MENU

VinterBold U11 Piger 3 (09) 8v8, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
272685 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Roskilde Pigefodbold 2 Oversidder Himmelev Idrætspark
272684
16-11 2019
Kl. 12:00
Oversidder Svogerslev BK 1
272683
17-11 2019
Kl. 11:30
Taastrup FC 1 Brøndbyernes IF 2 NyBolig Park - Kunstgræs
272709
17-11 2019
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Stenløse BK 1 Himmelev Kunstgræsbane
272687 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
Nykøbing FC 1 Oversidder NFC Anlæg Syd
272690 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Taastrup FC 1
272688
30-11 2019
Kl. 10:30
Solrød FC 1 Kirke Hyllinge IF 1 Solrød Idrætscenter
272689
30-11 2019
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 2 Stenløse BK 1 Brøndby Stadion
272686
01-12 2019
Kl. 10:30
Svogerslev BK 1 Roskilde Pigefodbold 2 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
272681
07-12 2019
Kl. 11:30
Kirke Hyllinge IF 1 Nykøbing FC 1 Lejrehallen Kunstbanen
272692
14-12 2019
Kl. 09:30
Kirke Hyllinge IF 1 Brøndbyernes IF 2 Lejrehallen Kunstbanen
272694
14-12 2019
Kl. 12:00
Oversidder Solrød FC 1
272693
15-12 2019
Stenløse BK 1 Oversidder Stenløse Stadion Kunstgræs
272691
15-12 2019
Kl. 10:30
Svogerslev BK 1 Nykøbing FC 1 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
272695
15-12 2019
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Taastrup FC 1 Himmelev Kunstgræsbane
272682
05-01 2020
Kl. 09:45
Stenløse BK 1 Solrød FC 1 Stenløse Stadion Kunstgræs
272700 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Nykøbing FC 1 Roskilde Pigefodbold 2 NFC Anlæg Syd
272704 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder Kirke Hyllinge IF 1
272701 fr
10-01 2020
Kl. 17:00
Solrød FC 1 Svogerslev BK 1 Solrød Idrætscenter
272702
11-01 2020
Kl. 12:40
Taastrup FC 1 Stenløse BK 1 NyBolig Park - Kunstgræs
272703
11-01 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 2 Oversidder Brøndby Stadion
272707
19-01 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC 1 Solrød FC 1 NFC Anlæg Syd
272708 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
272706
25-01 2020
Kl. 09:30
Kirke Hyllinge IF 1 Taastrup FC 1 Lejrehallen Kunstbanen
272711
22-02 2020
Kl. 10:00
Solrød FC 1 Roskilde Pigefodbold 2 Solrød Idrætscenter
272705
23-02 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF 2 Svogerslev BK 1 Brøndby Stadion
272714 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder Svogerslev BK 1
272710
01-03 2020
Kl. 09:45
Stenløse BK 1
!
NB: Stenløse BK 1 er taberdømt
Kirke Hyllinge IF 1 Stenløse Stadion Kunstgræs
272713
01-03 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 2 Nykøbing FC 1
!
NB: Nykøbing FC 1 er taberdømt
Brøndby Stadion
272712
01-03 2020
Kl. 13:10
Taastrup FC 1 Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
272716 ma
02-03 2020
Kl. 23:59
Nykøbing FC 1 Oversidder NFC Anlæg Syd
272717
07-03 2020
Kl. 10:00
Solrød FC 1 Brøndbyernes IF 2 Solrød Idrætscenter
272871
07-03 2020
Kl. 10:30
Oversidder Stenløse BK 1
272715
07-03 2020
Kl. 10:30
Svogerslev BK 1 Taastrup FC 1 Svogerslev Idrætspark
272872
08-03 2020
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold 2 Kirke Hyllinge IF 1 Himmelev Kunstgræsbane
272873 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Kirke Hyllinge IF 1 Oversidder Kirke Hyllinge Stadion
272877 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Solrød FC 1
272874
15-03 2020
Kl. 09:45
Stenløse BK 1 Svogerslev BK 1 Stenløse Stadion Kunstgræs
272875
15-03 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 1 Nykøbing FC 1 NyBolig Park - Kunstgræs
272876
15-03 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Brøndbyernes IF 2 Himmelev Kunstgræsbane
272879 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Nykøbing FC 1 Stenløse BK 1 NFC Anlæg Syd
272878
21-03 2020
Kl. 09:45
Svogerslev BK 1 Kirke Hyllinge IF 1 Svogerslev Idrætspark
272881
21-03 2020
Kl. 11:00
Oversidder Roskilde Pigefodbold 2
272882
21-03 2020
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF 2 Oversidder Brøndby Stadion
272880
22-03 2020
Kl. 10:45
Solrød FC 1 Taastrup FC 1 Solrød Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind