MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 piger Øst (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
920129
30-11 2019
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK FC Damsø Virumgård kunstgræsbane
4 - 0
920130
30-11 2019
Kl. 11:45
Greve Fodbold (2) LSF Greve Idræts Center
0 - 1
920127
30-11 2019
Kl. 13:00
B.1908 Nørrebro United Sundby Idrætspark
1 - 0
920205
01-12 2019
Kl. 11:45
Greve Fodbold (1) B.1908 Greve Idræts Center
2 - 2
920172
07-12 2019
Kl. 11:15
B 93 Virum-Sorgenfri BK Kunst, B93
2 - 2
920204
08-12 2019
Kl. 11:00
Nørrebro United Allerød Fodbold Klub Kunst, Mimersparken
0 - 1
920171
08-12 2019
Kl. 11:30
FC Damsø Greve Fodbold (2) Vanløse I P
1 - 2
920128
14-12 2019
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Greve Fodbold (1) SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3 - 6
920369 ma
16-12 2019
Kl. 18:00
FC Damsø Allerød Fodbold Klub Vanløse I P
5 - 4
920253
05-01 2020
Kl. 11:00
Nørrebro United Greve Fodbold (2) Kunst, Mimersparken
0 - 3
920207 fr
10-01 2020
Kl. 17:45
FC Damsø B 93 Vanløse I P
3 - 0
920208
11-01 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold (1) Allerød Idrætspark Kunstgræs
3 - 6
920210
11-01 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Nørrebro United Virumgård kunstgræsbane
4 - 0
920209
11-01 2020
Kl. 11:30
B.1908 LSF Sundby Idrætspark
1 - 2
920211
11-01 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold (2) Herlufsholm GF Greve Idræts Center
3 - 0
920213
18-01 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United FC Damsø Kunst, Mimersparken
0 - 3
920215
19-01 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold (1) Virum-Sorgenfri BK Greve Idræts Center
1 - 2
920212
19-01 2020
Kl. 11:45
B 93 Greve Fodbold (2) Kunst, B93
2 - 2
920216
19-01 2020
Kl. 14:00
LSF Allerød Fodbold Klub Gryden kunstgræs
3 - 1
920214 to
23-01 2020
Kl. 18:00
B.1908 Herlufsholm GF Sundby Idrætspark
2 - 0
920220
25-01 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK LSF Virumgård kunstgræsbane
1 - 1
920221
25-01 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold (2) B.1908 Greve Idræts Center
3 - 0
920218
26-01 2020
Kl. 11:15
Allerød Fodbold Klub Herlufsholm GF Blovstrød idrætsanlæg
4 - 1
920217
26-01 2020
Kl. 12:30
FC Damsø Greve Fodbold (1) Vanløse I P
2 - 3
920219 on
29-01 2020
Kl. 17:45
B 93 Nørrebro United Kunst, B93
2 - 2
920252
01-02 2020
Kl. 10:00
B.1908 Allerød Fodbold Klub Sundby Idrætspark
1 - 4
920254
01-02 2020
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Virum-Sorgenfri BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4 - 0
920256
01-02 2020
Kl. 11:45
LSF FC Damsø Smørum Idrætscenter
4 - 0
920259
08-02 2020
Kl. 10:00
Nørrebro United Greve Fodbold (1) Kunst, Mimersparken
0 - 3
920261
08-02 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold (2) Allerød Fodbold Klub Greve Idræts Center
3 - 1
920364
22-02 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark Kunstgræs
1 - 0
920366
22-02 2020
Kl. 10:00
Herlufsholm GF B 93 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4 - 4
920368
22-02 2020
Kl. 10:15
LSF Nørrebro United Smørum Idrætscenter
6 - 1
920367
22-02 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold (2) Greve Fodbold (1) Greve Idræts Center
2 - 3
920365
22-02 2020
Kl. 13:15
B.1908 FC Damsø Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

920255 on
26-02 2020
Kl. 18:15
B 93 Greve Fodbold (1) Kunst, Ryparken
2 - 4
920372
29-02 2020
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Greve Fodbold (2) Virumgård kunstgræsbane
0 - 4
920371
29-02 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United Herlufsholm GF Kunst, Mimersparken
2 - 5
920370
29-02 2020
Kl. 16:00
B 93 B.1908 Kunst, B93
0 - 3
920373
01-03 2020
Kl. 10:30
LSF Greve Fodbold (1) Smørum Idrætscenter
2 - 2
920260
07-03 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK B.1908 Virumgård kunstgræsbane
4 - 4
920206
07-03 2020
Kl. 17:30
LSF Herlufsholm GF Smørum Idrætscenter
1 - 1
920126
08-03 2020
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub B 93 Allerød Idrætspark Kunstgræs
6 - 2
920258
14-03 2020
Kl. 10:00
B 93 LSF Kunst, Ryparken
ANN
920257
22-03 2020
Kl. 11:00
FC Damsø Herlufsholm GF Vanløse I P
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind