MENU

U10 Drenge (10) 5v5 2 Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
515828 Kl. 14:00 FA 2000 3 AB Tårnby 3
515829 Kl. 14:00 FB 3 KB 8
515830 Kl. 14:00 Fremad Amager 2 Oversidder
515831 Kl. 14:00 Vanløse IF 5 BK Vestia 3
515832 Kl. 14:20 KB 8 FA 2000 3
515833 Kl. 14:20 AB Tårnby 3 FB 3
515834 Kl. 14:20 Vanløse IF 5 Fremad Amager 2
515835 Kl. 14:20 BK Vestia 3 Oversidder
515836 Kl. 14:40 FA 2000 3 FB 3
515837 Kl. 14:40 AB Tårnby 3 KB 8
515838 Kl. 14:40 BK Vestia 3 Fremad Amager 2
515839 Kl. 14:40 Oversidder Vanløse IF 5
515840 Kl. 15:00 Fremad Amager 2 FA 2000 3
515841 Kl. 15:00 Oversidder AB Tårnby 3
515842 Kl. 15:00 KB 8 Vanløse IF 5
515843 Kl. 15:00 FB 3 BK Vestia 3
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
515844 Kl. 14:00 Skovshoved IF 3 Vanløse IF 6
515845 Kl. 14:00 Nørrebro United 2 BK Hekla 1
515846 Kl. 14:00 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
KB 6 Bane 1
515847 Kl. 14:00 HIK 3 B 93 5
515848 Kl. 14:20 BK Hekla 1 Skovshoved IF 3
515849 Kl. 14:20 Vanløse IF 6 Nørrebro United 2
515850 Kl. 14:20 HIK 3 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Bane 1
515917 Kl. 14:20 B 93 5 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
515918 Kl. 14:40 Skovshoved IF 3 Nørrebro United 2
515919 Kl. 14:40 Vanløse IF 6 BK Hekla 1
515920 Kl. 14:40 B 93 5 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Bane 1
515921 Kl. 14:40 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
HIK 3 Bane 1
515922 Kl. 15:00 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Skovshoved IF 3 Bane 1
515923 Kl. 15:00 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Vanløse IF 6 Bane 1
515924 Kl. 15:00 BK Hekla 1 HIK 3
515925 Kl. 15:00 Nørrebro United 2 B 93 5
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
515926 Kl. 10:00 FA 2000 3 Fremad Amager 2
515927 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Bane 1
515928 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 Vanløse IF 5
515929 Kl. 10:00 B 93 5 BK Hekla 1
515930 Kl. 10:20 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
FA 2000 3 Bane 1
515931 Kl. 10:20 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 3
515932 Kl. 10:20 BK Hekla 1 AB Tårnby 3
515933 Kl. 10:20 B 93 5 Vanløse IF 5
515934 Kl. 10:40 FA 2000 3 Hvidovre IF 3
515935 Kl. 10:40 Fremad Amager 2 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Bane 1
515936 Kl. 10:40 AB Tårnby 3 B 93 5
515937 Kl. 10:40 Vanløse IF 5 BK Hekla 1
515938 Kl. 11:00 Vanløse IF 5 FA 2000 3
515939 Kl. 11:00 BK Hekla 1 Fremad Amager 2
515940 Kl. 11:00 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
AB Tårnby 3 Bane 1
515941 Kl. 11:00 Hvidovre IF 3 B 93 5
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
515942 Kl. 12:00 KB 8 BK Vestia 3
515943 Kl. 12:00 KB 6 Vanløse IF 6
515944 Kl. 12:00 FB 3 Oversidder
515945 Kl. 12:00 Skovshoved IF 3 HIK 3
515946 Kl. 12:20 Vanløse IF 6 KB 8
515947 Kl. 12:20 BK Vestia 3 KB 6
515948 Kl. 12:20 FB 3 Skovshoved IF 3
515949 Kl. 12:20 Oversidder HIK 3
515950 Kl. 12:40 KB 8 KB 6
515951 Kl. 12:40 BK Vestia 3 Vanløse IF 6
515952 Kl. 12:40 HIK 3 FB 3
515953 Kl. 12:40 Oversidder Skovshoved IF 3
515954 Kl. 13:00 HIK 3 KB 8
515955 Kl. 13:00 Skovshoved IF 3 BK Vestia 3
515956 Kl. 13:00 Vanløse IF 6 FB 3
515957 Kl. 13:00 KB 6 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
515958 Kl. 14:00 AB Tårnby 3 Oversidder
515959 Kl. 14:00 Nørrebro United 2 KB 6
515960 Kl. 14:00 FB 3 Vanløse IF 5
515961 Kl. 14:00 Vanløse IF 6 Hvidovre IF 3
515962 Kl. 14:20 Nørrebro United 2 AB Tårnby 3
515963 Kl. 14:20 KB 6 Oversidder
515964 Kl. 14:20 Vanløse IF 6 FB 3
515965 Kl. 14:20 Vanløse IF 5 Hvidovre IF 3
515966 Kl. 14:40 AB Tårnby 3 KB 6
515967 Kl. 14:40 Oversidder Nørrebro United 2
515968 Kl. 14:40 Hvidovre IF 3 FB 3
515969 Kl. 14:40 Vanløse IF 5 Vanløse IF 6
515970 Kl. 15:00 Hvidovre IF 3 AB Tårnby 3
515971 Kl. 15:00 Oversidder Vanløse IF 6
515972 Kl. 15:00 FB 3 Nørrebro United 2
515973 Kl. 15:00 KB 6 Vanløse IF 5
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
515974 Kl. 10:00 FA 2000 3 BK Vestia 3
515975 Kl. 10:00 BK Hekla 1 HIK 3
515976 Kl. 10:00 KB 8 Fremad Amager 2
515977 Kl. 10:00 B 93 5 Skovshoved IF 3
515978 Kl. 10:20 BK Hekla 1 FA 2000 3
515979 Kl. 10:20 HIK 3 BK Vestia 3
515980 Kl. 10:20 Skovshoved IF 3 KB 8
515981 Kl. 10:20 Fremad Amager 2 B 93 5
515982 Kl. 10:40 FA 2000 3 HIK 3
516049 Kl. 10:40 BK Vestia 3 BK Hekla 1
516050 Kl. 10:40 KB 8 B 93 5
516051 Kl. 10:40 Fremad Amager 2 Skovshoved IF 3
516052 Kl. 11:00 B 93 5 FA 2000 3
516053 Kl. 11:00 BK Vestia 3 KB 8
516054 Kl. 11:00 Skovshoved IF 3 BK Hekla 1
516055 Kl. 11:00 HIK 3 Fremad Amager 2
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
516072 Kl. 14:00 FA 2000 3 Oversidder
516073 Kl. 14:00 Vanløse IF 6 B 93 5
516074 Kl. 14:00 FB 3 Fremad Amager 2
516075 Kl. 14:00 BK Hekla 1 KB 6
516076 Kl. 14:20 Vanløse IF 6 FA 2000 3
516077 Kl. 14:20 B 93 5 Oversidder
516078 Kl. 14:20 BK Hekla 1 FB 3
516079 Kl. 14:20 KB 6 Fremad Amager 2
516080 Kl. 14:40 FA 2000 3 B 93 5
516081 Kl. 14:40 Oversidder Vanløse IF 6
516082 Kl. 14:40 FB 3 KB 6
516083 Kl. 14:40 Fremad Amager 2 BK Hekla 1
516084 Kl. 15:00 KB 6 FA 2000 3
516085 Kl. 15:00 Oversidder BK Hekla 1
516086 Kl. 15:00 Fremad Amager 2 Vanløse IF 6
516087 Kl. 15:00 B 93 5 FB 3
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
516056 Kl. 10:00 KB 8 Vanløse IF 5
516057 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 HIK 3
516058 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 BK Vestia 3
516059 Kl. 10:00 Skovshoved IF 3
!
NB: Skovshoved IF 3 er taberdømt
Hvidovre IF 3 Bane 1
516060 Kl. 10:20 Nørrebro United 2 KB 8
516061 Kl. 10:20 HIK 3 Vanløse IF 5
516062 Kl. 10:20 Skovshoved IF 3
!
NB: Skovshoved IF 3 er taberdømt
AB Tårnby 3 Bane 1
516063 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 BK Vestia 3
516064 Kl. 10:40 KB 8 HIK 3
516065 Kl. 10:40 Vanløse IF 5 Nørrebro United 2
516066 Kl. 10:40 AB Tårnby 3 Hvidovre IF 3
516067 Kl. 10:40 BK Vestia 3 Skovshoved IF 3
!
NB: Skovshoved IF 3 er taberdømt
Bane 1
516068 Kl. 11:00 Hvidovre IF 3 KB 8
516069 Kl. 11:00 Vanløse IF 5 Skovshoved IF 3
!
NB: Skovshoved IF 3 er taberdømt
Bane 1
516070 Kl. 11:00 BK Vestia 3 Nørrebro United 2
516071 Kl. 11:00 HIK 3 AB Tårnby 3
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
516088 Kl. 14:00 FB 3 BK Vestia 3
516089 Kl. 14:00 Nørrebro United 2 B 93 5
516090 Kl. 14:00 AB Tårnby 3 Fremad Amager 2
516091 Kl. 14:00 Vanløse IF 6 HIK 3
516092 Kl. 14:20 Nørrebro United 2 FB 3
516093 Kl. 14:20 B 93 5 BK Vestia 3
516094 Kl. 14:20 Vanløse IF 6 AB Tårnby 3
516095 Kl. 14:20 HIK 3 Fremad Amager 2
516096 Kl. 14:40 FB 3 B 93 5
516097 Kl. 14:40 BK Vestia 3 Nørrebro United 2
516098 Kl. 14:40 AB Tårnby 3 HIK 3
516099 Kl. 14:40 Fremad Amager 2 Vanløse IF 6
516100 Kl. 15:00 HIK 3 FB 3
516101 Kl. 15:00 BK Vestia 3 Vanløse IF 6
516102 Kl. 15:00 Fremad Amager 2 Nørrebro United 2
516103 Kl. 15:00 B 93 5 AB Tårnby 3
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
516104 Kl. 12:00 FA 2000 3 Vanløse IF 5
516105 Kl. 12:00 Skovshoved IF 3 KB 6
516106 Kl. 12:00 KB 8 Oversidder
516107 Kl. 12:00 Hvidovre IF 3 BK Hekla 1
516108 Kl. 12:20 Skovshoved IF 3 FA 2000 3
516109 Kl. 12:20 KB 6 Vanløse IF 5
516110 Kl. 12:20 BK Hekla 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Bane 1
516111 Kl. 12:20 Oversidder Hvidovre IF 3
516112 Kl. 12:40 FA 2000 3 KB 6
516113 Kl. 12:40 Vanløse IF 5 Skovshoved IF 3
516114 Kl. 12:40 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Hvidovre IF 3 Bane 1
516181 Kl. 12:40 BK Hekla 1 Oversidder
516182 Kl. 13:00 Hvidovre IF 3 FA 2000 3
516183 Kl. 13:00 Vanløse IF 5 BK Hekla 1
516184 Kl. 13:00 Oversidder Skovshoved IF 3
516185 Kl. 13:00 KB 6 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind