MENU

VinterBOLD U-16 piger 1-2, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
875045
16-11 2019
Kl. 11:30
Vestia Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
875048
16-11 2019
Kl. 15:00
Hørsholm-Usserød IK Frederiksværk Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
5 - 2
875046
17-11 2019
Kl. 11:15
AB Tårnby FA 2000 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
3 - 1
875047
17-11 2019
Kl. 12:00
Sorø Freja Herlufsholm GF Sorø Stadion
1 - 1
875044
17-11 2019
Kl. 13:30
HIK Dragør BK Kunst, HIK
3 - 0
875053
24-11 2019
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub AB Tårnby Frederiksværk Stadion
7 - 5
875051 fr
29-11 2019
Kl. 18:00
Oversidder HIK
875052
30-11 2019
Kl. 11:15
FA 2000 Vestia Jens Jessens Vej
3 - 7
875050
30-11 2019
Kl. 12:00
Dragør BK Sorø Freja Kunst, Dragør Bk.
0 - 3
875070
07-12 2019
Kl. 14:00
Vestia Frederiksværk Fodbold Klub Kunst, Bavnehøj IA
7 - 2
875049
07-12 2019
Kl. 15:00
Herlufsholm GF Hørsholm-Usserød IK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT

Udehold taberdømt

875072
14-12 2019
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK AB Tårnby Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
0 - 1
875055
15-12 2019
Kl. 11:00
HIK FA 2000 Kunst, HIK
7 - 1
875071
15-12 2019
Kl. 12:00
Sorø Freja Oversidder Sorø Stadion
875076
11-01 2020
Kl. 11:30
FA 2000 Sorø Freja Jens Jessens Vej
4 - 2
875075
12-01 2020
Kl. 11:15
AB Tårnby Vestia Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
0 - 7
875077
12-01 2020
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub HIK Frederiksværk Stadion
1 - 7
875073
12-01 2020
Kl. 12:00
Dragør BK Hørsholm-Usserød IK Kunst, Dragør Bk.
3 - 2
875074
12-01 2020
Kl. 13:30
Oversidder Herlufsholm GF
875078
25-01 2020
Kl. 13:00
Herlufsholm GF FA 2000 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 6
875082
25-01 2020
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK Vestia Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2 - 4
875081
26-01 2020
Kl. 12:00
Sorø Freja Frederiksværk Fodbold Klub Sorø Stadion
0 - 4
875079
26-01 2020
Kl. 12:00
HIK AB Tårnby Kunst, HIK
2 - 0
875080
26-01 2020
Kl. 16:30
Dragør BK Oversidder Kunst, Dragør Bk.
875054
02-02 2020
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Dragør BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
6 - 0
875087
22-02 2020
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Herlufsholm GF Frederiksværk Stadion
UDS
875083
29-02 2020
Kl. 10:15
Vestia HIK Kunst, Bavnehøj IA
1 - 2
875086
29-02 2020
Kl. 12:30
FA 2000 Dragør BK Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

875085
01-03 2020
Kl. 11:15
AB Tårnby Sorø Freja Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
2 - 1
875084
01-03 2020
Kl. 11:45
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
875090 fr
06-03 2020
Kl. 18:00
Oversidder FA 2000
875089
07-03 2020
Kl. 12:00
Dragør BK Frederiksværk Fodbold Klub Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

875092
07-03 2020
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK HIK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 2
875088
08-03 2020
Kl. 10:30
Herlufsholm GF AB Tårnby Haslev Kunstbane
UHT

Udehold taberdømt

875091
08-03 2020
Kl. 14:00
Sorø Freja Vestia Sorø Stadion
1 - 4
875094
14-03 2020
Kl. 10:30
Vestia Herlufsholm GF Kunst, Bavnehøj IA
ANN
875096
14-03 2020
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK FA 2000 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
ANN
875095
15-03 2020
Kl. 11:15
AB Tårnby Dragør BK Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
ANN
875093
15-03 2020
Kl. 11:30
HIK Sorø Freja Kunst, HIK
ANN
875097
15-03 2020
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
875098
21-03 2020
Kl. 13:00
Herlufsholm GF HIK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 0
875102
21-03 2020
Kl. 13:00
FA 2000 Frederiksværk Fodbold Klub Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
875099
22-03 2020
Kl. 11:30
Dragør BK Vestia Kunst, Dragør Bk.
ANN
875100
22-03 2020
Kl. 11:45
Oversidder AB Tårnby
875101
22-03 2020
Kl. 14:00
Sorø Freja Hørsholm-Usserød IK Sorø Stadion
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind