MENU

M+32 1 7M Efterår, P1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
768502 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Stefan Oversidder Rådvadsvej
768500 ti
25-08 2020
Kl. 20:15
B 1903 Tårnby FF B1903
3 - 1
768501 to
27-08 2020
Kl. 18:00
CSC Fremad Valby 2 Kløvermarken
2 - 4
768503
30-08 2020
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
768504
30-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder Sundby KFUM
768506 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Stefan Tårnby FF Rådvadsvej
4 - 7
768508
06-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder CSC
768509
06-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1903
768505
06-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
768511 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
768512 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
768510 ti
08-09 2020
Kl. 20:15
B 1903 CSC B1903
3 - 1
768513 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Stefan Valby IP, tribunen
1 - 2
768514
12-09 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF Sundby KFUM Vestamager Idrætsanlæg
0 - 0
768515 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder CSC
768516 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Stefan
768531 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
768530 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 B 1903 Valby IP, tribunen
5 - 2
768517 fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM Oversidder Kløvermarken
768534 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Stefan Sundby KFUM Rådvadsvej
1 - 0
768532 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
B 1903 Oversidder B1903
768533 on
23-09 2020
Kl. 18:00
CSC Oversidder Kløvermarken
768535 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Tårnby FF Valby IP, tribunen
9 - 6
768540
27-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
768543 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Stefan Oversidder Rådvadsvej
768544 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby 2
768545 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
768541 ti
29-09 2020
Kl. 20:30
B 1903 Sundby KFUM B1903
5 - 3
768542 on
30-09 2020
Kl. 18:00
CSC Oversidder Kløvermarken
768547 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Sundby KFUM
768550 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
768507 ti
06-10 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 1
768546 ti
06-10 2020
Kl. 20:15
B 1903 Oversidder B1903
768549 to
08-10 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Oversidder Valby IP, tribunen
768548
11-10 2020
Kl. 18:00
CSC Stefan Kunstbane 1, Kløvermarken
3 - 2
768551 on
14-10 2020
Kl. 20:15
CSC Tårnby FF Kunstbane 2, Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

768552 to
15-10 2020
Kl. 20:00
Stefan B 1903 Kunst, Grøndal Centret
1 - 3
768553 fr
16-10 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM Oversidder Kløvermarken
768554
18-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder Fremad Valby 2
768555
18-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
768560 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Stefan
768559
24-10 2020
Kl. 11:15
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
768558
24-10 2020
Kl. 13:30
Sundby KFUM CSC Kløvermarken
2 - 4
768556
25-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby 2
768557
25-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1903
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe

Oprykning:
De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning: Nr. 7 og 8 i begge puljer rykker ned samt dårligste nr. 6 på tværs af de 2 puljer rykker ned
 

Log ind