MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
927294 on
13-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder FA 2000
927295 on
13-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
927293
17-11 2019
Kl. 11:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
927299 on
27-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Herlufsholm GF
927300 on
27-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Taastrup FC
927296
30-11 2019
Kl. 11:15
FA 2000 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
927297
01-12 2019
Kl. 09:45
Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
927298
01-12 2019
Kl. 10:45
Hvidovre IF Vestia Avedøre Stadion Kunstgræs
927292
07-12 2019
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Hvidovre IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 2
927303 on
11-12 2019
Kl. 23:59
Herlufsholm GF Oversidder Herlufsholm Stadion
927304 on
11-12 2019
Kl. 23:59
Oversidder Hvidovre IF
927305 on
11-12 2019
Kl. 23:59
Oversidder Taastrup FC
927301
14-12 2019
Kl. 12:45
FA 2000 Ringsted Pigefodbold Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 5
927302
15-12 2019
Kl. 10:30
Vestia Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
927321
19-01 2020
Kl. 13:00
FA 2000 Taastrup FC Kunst, Jens Jessens Vej
11 - 2
927309 on
22-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
927310 on
22-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder Vestia
927307
25-01 2020
Kl. 09:45
Hvidovre IF FA 2000 Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 6
927306
26-01 2020
Kl. 09:45
Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
927291
26-01 2020
Kl. 10:15
Vestia Ringsted Pigefodbold Kunst, Bavnehøj IA
2 - 2
927312
01-02 2020
Kl. 10:00
Vestia Taastrup FC Kunst, Bavnehøj IA
2 - 0
927311
01-02 2020
Kl. 11:15
FA 2000 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
927313
02-02 2020
Kl. 09:45
Ringsted Pigefodbold Hvidovre IF Ringsted Stadion
1 - 5
927314
02-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
927315
02-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder Herlufsholm GF
927317 on
05-02 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
927319 on
05-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder Ringsted Pigefodbold
927320 on
05-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder FA 2000
927316
08-02 2020
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Vestia SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 2
927318
09-02 2020
Kl. 13:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
927323 on
26-02 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
927324 on
26-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder Herlufsholm GF
927325 on
26-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder Vestia
927308 to
27-02 2020
Kl. 17:55
Taastrup FC Herlufsholm GF NyBolig Park - Kunstgræs
2 - 3
927322
01-03 2020
Kl. 09:45
Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
927327
01-03 2020
Kl. 11:30
Herlufsholm GF FA 2000 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 5
927329 on
04-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
927330 on
04-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Hvidovre IF
927328
07-03 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC Ringsted Pigefodbold NyBolig Park - Kunstgræs
1 - 1
927326
08-03 2020
Kl. 10:30
Vestia Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
927334 on
11-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
927335 on
11-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
927331
14-03 2020
Kl. 11:15
FA 2000 Vestia Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
927333
14-03 2020
Kl. 12:30
Hvidovre IF Taastrup FC Avedøre Stadion Kunstgræs
ANN
927332
15-03 2020
Kl. 09:45
Ringsted Pigefodbold Herlufsholm GF Ringsted Stadion
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind