Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | Resultat | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
BIF/HI (1)
1
Svenstrup-Godthåb IF
0
|
|||||||||||||||||||
09:15
Aalborg Chang
1
Skibsby-Højene IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09:30
BIF/HI (2)
2
Skibsby-Højene IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09:45
BIF/HI (1)
2
Aalborg Chang
0
|
|||||||||||||||||||
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
1
BIF/HI (2)
2
|
|||||||||||||||||||
10:15
Skibsby-Højene IF (2)
2
Skibsby-Højene IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:30
Aalborg Chang
2
BIF/HI (2)
1
|
|||||||||||||||||||
10:45
Skibsby-Højene IF (2)
0
BIF/HI (1)
2
|
|||||||||||||||||||
11:00
Skibsby-Højene IF (1)
3
Svenstrup-Godthåb IF
0
|
|||||||||||||||||||
11:15
BIF/HI (2)
5
BIF/HI (1)
1
|
|||||||||||||||||||
11:30
Aalborg Chang
2
Skibsby-Højene IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
11:45
Svenstrup-Godthåb IF
0
Skibsby-Højene IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
16:00
BIF/HI (1)
1
Skibsby-Højene IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
16:15
Svenstrup-Godthåb IF
0
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
16:30
BIF/HI (2)
1
Skibsby-Højene IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
16:45
Svenstrup-Godthåb IF
0
BIF/HI (1)
2
|
|||||||||||||||||||
17:00
Skibsby-Højene IF (1)
0
BIF/HI (2)
0
|
|||||||||||||||||||
17:15
Skibsby-Højene IF (2)
1
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
17:30
BIF/HI (2)
0
Svenstrup-Godthåb IF
1
|
|||||||||||||||||||
17:45
Aalborg Chang
2
BIF/HI (1)
0
|
|||||||||||||||||||
18:00
Skibsby-Højene IF (1)
2
Skibsby-Højene IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
18:15
BIF/HI (2)
3
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
18:30
BIF/HI (1)
2
Skibsby-Højene IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 11-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
1
Skibsby-Højene IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
11:45
BIF/HI (1)
0
BIF/HI (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12:00
Skibsby-Højene IF (1)
0
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
12:15
Skibsby-Højene IF (2)
2
Svenstrup-Godthåb IF
3
|
|||||||||||||||||||
12:30
Skibsby-Højene IF (1)
2
BIF/HI (1)
0
|
|||||||||||||||||||
12:45
Aalborg Chang
1
Svenstrup-Godthåb IF
1
|
|||||||||||||||||||
13:00
Skibsby-Højene IF (2)
2
BIF/HI (2)
1
|
|||||||||||||||||||
13:15
BIF/HI (1)
7
Svenstrup-Godthåb IF
1
|
|||||||||||||||||||
13:30
Aalborg Chang
0
Skibsby-Højene IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
13:45
BIF/HI (2)
0
Skibsby-Højene IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
14:00
BIF/HI (1)
1
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
Svenstrup-Godthåb IF
BIF/HI (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
09:15
Skibsby-Højene IF (2)
0
Skibsby-Højene IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
09:30
Aalborg Chang
0
BIF/HI (2)
1
|
|||||||||||||||||||
09:45
Skibsby-Højene IF (2)
0
BIF/HI (1)
4
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skibsby-Højene IF (1)
Svenstrup-Godthåb IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
10:15
BIF/HI (2)
3
BIF/HI (1)
3
|
|||||||||||||||||||
10:30
Aalborg Chang
0
Skibsby-Højene IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
10:45
Svenstrup-Godthåb IF
Skibsby-Højene IF (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
11:00
BIF/HI (1)
2
Skibsby-Højene IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
11:15
Svenstrup-Godthåb IF
Aalborg Chang
HHT
|
|||||||||||||||||||
11:30
BIF/HI (2)
1
Skibsby-Højene IF (2)
0
|
Nr. 1 er Regionsmester
Nr. 1 + 2 + 3 går videre til Jysk Mesterskab den 22./23. februar 2020 i Rask Mølle Hallerne.