Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. nov 2019
10:00
Mejrup GU (2)
SHN/Ulfborg (2)
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
10:10
Hover/Ølstrup
Tvis Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
10:20
Ørnhøj/Abildå B1986
Ejsing B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
10:30
Mejrup GU (2)
Hover/Ølstrup
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
10:40
SHN/Ulfborg (2)
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
10:50
Tvis Fodbold
Ejsing B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:00
Hover/Ølstrup
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:10
Tvis Fodbold
Mejrup GU (2)
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:20
Ejsing B
SHN/Ulfborg (2)
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:30
Ørnhøj/Abildå B1986
Mejrup GU (2)
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:40
Hover/Ølstrup
Ejsing B
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:50
SHN/Ulfborg (2)
Tvis Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:00
Mejrup GU (2)
Ejsing B
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:10
SHN/Ulfborg (2)
Hover/Ølstrup
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:20
Ørnhøj/Abildå B1986
Tvis Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:30
SHN/Ulfborg (2)
Mejrup GU (2)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:40
Ejsing B
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:50
Tvis Fodbold
Hover/Ølstrup
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:00
Ørnhøj/Abildå B1986
SHN/Ulfborg (2)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:10
Hover/Ølstrup
Mejrup GU (2)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:20
Ejsing B
Tvis Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:30
Ørnhøj/Abildå B1986
Hover/Ølstrup
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:40
Mejrup GU (2)
Tvis Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
11:50
SHN/Ulfborg (2)
Ejsing B
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:00
Mejrup GU (2)
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:10
Ejsing B
Hover/Ølstrup
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:20
Tvis Fodbold
SHN/Ulfborg (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:30
Ejsing B
Mejrup GU (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:40
Hover/Ølstrup
SHN/Ulfborg (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:50
Tvis Fodbold
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:00
Mejrup GU (2)
SHN/Ulfborg (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:10
Hover/Ølstrup
Tvis Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:20
Ørnhøj/Abildå B1986
Ejsing B
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:30
Mejrup GU (2)
Hover/Ølstrup
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:20
SHN/Ulfborg (2)
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:30
Tvis Fodbold
Mejrup GU (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:40
SHN/Ulfborg (2)
Hover/Ølstrup
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:50
Ørnhøj/Abildå B1986
Tvis Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:00
Hover/Ølstrup
Ejsing B
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:10
SHN/Ulfborg (2)
Tvis Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:20
Ørnhøj/Abildå B1986
Mejrup GU (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:30
Tvis Fodbold
Ejsing B
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:40
Mejrup GU (2)
Ejsing B
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:40
Ejsing B
SHN/Ulfborg (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:50
Hover/Ølstrup
Ørnhøj/Abildå B1986
|
Turneringsreglement Indefodbold
Der spilles 5 mod 5 med målmand - se mere under spilleregler §3.
Der påsættes sænket overligger på målet, så målstørrelsen bliver 2 x 1,5 m.
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.
I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.