Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
onsdag den. 21-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Aalestrup IF (2)
Løgstrup G&IF (U13)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Løgstrup G&IF (U13)
Aalestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:50
Aalestrup IF (1)
Aalestrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 21-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:00
BMK (1)
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
BMK (2)
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Alhedens IF
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Bjerringbro IF
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 28-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Bjerringbro IF
Løgstrup G&IF (U13)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Løgstrup G&IF (U13)
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
18:50
Alhedens IF
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 28-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Aalestrup IF (1)
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Aalestrup IF (2)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
18:40
BMK (2)
Aalestrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
BMK (1)
Aalestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 04-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Alhedens IF
Aalestrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Bjerringbro IF
Aalestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Aalestrup IF (2)
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Aalestrup IF (1)
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 04-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Løgstrup G&IF (U13)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
18:10
BMK (1)
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
18:50
BMK (2)
Løgstrup G&IF (U13)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 18-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Aalestrup IF (1)
Aalestrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Aalestrup IF (2)
Løgstrup G&IF (U13)
|
|||||||||||||||||||
18:50
Løgstrup G&IF (U13)
Aalestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 18-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
BMK (2)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Bjerringbro IF
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
BMK (1)
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Alhedens IF
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 25-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:15
BMK (1)
Løgstrup G&IF (U13)
|
|||||||||||||||||||
17:30
Aalestrup IF (2)
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
17:30
Aalestrup IF (1)
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
17:50
Alhedens IF
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
18:10
BMK (2)
Aalestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Bjerringbro IF
Aalestrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:25
Løgstrup G&IF (U13)
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 02-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:15
BMK (2)
Løgstrup G&IF (U13)
|
|||||||||||||||||||
17:30
Alhedens IF
Aalestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
17:30
BMK (1)
Aalestrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
17:50
Bjerringbro IF
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Aalestrup IF (1)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Aalestrup IF (2)
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
18:25
Løgstrup G&IF (U13)
Bjerringbro IF
|
Spilleregler 5:5
DBU 3-Bold Tour
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2019/2020
Tilmeld dit hold til Futsal 2019/2020
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.