MENU

VinterBold U10 Piger 3 (10) 5v5, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
275921 Kl. 10:00 Køge Nord FC 1 Roskilde Pigefodbold 2
275922 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 Brøndbyernes IF 1
275923 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
275924 Kl. 10:00 BK Hekla 2 FA 2000 2
275925 Kl. 10:18 Roskilde Pigefodbold 2 BK Hekla 2
275926 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
275927 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 IF Skjold Birkerød 1
275928 Kl. 10:18 FA 2000 2 Køge Nord FC 1
275929 Kl. 10:36 Køge Nord FC 1 Brøndbyernes IF 1
275930 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 1 FA 2000 2
275931 Kl. 10:36 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Roskilde Pigefodbold 2 Bane 1
275932 Kl. 10:36 BK Hekla 2 Nivå-Kokkedal FK 1
275933 Kl. 10:54 Roskilde Pigefodbold 2 IF Skjold Birkerød 1
275934 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 BK Hekla 2
275935 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 Køge Nord FC 1
275936 Kl. 10:54 FA 2000 2 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
275937 Kl. 10:00 Køge Nord FC 1 IF Skjold Birkerød 1
275938 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold 2 Brøndbyernes IF 1
275939 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF 1 BK Hekla 2
275940 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 1 FA 2000 2
275941 Kl. 10:18 IF Skjold Birkerød 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
275942 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
275943 Kl. 10:18 BK Hekla 2 Køge Nord FC 1
275944 Kl. 10:18 FA 2000 2 Roskilde Pigefodbold 2
275945 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 1 FA 2000 2
275946 Kl. 10:36 Slagslunde-Ganløse IF 1 Køge Nord FC 1
275947 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 1 Roskilde Pigefodbold 2
275948 Kl. 10:36 BK Hekla 2 IF Skjold Birkerød 1
275949 Kl. 10:54 Køge Nord FC 1 Roskilde Pigefodbold 2
275950 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 Brøndbyernes IF 1
275951 Kl. 10:54 Slagslunde-Ganløse IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
275952 Kl. 10:54 BK Hekla 2 FA 2000 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Brøndby Stadion Bane 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
275953 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
275954 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
275955 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 1 IF Skjold Birkerød 1
275956 Kl. 10:00 FA 2000 2 Køge Nord FC 1
275957 Kl. 10:18 Køge Nord FC 1 Brøndbyernes IF 1
275958 Kl. 10:18 IF Skjold Birkerød 1 FA 2000 2
275959 Kl. 10:18 Slagslunde-Ganløse IF 1 Roskilde Pigefodbold 2
275960 Kl. 10:18 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
275961 Kl. 10:36 Roskilde Pigefodbold 2 IF Skjold Birkerød 1
275962 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
275963 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 1 Køge Nord FC 1
275964 Kl. 10:36 FA 2000 2 Slagslunde-Ganløse IF 1
275965 Kl. 10:54 Køge Nord FC 1 IF Skjold Birkerød 1
275966 Kl. 10:54 Roskilde Pigefodbold 2 Brøndbyernes IF 1
275967 Kl. 10:54 Slagslunde-Ganløse IF 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
275968 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 FA 2000 2
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
275969 Kl. 11:45 IF Skjold Birkerød 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
275970 Kl. 11:45 Brøndbyernes IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
275971 Kl. 11:45 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Køge Nord FC 1 Bane 1
275972 Kl. 11:45 FA 2000 2 Roskilde Pigefodbold 2
275973 Kl. 12:03 Brøndbyernes IF 1 FA 2000 2
275974 Kl. 12:03 Slagslunde-Ganløse IF 1 Køge Nord FC 1
275975 Kl. 12:03 Nivå-Kokkedal FK 1 Roskilde Pigefodbold 2
275976 Kl. 12:03 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
275977 Kl. 12:21 Køge Nord FC 1 Roskilde Pigefodbold 2
275978 Kl. 12:21 IF Skjold Birkerød 1 Brøndbyernes IF 1
275979 Kl. 12:21 Slagslunde-Ganløse IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
275980 Kl. 12:21 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
FA 2000 2 Bane 1
275981 Kl. 12:39 Roskilde Pigefodbold 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
275982 Kl. 12:39 Brøndbyernes IF 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
275983 Kl. 12:39 Nivå-Kokkedal FK 1 IF Skjold Birkerød 1
275984 Kl. 12:39 FA 2000 2 Køge Nord FC 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Karsemosegård Møllevej 4 2990 Nivå
275985 Kl. 10:00 Køge Nord FC 1 Brøndbyernes IF 1
275986 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 FA 2000 2
275987 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Roskilde Pigefodbold 2 Bane 1
275988 Kl. 10:00 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
275989 Kl. 10:18 Roskilde Pigefodbold 2 IF Skjold Birkerød 1
275990 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
275991 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 Køge Nord FC 1
275992 Kl. 10:18 FA 2000 2 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
275993 Kl. 10:36 Køge Nord FC 1 IF Skjold Birkerød 1
275994 Kl. 10:36 Roskilde Pigefodbold 2 Brøndbyernes IF 1
275995 Kl. 10:36 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
275996 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 1 FA 2000 2
275997 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
275998 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
275999 Kl. 10:54 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Køge Nord FC 1 Bane 1
276000 Kl. 10:54 FA 2000 2 Roskilde Pigefodbold 2
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Rishøj Stadion Kunst Lyngvej 12B 4600 Køge
276001 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 FA 2000 2
276002 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF 1 Køge Nord FC 1
276003 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 1 Roskilde Pigefodbold 2
!
NB: Roskilde Pigefodbold 2 er taberdømt
Bane 1
276004 Kl. 10:00 BK Hekla 2 IF Skjold Birkerød 1
276005 Kl. 10:18 Køge Nord FC 1 Roskilde Pigefodbold 2
!
NB: Roskilde Pigefodbold 2 er taberdømt
Bane 1
276006 Kl. 10:18 IF Skjold Birkerød 1 Brøndbyernes IF 1
276007 Kl. 10:18 Slagslunde-Ganløse IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
276008 Kl. 10:18 BK Hekla 2 FA 2000 2
276009 Kl. 10:36 Roskilde Pigefodbold 2
!
NB: Roskilde Pigefodbold 2 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
276010 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
276011 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 1 IF Skjold Birkerød 1
276012 Kl. 10:36 FA 2000 2 Køge Nord FC 1
276013 Kl. 10:54 Køge Nord FC 1 Brøndbyernes IF 1
276014 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 FA 2000 2
276015 Kl. 10:54 Slagslunde-Ganløse IF 1 Roskilde Pigefodbold 2
!
NB: Roskilde Pigefodbold 2 er taberdømt
Bane 1
276016 Kl. 10:54 BK Hekla 2 Nivå-Kokkedal FK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind