MENU

U7 Drenge (13) Øvet 3v3 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
810476 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Hvidovre IF 1
810477 Kl. 10:00 BK Skjold 3 KB 5
810478 Kl. 10:00 B 1908 1 BK Hekla 1
810479 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Dragør BK 1
810480 Kl. 10:20 Oversidder KB 3 Bane 1
810481 Kl. 10:20 GFA Tårnby FF 1 Bane 1
810482 Kl. 10:20 BK Vestia 1 KB 5
810483 Kl. 10:20 BK Skjold 3 Hvidovre IF 1
810484 Kl. 10:40 BK Hekla 1 Ørestad IF 1
810485 Kl. 10:40 Dragør BK 1 B 1908 1
810486 Kl. 10:40 GFA KB 3 Bane 1
810487 Kl. 10:40 Oversidder Tårnby FF 1 Bane 1
810488 Kl. 11:00 BK Hekla 1 BK Vestia 1
810489 Kl. 11:00 Hvidovre IF 1 B 1908 1
810490 Kl. 11:00 KB 5 Ørestad IF 1
810491 Kl. 11:00 Dragør BK 1 BK Skjold 3
810492 Kl. 11:20 KB 3 BK Vestia 1
810493 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 Oversidder Bane 1
810494 Kl. 11:20 KB 5 GFA
810495 Kl. 11:20 Tårnby FF 1 BK Skjold 3 Bane 1
810496 Kl. 11:40 KB 3 BK Hekla 1
810497 Kl. 11:40 B 1908 1 Oversidder Bane 1
810498 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 GFA
810499 Kl. 11:40 Tårnby FF 1 Dragør BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
810500 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Ørestad IF 1
810501 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Dragør BK 1
810502 Kl. 10:00 KB 5 Oversidder Bane 1
810503 Kl. 10:00 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
GFA Bane 1
810504 Kl. 10:20 BK Hekla 1 Tårnby FF 1
810505 Kl. 10:20 B 1908 1 KB 3
810506 Kl. 10:20 BK Vestia 1 Dragør BK 1
810507 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Ørestad IF 1
810508 Kl. 10:40 B 1908 1 Tårnby FF 1
810509 Kl. 10:40 KB 3 KB 5
810510 Kl. 10:40 Oversidder BK Skjold 3 Bane 1
810511 Kl. 10:40 GFA BK Hekla 1 Bane 1
810512 Kl. 11:00 Ørestad IF 1 Oversidder Bane 1
810513 Kl. 11:00 KB 5 Hvidovre IF 1
810514 Kl. 11:00 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
BK Vestia 1 Bane 1
810515 Kl. 11:00 Dragør BK 1 GFA
810516 Kl. 11:20 Ørestad IF 1 B 1908 1
810517 Kl. 11:20 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1
810518 Kl. 11:20 Tårnby FF 1 BK Vestia 1 Bane 1
810519 Kl. 11:20 Dragør BK 1 KB 3
810520 Kl. 11:40 GFA B 1908 1 Bane 1
810521 Kl. 11:40 Oversidder BK Hekla 1 Bane 1
810522 Kl. 11:40 Tårnby FF 1 KB 5 Bane 1
810523 Kl. 11:40 KB 3 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
810524 Kl. 12:00 Oversidder BK Vestia 1
810525 Kl. 12:00 KB 3 Tårnby FF 1
810526 Kl. 12:00 KB 5 B 1908 1
810527 Kl. 12:00 Ørestad IF 1 BK Skjold 3
810528 Kl. 12:20 BK Hekla 1 Dragør BK 1
810529 Kl. 12:20 Hvidovre IF 1 GFA
810530 Kl. 12:20 B 1908 1 BK Vestia 1
810531 Kl. 12:20 Ørestad IF 1 KB 3
810532 Kl. 12:40 Dragør BK 1 KB 5
810533 Kl. 12:40 Tårnby FF 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
810534 Kl. 12:40 BK Skjold 3 BK Hekla 1
810535 Kl. 12:40 GFA Oversidder Bane 1
810536 Kl. 13:00 BK Vestia 1 KB 5
810537 Kl. 13:00 Tårnby FF 1 Ørestad IF 1 Bane 1
810538 Kl. 13:00 BK Skjold 3 B 1908 1
810539 Kl. 13:00 Oversidder KB 3
810540 Kl. 13:20 BK Vestia 1 GFA
810541 Kl. 13:20 BK Hekla 1 Ørestad IF 1
810542 Kl. 13:20 B 1908 1 Dragør BK 1
810543 Kl. 13:20 KB 3 Hvidovre IF 1
810544 Kl. 13:40 Hvidovre IF 1 BK Skjold 3
810545 Kl. 13:40 KB 5 BK Hekla 1
810546 Kl. 13:40 Dragør BK 1 Oversidder
810547 Kl. 13:40 GFA Tårnby FF 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
810548 Kl. 10:00 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
KB 3
810549 Kl. 10:00 Oversidder B 1908 1
810550 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 GFA
!
NB: GFA er taberdømt
Bane 1
810551 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
810552 Kl. 10:20 KB 3 BK Vestia 1
810553 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Oversidder
810554 Kl. 10:20 GFA
!
NB: GFA er taberdømt
KB 5 Bane 1
810555 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 BK Skjold 3
810556 Kl. 10:40 BK Vestia 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
810557 Kl. 10:40 B 1908 1 Hvidovre IF 1
810558 Kl. 10:40 KB 5 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
810559 Kl. 10:40 BK Skjold 3 Dragør BK 1
810560 Kl. 11:00 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
B 1908 1
810561 Kl. 11:00 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Dragør BK 1
810562 Kl. 11:00 KB 3 GFA
!
NB: GFA er taberdømt
Bane 1
810563 Kl. 11:00 Oversidder Tårnby FF 1
810564 Kl. 11:20 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
810565 Kl. 11:20 KB 5 Oversidder
810566 Kl. 11:20 GFA
!
NB: GFA er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 1
810567 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 KB 3
810568 Kl. 11:40 BK Vestia 1 Hvidovre IF 1
810569 Kl. 11:40 BK Skjold 3 KB 5
810570 Kl. 11:40 B 1908 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
810571 Kl. 11:40 Dragør BK 1 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
810572 Kl. 10:00 GFA
!
NB: GFA er taberdømt
B 1908 1 Bane 1
810725 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Oversidder
810726 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 KB 5 Bane 1
810727 Kl. 10:00 KB 3 BK Skjold 3
810728 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 Tårnby FF 1
810729 Kl. 10:20 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1
810730 Kl. 10:20 BK Vestia 1 B 1908 1
810731 Kl. 10:20 KB 3 Dragør BK 1
810732 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 Oversidder
810733 Kl. 10:40 KB 5 Hvidovre IF 1
810734 Kl. 10:40 BK Skjold 3 BK Vestia 1
810735 Kl. 10:40 Dragør BK 1 GFA
!
NB: GFA er taberdømt
Bane 1
810736 Kl. 11:00 B 1908 1 Tårnby FF 1
810737 Kl. 11:00 KB 5 KB 3
810738 Kl. 11:00 Oversidder BK Skjold 3
810739 Kl. 11:00 GFA
!
NB: GFA er taberdømt
BK Hekla 1 Bane 1
810740 Kl. 11:20 Tårnby FF 1 BK Hekla 1 Bane 1
810741 Kl. 11:20 B 1908 1 KB 3
810742 Kl. 11:20 BK Vestia 1 Dragør BK 1
810743 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 Ørestad IF 1
810744 Kl. 11:40 BK Skjold 3 Ørestad IF 1
810745 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 GFA
!
NB: GFA er taberdømt
Bane 1
810746 Kl. 11:40 Dragør BK 1 KB 5
810747 Kl. 11:40 Oversidder BK Vestia 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind