Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. sep 2019
13:00
Levring Efterskole
2
Mariager Efterskole
5
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2019
14:30
Bjergsnæs Ef.
8
Gudenådalens Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2019
15:00
Djurslands Efterskole
6
Hou Maritime Idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2019
15:15
Rønde Efterskole
0
Vivild G & I
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
10:30
Tirstrup Idrætsefterskole
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
Oversidder
Levring Efterskole
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
13:25
Tirstrup Idrætsefterskole
5
Hou Maritime Idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
15:00
Vivild G & I
4
Djurslands Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
16:30
Mariager Efterskole
4
Bjergsnæs Ef.
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
14:00
Gudenådalens Efterskole
1
Rønde Efterskole
6
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
Bjergsnæs Ef.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
13:00
Rønde Efterskole
2
Mariager Efterskole
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
Oversidder
Rønde Efterskole
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
13:00
Mariager Efterskole
2
Vivild G & I
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
14:30
Gudenådalens Efterskole
0
Djurslands Efterskole
9
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
14:30
Levring Efterskole
3
Hou Maritime Idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
Vivild G & I
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
12:30
Levring Efterskole
3
Tirstrup Idrætsefterskole
3
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
13:00
Gudenådalens Efterskole
Mariager Efterskole
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
13:00
Djurslands Efterskole
Levring Efterskole
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
15:00
Hou Maritime Idrætsefterskole
0
Vivild G & I
10
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2019
Oversidder
Gudenådalens Efterskole
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2019
13:00
Levring Efterskole
Bjergsnæs Ef.
UDS
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2019
15:30
Rønde Efterskole
1
Hou Maritime Idrætsefterskole
5
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2019
17:00
Vivild G & I
2
Levring Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2019
15:30
Djurslands Efterskole
0
Tirstrup Idrætsefterskole
5
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2019
13:15
Bjergsnæs Ef.
4
Tirstrup Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2019
14:00
Vivild G & I
20
Gudenådalens Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2019
15:30
Tirstrup Idrætsefterskole
0
Rønde Efterskole
5
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2020
13:30
Hou Maritime Idrætsefterskole
1
Bjergsnæs Ef.
4
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2020
Mariager Efterskole
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2020
13:00
Rønde Efterskole
Levring Efterskole
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2020
14:00
Tirstrup Idrætsefterskole
13
Gudenådalens Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2020
13:30
Hou Maritime Idrætsefterskole
1
Mariager Efterskole
6
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2020
Oversidder
Djurslands Efterskole
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2020
16:00
Djurslands Efterskole
Bjergsnæs Ef.
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2020
13:30
Gudenådalens Efterskole
Hou Maritime Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2020
Oversidder
Hou Maritime Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2020
13:00
Gudenådalens Efterskole
Levring Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2020
13:00
Vivild G & I
Tirstrup Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2020
13:00
Mariager Efterskole
Tirstrup Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2020
14:30
Bjergsnæs Ef.
Rønde Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2020
15:30
Rønde Efterskole
Djurslands Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2020
14:00
Vivild G & I
Bjergsnæs Ef.
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2020
16:30
Mariager Efterskole
Djurslands Efterskole
ANN
|