MENU

U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
114955 Kl. 11:15 KB 8 HIK 5
114956 Kl. 11:15 BK Hellas 3 Husum BK 3
114957 Kl. 11:15 Valby BK 1 B 93 6
!
NB: B 93 6 er taberdømt
Bane 1
114958 Kl. 11:15 B 1903 3 BK Vestia 2
114959 Kl. 11:35 Østerbro IF 4 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
Bane 1
114960 Kl. 11:35 KFUM 1 GVI 3
114961 Kl. 11:35 KB 8 Husum BK 3
114962 Kl. 11:35 BK Hellas 3 HIK 5
114963 Kl. 11:55 B 93 6
!
NB: B 93 6 er taberdømt
B 1903 3 Bane 1
114964 Kl. 11:55 BK Vestia 2 Valby BK 1
114965 Kl. 11:55 KFUM 1 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
Bane 1
114966 Kl. 11:55 Østerbro IF 4 GVI 3
114967 Kl. 12:15 B 93 6
!
NB: B 93 6 er taberdømt
KB 8 Bane 1
114968 Kl. 12:15 HIK 5 Valby BK 1
114969 Kl. 12:15 Husum BK 3 B 1903 3
114970 Kl. 12:15 BK Vestia 2 BK Hellas 3
114991 Kl. 12:35 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
KB 8 Bane 1
114992 Kl. 12:35 HIK 5 Østerbro IF 4
114993 Kl. 12:35 Husum BK 3 KFUM 1
114994 Kl. 12:35 GVI 3 BK Hellas 3
114995 Kl. 12:55 Fremad Amager 4 B 93 6
!
NB: B 93 6 er taberdømt
Bane 1
114996 Kl. 12:55 Valby BK 1 Østerbro IF 4
114997 Kl. 12:55 B 1903 3 KFUM 1
114998 Kl. 12:55 GVI 3 BK Vestia 2
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
114999 Kl. 14:00 KB 8 B 1903 3
115000 Kl. 14:00 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
BK Vestia 2 Bane 1
115001 Kl. 14:00 Husum BK 3 Østerbro IF 4
115002 Kl. 14:00 BK Hellas 3 KFUM 1
115003 Kl. 14:20 B 93 6 GVI 3
115004 Kl. 14:20 Valby BK 1 Fremad Amager 4
115005 Kl. 14:20 KB 8 BK Vestia 2
115006 Kl. 14:20 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
B 1903 3 Bane 1
115007 Kl. 14:40 Valby BK 1 GVI 3
115008 Kl. 14:40 Fremad Amager 4 Husum BK 3
115009 Kl. 14:40 Østerbro IF 4 BK Hellas 3
115010 Kl. 14:40 KFUM 1 B 93 6
115011 Kl. 15:00 B 1903 3 Østerbro IF 4
115012 Kl. 15:00 Husum BK 3 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
Bane 1
115233 Kl. 15:00 BK Hellas 3 KB 8
115234 Kl. 15:00 BK Vestia 2 KFUM 1
115235 Kl. 15:20 B 1903 3 Valby BK 1
115236 Kl. 15:20 B 93 6 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
Bane 1
115237 Kl. 15:20 GVI 3 KB 8
115238 Kl. 15:20 BK Vestia 2 Fremad Amager 4
115239 Kl. 15:40 KFUM 1 Valby BK 1
115240 Kl. 15:40 Østerbro IF 4 B 93 6
115241 Kl. 15:40 GVI 3 Husum BK 3
115242 Kl. 15:40 Fremad Amager 4 BK Hellas 3
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
115255 Kl. 12:00 Østerbro IF 4 KB 8
115256 Kl. 12:00 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
GVI 3 Bane 1
115257 Kl. 12:00 Husum BK 3 Valby BK 1
115258 Kl. 12:00 B 1903 3 BK Hellas 3
115259 Kl. 12:20 B 93 6 BK Vestia 2
115260 Kl. 12:20 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
KFUM 1 Bane 1
115261 Kl. 12:20 Valby BK 1 KB 8
115262 Kl. 12:20 B 1903 3 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
Bane 1
115263 Kl. 12:40 BK Vestia 2 Husum BK 3
115264 Kl. 12:40 GVI 3 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
Bane 1
115265 Kl. 12:40 BK Hellas 3 B 93 6
115266 Kl. 12:40 KFUM 1 Østerbro IF 4
115267 Kl. 13:00 KB 8 Husum BK 3
115268 Kl. 13:00 GVI 3 B 1903 3
115269 Kl. 13:00 BK Hellas 3 Valby BK 1
115270 Kl. 13:00 Østerbro IF 4 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
Bane 1
115271 Kl. 13:20 KB 8 KFUM 1
115272 Kl. 13:20 B 93 6 B 1903 3
115273 Kl. 13:20 Valby BK 1 BK Vestia 2
115274 Kl. 13:20 Fremad Amager 4
!
NB: Fremad Amager 4 er taberdømt
HIK 5 Bane 1
115275 Kl. 13:40 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
BK Hellas 3 Bane 1
115276 Kl. 13:40 Husum BK 3 B 93 6
115277 Kl. 13:40 BK Vestia 2 Østerbro IF 4
115278 Kl. 13:40 KFUM 1 GVI 3
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
115279 Kl. 10:00 B 93 6 Fremad Amager 4
115280 Kl. 10:00 Østerbro IF 4 Valby BK 1
115281 Kl. 10:00 B 1903 3 KFUM 1
115282 Kl. 10:00 BK Vestia 2 GVI 3
115283 Kl. 10:20 Fremad Amager 4 KB 8
115284 Kl. 10:20 HIK 5 Østerbro IF 4
115285 Kl. 10:20 KFUM 1 Husum BK 3
115286 Kl. 10:20 GVI 3 BK Hellas 3
115287 Kl. 10:40 KB 8 B 93 6
115288 Kl. 10:40 Valby BK 1 HIK 5
115289 Kl. 10:40 Husum BK 3 B 1903 3
115290 Kl. 10:40 BK Hellas 3 BK Vestia 2
115291 Kl. 11:00 B 1903 3 Valby BK 1
115304 Kl. 11:00 B 93 6 BK Vestia 2
115305 Kl. 11:00 Fremad Amager 4 KFUM 1
115306 Kl. 11:00 Østerbro IF 4 GVI 3
115307 Kl. 11:20 GVI 3 KB 8
115308 Kl. 11:20 Husum BK 3 Østerbro IF 4
115309 Kl. 11:20 KFUM 1 BK Hellas 3
115310 Kl. 11:20 HIK 5 Fremad Amager 4
115311 Kl. 11:40 KB 8 HIK 5
115312 Kl. 11:40 BK Hellas 3 Husum BK 3
115313 Kl. 11:40 Valby BK 1 B 93 6
115326 Kl. 11:40 BK Vestia 2 B 1903 3
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
115327 Kl. 12:00 KFUM 1 Valby BK 1
115328 Kl. 12:00 B 93 6 Østerbro IF 4
115329 Kl. 12:00 GVI 3 Husum BK 3
115330 Kl. 12:00 Fremad Amager 4 BK Hellas 3
115331 Kl. 12:20 B 1903 3 GVI 3
115332 Kl. 12:20 B 93 6 HIK 5
115333 Kl. 12:20 KB 8 Valby BK 1
115334 Kl. 12:20 Fremad Amager 4 BK Vestia 2
115335 Kl. 12:40 B 1903 3 Østerbro IF 4
115336 Kl. 12:40 Husum BK 3 HIK 5
115337 Kl. 12:40 BK Hellas 3 KB 8
115338 Kl. 12:40 BK Vestia 2 KFUM 1
115339 Kl. 13:00 Valby BK 1 GVI 3
115340 Kl. 13:00 Husum BK 3 Fremad Amager 4
115341 Kl. 13:00 Østerbro IF 4 BK Hellas 3
115342 Kl. 13:00 KFUM 1 B 93 6
115343 Kl. 13:20 GVI 3 B 93 6
115344 Kl. 13:20 Valby BK 1 Fremad Amager 4
115345 Kl. 13:20 KB 8 BK Vestia 2
115366 Kl. 13:20 HIK 5 B 1903 3
115367 Kl. 13:40 BK Hellas 3 B 1903 3
115368 Kl. 13:40 HIK 5 KFUM 1
115369 Kl. 13:40 BK Vestia 2 Husum BK 3
115370 Kl. 13:40 Østerbro IF 4 KB 8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind