MENU

VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Gymnasievej 5 3060 Espergærde
314691 2 Kl. 12:00 Espergærde IF 1 Hørsholm-Usserød IK 2
314692 2 Kl. 12:00 Lynge-Uggeløse IF 1 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Bane 1
314693 2 Kl. 12:18 BSV af 2016 3 Espergærde IF 1 Bane 1
314694 2 Kl. 12:18 Hørsholm-Usserød IK 2 Lynge-Uggeløse IF 1
314695 2 Kl. 12:36 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
BSV af 2016 3 Bane 1
314696 2 Kl. 12:36 Lynge-Uggeløse IF 1 Espergærde IF 1
314697 2 Kl. 12:54 Hørsholm-Usserød IK 2 BSV af 2016 3
314698 2 Kl. 12:54 Espergærde IF 1 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Bane 1
314699 2 Kl. 13:12 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK 2 Bane 1
314700 2 Kl. 13:12 BSV af 2016 3 Lynge-Uggeløse IF 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Hekla Park Bane 1 Artillerivej 190 2300 København S
314631 1 Kl. 10:00 BK Hekla 3 Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
314632 1 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 Nivå-Kokkedal FK 2 Bane 1
314633 1 Kl. 10:18 IF Skjold Birkerød 2 BK Hekla 3 Bane 1
314634 1 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 IF Skjold Birkerød 1
314635 1 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 2 IF Skjold Birkerød 2
314686 1 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 1 BK Hekla 3 Bane 1
314687 1 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 IF Skjold Birkerød 2
314688 1 Kl. 10:54 BK Hekla 3 Nivå-Kokkedal FK 2 Bane 1
314689 1 Kl. 11:12 Nivå-Kokkedal FK 2 Nivå-Kokkedal FK 1
314690 1 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 2 IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
314701 3 Kl. 10:00 Brede IF 1 IF Bytoften 1
314702 3 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 1 Bagsværd BK 1
314703 3 Kl. 10:18 Snekkersten IF 1 Brede IF 1
314704 3 Kl. 10:18 IF Bytoften 1 Gladsaxe-Hero BK 1
314705 3 Kl. 10:36 Bagsværd BK 1 Snekkersten IF 1
314706 3 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 1 Brede IF 1
314707 3 Kl. 10:54 IF Bytoften 1 Snekkersten IF 1
314708 3 Kl. 10:54 Brede IF 1 Bagsværd BK 1
314709 3 Kl. 11:12 Bagsværd BK 1 IF Bytoften 1
314710 3 Kl. 11:12 Snekkersten IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Gladsaxe Stadion Gladsaxevej 200 2860 Søborg
314731 6 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 Lynge-Uggeløse IF 1
314732 6 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 1 IF Skjold Birkerød 2
314733 6 Kl. 10:18 Snekkersten IF 1 IF Skjold Birkerød 1
314734 6 Kl. 10:18 Lynge-Uggeløse IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
314735 6 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 2 Snekkersten IF 1
314736 6 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 1 IF Skjold Birkerød 1
314737 6 Kl. 10:54 Lynge-Uggeløse IF 1 Snekkersten IF 1
314738 6 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 IF Skjold Birkerød 2
314739 6 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 2 Lynge-Uggeløse IF 1
314740 6 Kl. 11:12 Snekkersten IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
314721 5 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 1 Hørsholm-Usserød IK 2
314722 5 Kl. 10:00 IF Bytoften 1 Nivå-Kokkedal FK 2
314723 5 Kl. 10:18 BSV af 2016 2 Nivå-Kokkedal FK 1
314724 5 Kl. 10:18 Hørsholm-Usserød IK 2 IF Bytoften 1
314725 5 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 2 BSV af 2016 2
314726 5 Kl. 10:36 IF Bytoften 1 Nivå-Kokkedal FK 1
314727 5 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 2 BSV af 2016 2
314728 5 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 Nivå-Kokkedal FK 2
314729 5 Kl. 11:12 Nivå-Kokkedal FK 2 Hørsholm-Usserød IK 2
314730 5 Kl. 11:12 BSV af 2016 2 IF Bytoften 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
314711 4 Kl. 10:00 BK Hekla 3 Espergærde IF 1
314712 4 Kl. 10:00 Brede IF 1 BSV af 2016 3
314713 4 Kl. 10:18 Bagsværd BK 1 BK Hekla 3
314714 4 Kl. 10:18 Espergærde IF 1 Brede IF 1
314715 4 Kl. 10:36 BSV af 2016 3 Bagsværd BK 1
314716 4 Kl. 10:36 Brede IF 1 BK Hekla 3
314717 4 Kl. 10:54 Espergærde IF 1 Bagsværd BK 1
314718 4 Kl. 10:54 BK Hekla 3 BSV af 2016 3
314719 4 Kl. 11:12 BSV af 2016 3 Espergærde IF 1
314720 4 Kl. 11:12 Bagsværd BK 1 Brede IF 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunstbane 2, Kløvermarken Kløvermarksvej 50 2300 København S
314761 9 Kl. 09:15 BK Hekla 3 Hørsholm-Usserød IK 2
314762 9 Kl. 09:15 Gladsaxe-Hero BK 1 IF Skjold Birkerød 1
314763 9 Kl. 09:33 Brede IF 1 BK Hekla 3
314764 9 Kl. 09:33 Hørsholm-Usserød IK 2 Gladsaxe-Hero BK 1
314765 9 Kl. 09:51 IF Skjold Birkerød 1 Brede IF 1
314766 9 Kl. 09:51 Gladsaxe-Hero BK 1 BK Hekla 3
314767 9 Kl. 10:09 Hørsholm-Usserød IK 2 Brede IF 1
314768 9 Kl. 10:09 BK Hekla 3 IF Skjold Birkerød 1
314769 9 Kl. 10:27 IF Skjold Birkerød 1 Hørsholm-Usserød IK 2
314770 9 Kl. 10:27 Brede IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
314751 8 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 2 BSV af 2016 3
314752 8 Kl. 10:00 Snekkersten IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
314741 7 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 2 BSV af 2016 2
314742 7 Kl. 10:00 Bagsværd BK 1 Lynge-Uggeløse IF 1
314743 7 Kl. 10:18 IF Bytoften 1 Nivå-Kokkedal FK 2
314744 7 Kl. 10:18 BSV af 2016 2 Bagsværd BK 1
314753 8 Kl. 10:18 Espergærde IF 1 IF Skjold Birkerød 2
314754 8 Kl. 10:18 BSV af 2016 3 Snekkersten IF 1
314755 8 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 1 Espergærde IF 1
314756 8 Kl. 10:36 Snekkersten IF 1 IF Skjold Birkerød 2
314745 7 Kl. 10:36 Lynge-Uggeløse IF 1 IF Bytoften 1
314746 7 Kl. 10:36 Bagsværd BK 1 Nivå-Kokkedal FK 2
314747 7 Kl. 10:54 BSV af 2016 2 IF Bytoften 1
314748 7 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 2 Lynge-Uggeløse IF 1
314757 8 Kl. 10:54 BSV af 2016 3 Espergærde IF 1
314758 8 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 2 Nivå-Kokkedal FK 1
314759 8 Kl. 11:12 Nivå-Kokkedal FK 1 BSV af 2016 3
314760 8 Kl. 11:12 Espergærde IF 1 Snekkersten IF 1
314749 7 Kl. 11:12 Lynge-Uggeløse IF 1 BSV af 2016 2
314750 7 Kl. 11:12 IF Bytoften 1 Bagsværd BK 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Karsemosegård Kunstgræs Bane 1 Møllevej 4 2990 Nivå
314771 10 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 1 Lynge-Uggeløse IF 1
!
NB: Lynge-Uggeløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
314772 10 Kl. 10:00 Bagsværd BK 1 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Bane 1
314841 12 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 2 BSV af 2016 3
314842 12 Kl. 10:00 Brede IF 1 Hørsholm-Usserød IK 2
314843 12 Kl. 10:18 IF Bytoften 1 Nivå-Kokkedal FK 2
314844 12 Kl. 10:18 BSV af 2016 3 Brede IF 1
314773 10 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 Nivå-Kokkedal FK 1
314774 10 Kl. 10:18 Lynge-Uggeløse IF 1
!
NB: Lynge-Uggeløse IF 1 er taberdømt
Bagsværd BK 1 Bane 1
314775 10 Kl. 10:36 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 1 Bane 1
314776 10 Kl. 10:36 Bagsværd BK 1 Nivå-Kokkedal FK 1
314845 12 Kl. 10:36 Hørsholm-Usserød IK 2 IF Bytoften 1
314846 12 Kl. 10:36 Brede IF 1 Nivå-Kokkedal FK 2
314847 12 Kl. 10:54 BSV af 2016 3 IF Bytoften 1
314848 12 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 2 Hørsholm-Usserød IK 2
314777 10 Kl. 10:54 Lynge-Uggeløse IF 1
!
NB: Lynge-Uggeløse IF 1 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 1 Bane 1
314778 10 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Bane 1
314779 10 Kl. 11:12 BK Hekla 3 Lynge-Uggeløse IF 1
!
NB: Lynge-Uggeløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
314780 10 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 1 Bagsværd BK 1
314849 12 Kl. 11:12 Hørsholm-Usserød IK 2 BSV af 2016 3
314850 12 Kl. 11:12 IF Bytoften 1 Brede IF 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Bane 1 Agnetevej 1 3070 Snekkersten
314781 11 Kl. 09:30 IF Skjold Birkerød 1 BSV af 2016 2 Bane 1
314782 11 Kl. 09:30 Snekkersten IF 1 IF Skjold Birkerød 2 Bane 1
314783 11 Kl. 09:48 Espergærde IF 1 IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
314784 11 Kl. 09:48 BSV af 2016 2 Snekkersten IF 1 Bane 1
314785 11 Kl. 10:06 IF Skjold Birkerød 2 Espergærde IF 1 Bane 1
314836 11 Kl. 10:06 Snekkersten IF 1 IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
314837 11 Kl. 10:24 BSV af 2016 2 Espergærde IF 1 Bane 1
314838 11 Kl. 10:24 IF Skjold Birkerød 1 IF Skjold Birkerød 2 Bane 1
314839 11 Kl. 10:42 IF Skjold Birkerød 2 BSV af 2016 2 Bane 1
314840 11 Kl. 10:42 Espergærde IF 1 Snekkersten IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Gladsaxe stadion Kunstgræs Bane 1 Gladsaxevej 200 2860 Søborg
314871 15 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 1 BSV af 2016 2 Bane 1
314872 15 Kl. 10:00 Brede IF 1 BSV af 2016 3 Bane 1
314873 15 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
314874 15 Kl. 10:18 BSV af 2016 2 Brede IF 1 Bane 1
314875 15 Kl. 10:36 BSV af 2016 3 Gladsaxe-Hero BK 1 Bane 1
314876 15 Kl. 10:36 Brede IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
314877 15 Kl. 10:54 BSV af 2016 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Bane 1
314878 15 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 BSV af 2016 3 Bane 1
314879 15 Kl. 11:12 BSV af 2016 3 BSV af 2016 2 Bane 1
314880 15 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 1 Brede IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Lyngehallen Kunstgræs Bane 1 Idrætsvej 14 3540 Lynge
314861 14 Kl. 10:00 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Lynge-Uggeløse IF 1 Bane 1
314862 14 Kl. 10:00 Snekkersten IF 1 Nivå-Kokkedal FK 2
314863 14 Kl. 10:18 Hørsholm-Usserød IK 2 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Bane 1
314864 14 Kl. 10:18 Lynge-Uggeløse IF 1 Snekkersten IF 1
314865 14 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 2 Hørsholm-Usserød IK 2
314866 14 Kl. 10:36 Snekkersten IF 1 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Bane 1
314867 14 Kl. 10:54 Lynge-Uggeløse IF 1 Hørsholm-Usserød IK 2
314868 14 Kl. 10:54 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Nivå-Kokkedal FK 2 Bane 1
314869 14 Kl. 11:12 Nivå-Kokkedal FK 2 Lynge-Uggeløse IF 1
314870 14 Kl. 11:12 Hørsholm-Usserød IK 2 Snekkersten IF 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
314851 13 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 2 Espergærde IF 1
314852 13 Kl. 10:00 IF Bytoften 1 IF Skjold Birkerød 1
314853 13 Kl. 10:18 Bagsværd BK 1 IF Skjold Birkerød 2
314854 13 Kl. 10:18 Espergærde IF 1 IF Bytoften 1
314855 13 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 1 Bagsværd BK 1
314856 13 Kl. 10:36 IF Bytoften 1 IF Skjold Birkerød 2
314857 13 Kl. 10:54 Espergærde IF 1 Bagsværd BK 1
314858 13 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 2 IF Skjold Birkerød 1
314859 13 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 1 Espergærde IF 1
314860 13 Kl. 11:12 Bagsværd BK 1 IF Bytoften 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Gymnasievej 5 3060 Espergærde
314891 17 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 2 Espergærde IF 1
314892 17 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 1 Nivå-Kokkedal FK 1
314893 17 Kl. 10:18 Snekkersten IF 1 Nivå-Kokkedal FK 2
314894 17 Kl. 10:18 Espergærde IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
314895 17 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 1 Snekkersten IF 1
314896 17 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 1 Nivå-Kokkedal FK 2
314897 17 Kl. 10:54 Espergærde IF 1 Snekkersten IF 1
314898 17 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 2 Nivå-Kokkedal FK 1
314899 17 Kl. 11:12 Nivå-Kokkedal FK 1 Espergærde IF 1
314900 17 Kl. 11:12 Snekkersten IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
314881 16 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 BSV af 2016 3
314882 16 Kl. 10:00 IF Bytoften 1 BK Hekla 3
314901 18 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 2
!
NB: IF Skjold Birkerød 2 er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK 2 Bane 1
314902 18 Kl. 10:00 Bagsværd BK 1 Lynge-Uggeløse IF 1
314903 18 Kl. 10:18 Brede IF 1 IF Skjold Birkerød 2
!
NB: IF Skjold Birkerød 2 er taberdømt
Bane 1
314904 18 Kl. 10:18 Hørsholm-Usserød IK 2 Bagsværd BK 1
314883 16 Kl. 10:18 BSV af 2016 2 IF Skjold Birkerød 1
314884 16 Kl. 10:18 BSV af 2016 3 IF Bytoften 1
314885 16 Kl. 10:36 BK Hekla 3 BSV af 2016 2
314886 16 Kl. 10:36 IF Bytoften 1 IF Skjold Birkerød 1
314905 18 Kl. 10:36 Lynge-Uggeløse IF 1 Brede IF 1
314906 18 Kl. 10:36 Bagsværd BK 1 IF Skjold Birkerød 2
!
NB: IF Skjold Birkerød 2 er taberdømt
Bane 1
314907 18 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 2 Brede IF 1
314908 18 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 2
!
NB: IF Skjold Birkerød 2 er taberdømt
Lynge-Uggeløse IF 1 Bane 1
314887 16 Kl. 10:54 BSV af 2016 3 BSV af 2016 2
314888 16 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 BK Hekla 3
314889 16 Kl. 11:12 BK Hekla 3 BSV af 2016 3
314890 16 Kl. 11:12 BSV af 2016 2 IF Bytoften 1
314909 18 Kl. 11:12 Lynge-Uggeløse IF 1 Hørsholm-Usserød IK 2
314910 18 Kl. 11:12 Brede IF 1 Bagsværd BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind