MENU

M+60 7M 1 Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
364501 ma
12-08 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby Farum BK Valby IP, tribunen
9 - 2
364502 ma
12-08 2019
Kl. 22:00
Oversidder Valby
364472 on
14-08 2019
Kl. 20:30
KB Viktoria/HB/ØIF Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 4
364499 to
15-08 2019
Kl. 18:30
AB Tårnby Fremad Amager Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
UMH
364500 ma
19-08 2019
Kl. 18:00
Husum Bk B 1908 Husumparken
2 - 6
364505 ma
19-08 2019
Kl. 18:00
Viktoria/HB/ØIF AB Tårnby Fælledparken
2 - 12
364507 ma
19-08 2019
Kl. 22:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
364504 on
21-08 2019
Kl. 19:30
Farum BK KB Stavnsholt
0 - 3
364506 to
22-08 2019
Kl. 18:00
Fremad Amager Husum Bk Sundby Idrætspark
0 - 1
364511 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
AB Tårnby Farum BK Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
5 - 1
364510 ma
26-08 2019
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Amager
364512 on
28-08 2019
Kl. 19:35
B 1908 Valby Sundby Idrætspark
0 - 2
364508 on
28-08 2019
Kl. 20:30
KB Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 5
364509 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Husum Bk Viktoria/HB/ØIF Husumparken
1 - 5
364515 ma
02-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby AB Tårnby Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 5
364516 ma
02-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Amager B 1908 Sundby Idrætspark
2 - 0
364518 ma
02-09 2019
Kl. 22:00
Viktoria/HB/ØIF Oversidder Fælledparken
364514 on
04-09 2019
Kl. 18:45
Valby KB Valby IP, tribunen
6 - 3
364517 on
04-09 2019
Kl. 19:30
Farum BK Husum Bk Stavnsholt
2 - 7
364503
07-09 2019
Kl. 10:00
Valby Fremad Valby Valby IP, tribunen
HMH
364521 ma
16-09 2019
Kl. 18:30
AB Tårnby KB Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
4 - 1
364522 ma
16-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder Farum BK
364519 ti
17-09 2019
Kl. 18:00
Husum Bk Fremad Valby Husumparken
5 - 2
364520 on
18-09 2019
Kl. 19:35
B 1908 Viktoria/HB/ØIF Sundby Idrætspark
1 - 1
364523 to
19-09 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager Valby Sundby Idrætspark
2 - 4
364524 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Viktoria/HB/ØIF Fremad Amager Fælledparken
1 - 1
364528 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby Oversidder Valby IP, tribunen
364525 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Valby AB Tårnby Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

364526 on
25-09 2019
Kl. 19:30
Farum BK B 1908 Stavnsholt
1 - 2
364527 on
25-09 2019
Kl. 20:30
KB Husum Bk Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 5
364533 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
Viktoria/HB/ØIF Valby Fælledparken
4 - 1
364530 ma
30-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder KB
364529 ti
01-10 2019
Kl. 19:35
B 1908 Fremad Valby Sundby Idrætspark
2 - 2
364532 ti
01-10 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager Farum BK Sundby Idrætspark
4 - 1
364531
05-10 2019
Kl. 10:00
Husum Bk AB Tårnby Kunst, Husumparken
5 - 4
364543 ma
07-10 2019
Kl. 22:00
AB Tårnby Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
364534 on
09-10 2019
Kl. 19:30
Farum BK Viktoria/HB/ØIF Stavnsholt
2 - 6
364535 to
10-10 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby Fremad Amager Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
364536 to
10-10 2019
Kl. 20:30
KB B 1908 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 2
364542
12-10 2019
Kl. 10:00
Husum Bk Valby Kunst, Husumparken
UHT

Udehold taberdømt

364544
20-10 2019
Kl. 11:00
Viktoria/HB/ØIF Fremad Valby Fælledparken
4 - 1
364547 on
23-10 2019
Kl. 18:00
Valby Farum BK Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
364546 on
23-10 2019
Kl. 19:35
B 1908 AB Tårnby Sundby Idrætspark
2 - 4
364548 on
23-10 2019
Kl. 22:00
Oversidder Husum Bk
364545 to
24-10 2019
Kl. 20:00
Fremad Amager KB Sundby Idrætspark
2 - 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind