MENU

U14 Drenge (07) 7M Efterår (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
196796 ma
17-08 2020
Kl. 18:15
Hekla Hvidovre IF Kunst, Hekla park
0 - 3
196794 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
Vanløse Østerbro IF Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

196795
22-08 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby Fremad Amager Tårnby Stadion
2 - 4
196799 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Østerbro IF AB Tårnby Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

196798
29-08 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager Hekla Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

196797
30-08 2020
Kl. 12:30
Hvidovre IF Vanløse Hvidovre IF's baner
UMH
196802 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Østerbro IF Fremad Amager Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

196800
05-09 2020
Kl. 10:00
Vanløse Hekla Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

196801
05-09 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby Hvidovre IF Tårnby Stadion
3 - 5
196805 ma
07-09 2020
Kl. 18:15
Hekla AB Tårnby Kunst, Hekla park
5 - 3
196804 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Hvidovre IF Østerbro IF Hvidovre IF's baner
UHT

Udehold taberdømt

196803
12-09 2020
Kl. 10:00
Vanløse Fremad Amager Kunst, Vanløse I P
1 - 6
196808 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Østerbro IF Hekla Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

196806
19-09 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby Vanløse Tårnby Stadion
3 - 5
196807
20-09 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager Hvidovre IF Sundby Idrætspark
6 - 3
196811 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Østerbro IF Vanløse Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

196809 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Hvidovre IF Hekla Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 1
196810
26-09 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager AB Tårnby Sundby Idrætspark
9 - 1
196814 ma
28-09 2020
Kl. 18:15
Hekla Fremad Amager Kunst, Hekla park
4 - 6
196812
03-10 2020
Kl. 10:00
Vanløse Hvidovre IF Kunst, Vanløse I P
8 - 1
196813
03-10 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby Østerbro IF Tårnby Stadion
3 - 2
196817 ma
05-10 2020
Kl. 18:15
Hekla Vanløse Kunst, Hekla park
UHT

Udehold taberdømt

196815
10-10 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF AB Tårnby Hvidovre IF's baner
UHT

Udehold taberdømt

196816
11-10 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager Østerbro IF Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

196818
24-10 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby Hekla Tårnby Stadion
5 - 7
196819
25-10 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager Vanløse Sundby Idrætspark
3 - 3
196820 ma
26-10 2020
Kl. 18:00
Østerbro IF Hvidovre IF Kunst, Ryparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

196821
31-10 2020
Kl. 10:00
Vanløse AB Tårnby Kunst, Vanløse I P
6 - 1
196823
31-10 2020
Kl. 10:00
Hekla Østerbro IF Kunst, Hekla park
UHT

Udehold taberdømt

196822
01-11 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF Fremad Amager Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind