MENU

ØOB Oldboys 35 år 11 mands, Kreds 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
805953 ma
05-08 2019
Kl. 19:00
Grundfør UI Kolind/Perstrup IF Grundfør Stadion
1 - 1
805951 ma
05-08 2019
Kl. 19:00
Lystrup IF Thorsø/Tungelund IF Lystrup Idrætsanlæg
1 - 5
805952 ma
05-08 2019
Kl. 19:00
Oversidder Nielstrup/Voldum IF
805957 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Grundfør UI Voldum Stadion
4 - 2
805956 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF Hammel GF KPI's Klubhus
3 - 4
805958 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Oversidder Tungelund Hallen
805955 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
VSK Aarhus Virup IF Vejlby/Risskov Centret
2 - 1
805959 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Hadsten SK Lystrup IF NMT-BYENS Arena Hadsten
0 - 5
805964 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Hammel GF Nielstrup/Voldum IF Hammel Stadion
3 - 1
805961 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
VSK Aarhus Hadsten SK Vejlby/Risskov Centret
5 - 1
805960 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Virup IF Kolind/Perstrup IF Virup Skole
0 - 1
805963 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Grundfør UI Thorsø/Tungelund IF Grundfør Stadion
3 - 1
805962 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Oversidder Lystrup IF
805968 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Lystrup IF Grundfør UI Lystrup Idrætsanlæg
2 - 0
805966 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Virup IF Voldum Stadion
0 - 5
805967 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Hammel GF Tungelund Hallen
0 - 1
805969 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Hadsten SK Oversidder NMT-BYENS Arena Hadsten
805974 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Hammel GF Lystrup IF Hammel Stadion
4 - 2
805970 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Virup IF Thorsø/Tungelund IF Virup Skole
2 - 2
805971 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
VSK Aarhus Nielstrup/Voldum IF Vejlby/Risskov Centret
8 - 2
805972 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Kolind/Perstrup IF Hadsten SK KPI's Klubhus
2 - 0
805973 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Grundfør UI Oversidder Grundfør Stadion
805976 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Thorsø/Tungelund IF VSK Aarhus Tungelund Hallen
3 - 1
805979 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Hadsten SK Grundfør UI NMT-BYENS Arena Hadsten
0 - 5
805977 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Lystrup IF Virup IF Lystrup Idrætsanlæg
1 - 6
805978 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Oversidder Hammel GF
805984 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Hammel GF Grundfør UI Hammel Stadion
1 - 0
805981 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
VSK Aarhus Lystrup IF Vejlby/Risskov Centret
6 - 0
805980 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Virup IF Oversidder Virup Skole
805982 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Kolind/Perstrup IF Thorsø/Tungelund IF KPI's Klubhus
5 - 2
805983 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Nielstrup/Voldum IF Hadsten SK Voldum Stadion
4 - 1
805988 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Grundfør UI Virup IF Grundfør Stadion
1 - 1
805985 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Thorsø/Tungelund IF Nielstrup/Voldum IF Tungelund Hallen
3 - 2
805989 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Hadsten SK Hammel GF NMT-BYENS Arena Hadsten
0 - 5
805987 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Oversidder VSK Aarhus
805986 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Lystrup IF Kolind/Perstrup IF Lystrup Idrætsanlæg
0 - 4
805975 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
Nielstrup/Voldum IF Kolind/Perstrup IF Voldum Stadion
3 - 3
805954 ma
30-09 2019
Kl. 18:30
Hammel GF VSK Aarhus Hammel Kunstgræsbane
2 - 3
805965 ma
07-10 2019
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF VSK Aarhus KPI's Klubhus
3 - 3
805996 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Lystrup IF Tungelund Hallen
ANN
805997 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Oversidder Voldum Stadion
805995 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
Hadsten SK Virup IF NMT-BYENS Arena Hadsten
ANN
805999 ti
14-04 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus Hammel GF Vejlby/Risskov Centret
ANN
806000 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Virup IF VSK Aarhus Virup Skole
ANN
806001 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Hammel GF Kolind/Perstrup IF Hammel Stadion
ANN
806002 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Grundfør UI Nielstrup/Voldum IF Grundfør Stadion
ANN
806004 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Lystrup IF Hadsten SK Lystrup Idrætsanlæg
ANN
806003 ma
20-04 2020
Kl. 19:00
Oversidder Thorsø/Tungelund IF
806007 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
Lystrup IF Oversidder Lystrup Idrætsanlæg
806009 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Hammel GF Voldum Stadion
ANN
806008 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Grundfør UI Tungelund Hallen
ANN
806005 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF Virup IF KPI's Klubhus
ANN
806006 ma
27-04 2020
Kl. 19:00
Hadsten SK VSK Aarhus NMT-BYENS Arena Hadsten
ANN
806012 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Hammel GF Thorsø/Tungelund IF Hammel Stadion
ANN
806011 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Virup IF Nielstrup/Voldum IF Virup Skole
ANN
806010 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus Kolind/Perstrup IF Vejlby/Risskov Centret
ANN
806013 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Grundfør UI Lystrup IF Grundfør Stadion
ANN
806014 ma
04-05 2020
Kl. 19:00
Oversidder Hadsten SK
806018 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
Oversidder Grundfør UI
806019 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
Lystrup IF Hammel GF Lystrup Idrætsanlæg
ANN
806016 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF VSK Aarhus Voldum Stadion
ANN
806015 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Virup IF Tungelund Hallen
ANN
806017 ma
11-05 2020
Kl. 19:00
Hadsten SK Kolind/Perstrup IF NMT-BYENS Arena Hadsten
ANN
806023 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
Hammel GF Oversidder Hammel Stadion
806021 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus Thorsø/Tungelund IF Vejlby/Risskov Centret
ANN
806022 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
Virup IF Lystrup IF Virup Skole
ANN
806020 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF Nielstrup/Voldum IF KPI's Klubhus
ANN
806024 ma
18-05 2020
Kl. 19:00
Grundfør UI Hadsten SK Grundfør Stadion
ANN
807696 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Grundfør UI Hammel GF Grundfør Stadion
ANN
806269 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Kolind/Perstrup IF Tungelund Hallen
ANN
806270 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Hadsten SK Nielstrup/Voldum IF NMT-BYENS Arena Hadsten
ANN
806268 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Lystrup IF VSK Aarhus Lystrup Idrætsanlæg
ANN
806025 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Oversidder Virup IF
809683 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
Hammel GF Hadsten SK Hammel Stadion
ANN
807700 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
Virup IF Grundfør UI Virup Skole
ANN
807699 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus Oversidder Vejlby/Risskov Centret
807698 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF Lystrup IF KPI's Klubhus
ANN
807697 ti
02-06 2020
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Thorsø/Tungelund IF Voldum Stadion
ANN
830133 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Grundfør UI VSK Aarhus Grundfør Stadion
ANN
809684 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Hammel GF Virup IF Hammel Stadion
ANN
830136 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Hadsten SK Thorsø/Tungelund IF NMT-BYENS Arena Hadsten
ANN
830134 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Oversidder Kolind/Perstrup IF
830135 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Lystrup IF Nielstrup/Voldum IF Lystrup Idrætsanlæg
ANN
805991 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus Grundfør UI Vejlby/Risskov Centret
805990 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
Virup IF Hammel GF Virup Skole
805993 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Lystrup IF Voldum Stadion
805992 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF Oversidder KPI's Klubhus
805994 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Hadsten SK Tungelund Hallen
805998 ma
22-06 2020
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF Grundfør UI KPI's Klubhus
805950 ma
22-06 2020
Kl. 19:00
Virup IF Hadsten SK Virup Skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 påmail eller på tlf: 8939 9930

Log ind