MENU

M+32 1 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
768502 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Stefan Oversidder Rådvadsvej
768500 ti
25-08 2020
Kl. 20:15
B 1903 Tårnby FF B1903
3 - 1
768501 to
27-08 2020
Kl. 18:00
CSC Fremad Valby 2 Kløvermarken
2 - 4
768503
30-08 2020
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
768504
30-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder Sundby KFUM
768506 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Stefan Tårnby FF Rådvadsvej
4 - 7
768508
06-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder CSC
768509
06-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1903
768505
06-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
768511 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
768512 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
768510 ti
08-09 2020
Kl. 20:15
B 1903 CSC B1903
3 - 1
768513 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Stefan Valby IP, tribunen
1 - 2
768514
12-09 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF Sundby KFUM Vestamager Idrætsanlæg
0 - 0
768515 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder CSC
768516 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Stefan
768531 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
768530 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 B 1903 Valby IP, tribunen
5 - 2
768517 fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM Oversidder Kløvermarken
768534 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Stefan Sundby KFUM Rådvadsvej
1 - 0
768532 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
B 1903 Oversidder B1903
768533 on
23-09 2020
Kl. 18:00
CSC Oversidder Kløvermarken
768535 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Tårnby FF Valby IP, tribunen
9 - 6
768540
27-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
768543 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Stefan Oversidder Rådvadsvej
768544 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby 2
768545 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
768541 ti
29-09 2020
Kl. 20:30
B 1903 Sundby KFUM B1903
768542 on
30-09 2020
Kl. 18:00
CSC Oversidder Kløvermarken
768547 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Sundby KFUM
768550 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
768546 ti
06-10 2020
Kl. 20:15
B 1903 Oversidder B1903
768549 to
08-10 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Oversidder Valby IP, tribunen
768507
10-10 2020
Kl. 16:00
Sundby KFUM Fremad Valby 2 Kunstbane 1, Kløvermarken
768548
11-10 2020
Kl. 18:00
CSC Stefan Kunstbane 1, Kløvermarken
768551 on
14-10 2020
Kl. 20:15
CSC Tårnby FF Kunstbane 2, Kløvermarken
768552 to
15-10 2020
Kl. 20:00
Stefan B 1903 Kunst, Grøndal Centret
768553 fr
16-10 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM Oversidder Kløvermarken
768554
18-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder Fremad Valby 2
768555
18-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
768560 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Stefan
768559
24-10 2020
Kl. 11:15
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
768558
24-10 2020
Kl. 13:30
Sundby KFUM CSC Kløvermarken
768556
25-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby 2
768557
25-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1903
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op

Nedrykning: Nr. 7 og 8 i begge puljer rykker ned samt dårligste nr. 6 på tværs af de 2 puljer rykker ned
 

Log ind