MENU

U11 Drenge (09) 5M, Pulje 5 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
mandag den. 19-08 2019
Spillested:
Alkjær Stadion Bane 1 Fasers Led 2 6950 Ringkøbing
742945 Kl. 18:00 Ringkøbing IF FC Tim - Hee Bane 1
742946 Kl. 18:00 Spjald IF Holmsland GU
!
NB: Holmsland GU er taberdømt
Bane 1
742947 Kl. 18:40 FC Tim - Hee Spjald IF Bane 1
742948 Kl. 18:40 Holmsland GU
!
NB: Holmsland GU er taberdømt
Ringkøbing IF Bane 1
Arrangør:
mandag den. 19-08 2019
Spillested:
Videbæk Stadion Bane 1 Henning Larsens Vej 9 6920 Videbæk
742941 Kl. 18:00 Videbæk IF BFH
!
NB: BFH er udgået.
Bane 1
742942 Kl. 18:00 Vorgod-Barde MOF Herborg UF Bane 1
742943 Kl. 18:40 BFH
!
NB: BFH er udgået.
Vorgod-Barde MOF Bane 1
742944 Kl. 18:40 Herborg UF Videbæk IF Bane 1
Arrangør:
mandag den. 26-08 2019
Spillested:
Tim Hallen Åvænget 3 6980 Tim
742953 Kl. 18:00 Vorgod-Barde MOF Holmsland GU
742954 Kl. 18:00 Videbæk IF FC Tim - Hee
742955 Kl. 18:40 Holmsland GU Videbæk IF
742956 Kl. 18:40 FC Tim - Hee Vorgod-Barde MOF
torsdag den. 29-08 2019
Spillested:
Herborg Skole Skolevej 46 6920 Videbæk
742949 Kl. 18:00 Herborg UF Spjald IF
742950 Kl. 18:00 BFH
!
NB: BFH er udgået.
Ringkøbing IF
742951 Kl. 18:40 Spjald IF BFH
!
NB: BFH er udgået.
742952 Kl. 18:40 Ringkøbing IF Herborg UF
Arrangør:
torsdag den. 05-09 2019
Spillested:
Borris Stadion Stadionalle 10 6900 Skjern
742961 Kl. 18:00 FC Tim - Hee BFH
!
NB: BFH er udgået.
742962 Kl. 18:00 Holmsland GU Herborg UF
742963 Kl. 18:40 BFH
!
NB: BFH er udgået.
Holmsland GU
742964 Kl. 18:40 Herborg UF FC Tim - Hee
Arrangør:
torsdag den. 05-09 2019
Spillested:
Spjald Stadion Halvejen 2 6971 Spjald
742957 Kl. 18:00 Spjald IF Vorgod-Barde MOF
742958 Kl. 18:00 Ringkøbing IF Videbæk IF
742959 Kl. 18:40 Vorgod-Barde MOF Ringkøbing IF
742960 Kl. 18:40 Videbæk IF Spjald IF
torsdag den. 19-09 2019
Spillested:
Vorgod-Barde Stadion Vorgodvej 35 6920 Videbæk
742966 Kl. 17:45 Videbæk IF Vorgod-Barde MOF
742967 Kl. 18:20 Herborg UF Videbæk IF
742968 Kl. 18:55 Vorgod-Barde MOF BFH
!
NB: BFH er udgået.
742965 Kl. 18:55 BFH
!
NB: BFH er udgået.
Herborg UF
Arrangør:
torsdag den. 19-09 2019
Spillested:
Holmsland Hallen Bandsbyvej 2 6950 Ringkøbing
742969 Kl. 18:00 Holmsland GU FC Tim - Hee
742970 Kl. 18:00 Spjald IF Ringkøbing IF
742971 Kl. 18:40 FC Tim - Hee Spjald IF
742972 Kl. 18:40 Ringkøbing IF Holmsland GU
Arrangør:
mandag den. 23-09 2019
Spillested:
Alkjær Stadion Fasers Led 2 6950 Ringkøbing
742973 Kl. 17:55 Ringkøbing IF Herborg UF
742975 Kl. 18:30 Herborg UF Spjald IF
742976 Kl. 19:05 Vorgod-Barde MOF
!
NB: Vorgod-Barde MOF er taberdømt
Ringkøbing IF
742974 Kl. 19:05 Spjald IF Vorgod-Barde MOF
!
NB: Vorgod-Barde MOF er taberdømt
Arrangør:
torsdag den. 26-09 2019
Spillested:
Videbæk Stadion Henning Larsens Vej 9 6920 Videbæk
742977 Kl. 17:30 Videbæk IF Holmsland GU
742978 Kl. 18:10 BFH
!
NB: BFH er udgået.
FC Tim - Hee
742979 Kl. 18:10 Holmsland GU BFH
!
NB: BFH er udgået.
742980 Kl. 18:50 FC Tim - Hee Videbæk IF
Arrangør:
torsdag den. 03-10 2019
Spillested:
Spjald Stadion Halvejen 2 6971 Spjald
751639 Kl. 17:20 Spjald IF Videbæk IF
751641 Kl. 17:55 Videbæk IF Ringkøbing IF
751642 Kl. 18:30 BFH
!
NB: BFH er udgået.
Spjald IF
751640 Kl. 18:30 Ringkøbing IF BFH
!
NB: BFH er udgået.
torsdag den. 03-10 2019
Spillested:
Vorgod-Barde Stadion Vorgodvej 35 6920 Videbæk
751643 Kl. 17:30 Vorgod-Barde MOF Holmsland GU
751644 Kl. 17:30 Herborg UF FC Tim - Hee
751645 Kl. 18:10 Holmsland GU Herborg UF
751646 Kl. 18:10 FC Tim - Hee Vorgod-Barde MOF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
DETTE ER ET FORELØBIGT KAMPPROGRAM!

Klubberne har til og med onsdag 10. juli til at ændre spilletidspunkter for klubbens hjemmestævner - ændringer foretages i Kluboffice under "Kampflytning" - "Stævner quick".

Endeligt kampprogram udsendes TORSDAG 11. JULI.

Log ind