Bane 1
106258 Kl. 10:20 B 1908 1 Nørrebro United 2
106259 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Tårnby FF 2
106260 Kl. 10:20 FA 2000 Fix
106261 Kl. 10:40 Sundby BK Nørrebro United 2
106262 Kl. 10:40 B 1908 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
106263 Kl. 10:40 Tårnby FF 2 FA 2000
106264 Kl. 10:40 Fix Tårnby FF 1
106255 Kl. 10:40 Tårnby FF 2 Fix
106265 Kl. 11:00 Fix Sundby BK
106266 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 B 1908 1
106267 Kl. 11:00 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Tårnby FF 2 Bane 1
106268 Kl. 11:00 Nørrebro United 2 FA 2000
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
106285 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 Fremad Valby
106286 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Dragør BK
106287 Kl. 10:00 Oversidder Fix
106288 Kl. 10:00 KB Nørrebro United 2
106289 Kl. 10:20 BK Hekla 2 Tårnby FF 2
106290 Kl. 10:20 Dragør BK Fremad Valby
106291 Kl. 10:20 KB Oversidder
106292 Kl. 10:20 Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
106293 Kl. 10:40 Tårnby FF 2 Dragør BK
106294 Kl. 10:40 Fremad Valby BK Hekla 2
106295 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 Oversidder
106296 Kl. 10:40 Fix
!
NB: Fix er taberdømt
KB Bane 1
106297 Kl. 11:00 Nørrebro United 2 Tårnby FF 2
106298 Kl. 11:00 Fremad Valby KB
106299 Kl. 11:00 Oversidder BK Hekla 2
106300 Kl. 11:00 Dragør BK Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
106301 Kl. 12:00 Sundby BK GVI
106302 Kl. 12:00 Tårnby FF 1 KFUM
106303 Kl. 12:00 Vestia B 1908 1
106304 Kl. 12:00 FA 2000
!
NB: FA 2000 er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1
106305 Kl. 12:20 Tårnby FF 1 Sundby BK
106306 Kl. 12:20 KFUM GVI
106307 Kl. 12:20 Nørrebro United 1 Vestia
106308 Kl. 12:20 B 1908 1 FA 2000
!
NB: FA 2000 er taberdømt
Bane 1
106309 Kl. 12:40 Sundby BK KFUM
106310 Kl. 12:40 GVI Tårnby FF 1
106311 Kl. 12:40 Vestia FA 2000
!
NB: FA 2000 er taberdømt
Bane 1
106312 Kl. 12:40 B 1908 1 Nørrebro United 1
106313 Kl. 13:00 FA 2000
!
NB: FA 2000 er taberdømt
Sundby BK Bane 1
106314 Kl. 13:00 GVI Vestia
106315 Kl. 13:00 Nørrebro United 1 Tårnby FF 1
106316 Kl. 13:00 KFUM B 1908 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
106333 Kl. 10:00 Sundby BK Fremad Valby
106334 Kl. 10:00 KB FA 2000
106335 Kl. 10:00 Oversidder B 1908 1
106336 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Dragør BK
106337 Kl. 10:20 KB Sundby BK
106338 Kl. 10:20 FA 2000 Fremad Valby
106339 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Oversidder
106340 Kl. 10:20 Dragør BK B 1908 1
106341 Kl. 10:40 Sundby BK FA 2000
106342 Kl. 10:40 Fremad Valby KB
106343 Kl. 10:40 Oversidder Dragør BK
106344 Kl. 10:40 B 1908 1 Tårnby FF 1
106345 Kl. 11:00 Dragør BK Sundby BK
106346 Kl. 11:00 Fremad Valby Tårnby FF 1
106347 Kl. 11:00 B 1908 1 KB
106348 Kl. 11:00 FA 2000 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Bane 1 Nordbanegade 18 2200 København N
106317 Kl. 10:00 Vestia Fix Bane 1
106318 Kl. 10:00 BK Hekla 2 KFUM Bane 1
106319 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 GVI Bane 1
106320 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Nørrebro United 2 Bane 1
106321 Kl. 10:20 BK Hekla 2 Vestia Bane 1
106322 Kl. 10:20 KFUM Fix Bane 1
106323 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 Tårnby FF 2 Bane 1
106324 Kl. 10:20 Nørrebro United 2 GVI Bane 1
106325 Kl. 10:40 Vestia KFUM Bane 1
106326 Kl. 10:40 Fix BK Hekla 2 Bane 1
106327 Kl. 10:40 Tårnby FF 2 Nørrebro United 2 Bane 1
106328 Kl. 10:40 GVI Nørrebro United 1 Bane 1
106329 Kl. 11:00 Nørrebro United 2 Vestia Bane 1
106330 Kl. 11:00 Fix Nørrebro United 1 Bane 1
106331 Kl. 11:00 GVI BK Hekla 2 Bane 1
106332 Kl. 11:00 KFUM Tårnby FF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
106349 Kl. 10:00 Oversidder GVI
106350 Kl. 10:00 BK Hekla 2 FA 2000
106351 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 B 1908 1 Bane 1
106352 Kl. 10:00 KB KFUM
106353 Kl. 10:20 BK Hekla 2 Oversidder
106354 Kl. 10:20 FA 2000 GVI
106355 Kl. 10:20 KB Tårnby FF 2
106356 Kl. 10:20 KFUM B 1908 1
106357 Kl. 10:40 Oversidder FA 2000
106358 Kl. 10:40 GVI BK Hekla 2
106359 Kl. 10:40 Tårnby FF 2 KFUM Bane 1
106360 Kl. 10:40 B 1908 1 KB
106361 Kl. 11:00 KFUM Oversidder
106362 Kl. 11:00 GVI KB
106363 Kl. 11:00 B 1908 1 BK Hekla 2
106364 Kl. 11:00 FA 2000 Tårnby FF 2
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
106365 Kl. 10:00 Sundby BK Fix
106366 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Dragør BK
106367 Kl. 10:00 Vestia Fremad Valby
106368 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Tårnby FF 1
106369 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 Sundby BK
106370 Kl. 10:20 Dragør BK Fix
106371 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Vestia
106372 Kl. 10:20 Fremad Valby Nørrebro United 2
106373 Kl. 10:40 Sundby BK Dragør BK
106374 Kl. 10:40 Fix Nørrebro United 1
106375 Kl. 10:40 Vestia Nørrebro United 2
106376 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 Fremad Valby
106377 Kl. 11:00 Nørrebro United 2 Sundby BK
106378 Kl. 11:00 Fix Tårnby FF 1
106379 Kl. 11:00 Fremad Valby Nørrebro United 1
106380 Kl. 11:00 Dragør BK Vestia
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind