MENU

VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5, Pulje 1 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Stiager 6 3500 Værløse
601500 2 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 Nivå-Kokkedal FK 1
601501 2 Kl. 10:00 Hareskov IF 3 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Bane 1
601502 2 Kl. 10:18 Borup IF 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
601503 2 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 Hareskov IF 3
601504 2 Kl. 10:36 BK Skjold 4 Borup IF 2
601505 2 Kl. 10:36 Hareskov IF 3 Skovshoved IF 2
601506 2 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 Borup IF 2
601507 2 Kl. 10:54 Skovshoved IF 2 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Bane 1
601508 2 Kl. 11:12 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
601509 2 Kl. 11:12 Borup IF 2 Hareskov IF 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Karlslunde Stadion Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
601510 3 Kl. 09:15 Rosenhøj BK 3 Allerød Fodbold Klub
601511 3 Kl. 09:15 Vanløse IF 6 Karlslunde IF 3
601512 3 Kl. 09:33 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Rosenhøj BK 3
601513 3 Kl. 09:33 Allerød Fodbold Klub Vanløse IF 6 Bane 1
601516 3 Kl. 09:51 Karlslunde IF 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
601517 3 Kl. 09:51 Vanløse IF 6 Rosenhøj BK 3
601796 3 Kl. 10:09 Allerød Fodbold Klub Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Bane 1
601797 3 Kl. 10:09 Rosenhøj BK 3 Karlslunde IF 3
601798 3 Kl. 10:27 Karlslunde IF 3 Allerød Fodbold Klub
601799 3 Kl. 10:27 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Vanløse IF 6
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Bane 1 Agnetevej 1 3070 Snekkersten
601489 1 Kl. 11:00 Gladsaxe-Hero BK 2 Jægersborg BK 2 Bane 1
601490 1 Kl. 11:00 Snekkersten IF 1 Herstedøster IC 2
601492 1 Kl. 11:18 Brødeskov IF 1 Gladsaxe-Hero BK 2
601493 1 Kl. 11:18 Jægersborg BK 2 Snekkersten IF 1 Bane 1
601494 1 Kl. 11:36 Herstedøster IC 2 Brødeskov IF 1 Bane 1
601495 1 Kl. 11:36 Snekkersten IF 1 Gladsaxe-Hero BK 2
601496 1 Kl. 11:54 Jægersborg BK 2 Brødeskov IF 1 Bane 1
601497 1 Kl. 11:54 Gladsaxe-Hero BK 2 Herstedøster IC 2 Bane 1
601498 1 Kl. 12:12 Herstedøster IC 2 Jægersborg BK 2 Bane 1
601499 1 Kl. 12:12 Brødeskov IF 1 Snekkersten IF 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Karsemosegård Kunstgræs Møllevej 4 2990 Nivå
602834 5 Kl. 10:00 Jægersborg BK 2 Nivå-Kokkedal FK 1
602835 5 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub Herstedøster IC 2 Bane 1
606178 5 Kl. 10:18 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Jægersborg BK 2 Bane 1
606179 5 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 Allerød Fodbold Klub
606180 5 Kl. 10:36 Herstedøster IC 2 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Bane 1
606181 5 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub Jægersborg BK 2 Bane 1
606182 5 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Bane 1
606183 5 Kl. 10:54 Jægersborg BK 2 Herstedøster IC 2
606184 5 Kl. 11:12 Herstedøster IC 2 Nivå-Kokkedal FK 1
606185 5 Kl. 11:12 BK Skjold 4 Allerød Fodbold Klub
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Skovshoved I P Bane 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
602822 4 Kl. 13:30 Gladsaxe-Hero BK 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
602823 4 Kl. 13:30 Rosenhøj BK 3 Borup IF 2 Bane 1
602824 4 Kl. 13:48 Karlslunde IF 3 Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
602825 4 Kl. 13:48 Skovshoved IF 2 Rosenhøj BK 3
!
NB: Rosenhøj BK 3 er taberdømt
Bane 1
602826 4 Kl. 14:06 Borup IF 2 Karlslunde IF 3 Bane 1
602829 4 Kl. 14:06 Rosenhøj BK 3
!
NB: Rosenhøj BK 3 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
602830 4 Kl. 14:24 Skovshoved IF 2 Karlslunde IF 3 Bane 1
602831 4 Kl. 14:24 Gladsaxe-Hero BK 2 Borup IF 2 Bane 1
602832 4 Kl. 14:42 Borup IF 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
602833 4 Kl. 14:42 Karlslunde IF 3 Rosenhøj BK 3
!
NB: Rosenhøj BK 3 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
606186 6 Kl. 10:00 Snekkersten IF 1
!
NB: Snekkersten IF 1 er taberdømt
Hareskov IF 3 Bane 1
606205 6 Kl. 10:00 Vanløse IF 6 Brødeskov IF 1
606206 6 Kl. 10:18 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Snekkersten IF 1
!
NB: Snekkersten IF 1 er taberdømt
Bane 1
606207 6 Kl. 10:18 Hareskov IF 3 Vanløse IF 6
606208 6 Kl. 10:36 Brødeskov IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
606209 6 Kl. 10:36 Vanløse IF 6 Snekkersten IF 1
!
NB: Snekkersten IF 1 er taberdømt
Bane 1
606210 6 Kl. 10:54 Hareskov IF 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
358965 6 Kl. 10:54 Snekkersten IF 1
!
NB: Snekkersten IF 1 er taberdømt
Brødeskov IF 1 Bane 1
358966 6 Kl. 11:12 Brødeskov IF 1 Hareskov IF 3
358967 6 Kl. 11:12 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Vanløse IF 6
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
358978 8 Kl. 10:00 Brødeskov IF 1 Borup IF 2
358979 8 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 1
358980 8 Kl. 10:18 Skovshoved IF 2 Brødeskov IF 1
358981 8 Kl. 10:18 Borup IF 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Bane 1
358982 8 Kl. 10:36 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Skovshoved IF 2 Bane 1
358983 8 Kl. 10:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Brødeskov IF 1
358984 8 Kl. 10:54 Borup IF 2 Skovshoved IF 2 Bane 1
358985 8 Kl. 10:54 Brødeskov IF 1 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 1
358986 8 Kl. 11:12 Jægersborg BK 2 Borup IF 2
358987 8 Kl. 11:12 Skovshoved IF 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Gladsaxe Stadion Bane 1 Gladsaxevej 200 2860 Søborg
358988 9 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 2 Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
358989 9 Kl. 10:00 Vanløse IF 6 Snekkersten IF 1
358990 9 Kl. 10:18 Rosenhøj BK 3 Gladsaxe-Hero BK 2
358991 9 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 Vanløse IF 6
359187 9 Kl. 10:36 Snekkersten IF 1 Rosenhøj BK 3
359188 9 Kl. 10:36 Vanløse IF 6 Gladsaxe-Hero BK 2
359189 9 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 Rosenhøj BK 3
359230 9 Kl. 10:54 Gladsaxe-Hero BK 2 Snekkersten IF 1
359231 9 Kl. 11:12 Snekkersten IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
359232 9 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 3 Vanløse IF 6
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Bane 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
358968 7 Kl. 10:00 Herstedøster IC 2 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Bane 1
358969 7 Kl. 10:00 Karlslunde IF 3 Hareskov IF 3
358970 7 Kl. 10:18 Allerød Fodbold Klub Herstedøster IC 2 Bane 1
358971 7 Kl. 10:18 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Karlslunde IF 3 Bane 1
358972 7 Kl. 10:36 Hareskov IF 3 Allerød Fodbold Klub
358973 7 Kl. 10:36 Karlslunde IF 3 Herstedøster IC 2
358974 7 Kl. 10:54 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Allerød Fodbold Klub Bane 1
358975 7 Kl. 10:54 Herstedøster IC 2 Hareskov IF 3
358976 7 Kl. 11:12 Hareskov IF 3 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Bane 1
358977 7 Kl. 11:12 Allerød Fodbold Klub Karlslunde IF 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Stiager 6 3500 Værløse
359233 10 Kl. 09:30 Jægersborg BK 2 Hareskov IF 3
359234 10 Kl. 09:30 Karlslunde IF 3 Gladsaxe-Hero BK 2
359235 10 Kl. 09:48 Vanløse IF 6 Jægersborg BK 2
359236 10 Kl. 09:48 Hareskov IF 3 Karlslunde IF 3
359237 10 Kl. 10:06 Gladsaxe-Hero BK 2 Vanløse IF 6
359238 10 Kl. 10:06 Karlslunde IF 3 Jægersborg BK 2
359239 10 Kl. 10:24 Hareskov IF 3 Vanløse IF 6
359240 10 Kl. 10:24 Jægersborg BK 2 Gladsaxe-Hero BK 2
359241 10 Kl. 10:42 Gladsaxe-Hero BK 2 Hareskov IF 3
359242 10 Kl. 10:42 Vanløse IF 6 Karlslunde IF 3
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
364688 12 Kl. 11:45 Herstedøster IC 2 Borup IF 2
364689 12 Kl. 11:45 Rosenhøj BK 3 Nivå-Kokkedal FK 1
364690 12 Kl. 12:03 Allerød Fodbold Klub Herstedøster IC 2 Bane 1
364691 12 Kl. 12:03 Borup IF 2 Rosenhøj BK 3 Bane 1
364692 12 Kl. 12:21 Nivå-Kokkedal FK 1 Allerød Fodbold Klub
364693 12 Kl. 12:21 Rosenhøj BK 3 Herstedøster IC 2
364694 12 Kl. 12:39 Borup IF 2 Allerød Fodbold Klub Bane 1
364695 12 Kl. 12:39 Herstedøster IC 2 Nivå-Kokkedal FK 1
364696 12 Kl. 12:57 Nivå-Kokkedal FK 1 Borup IF 2
364697 12 Kl. 12:57 Allerød Fodbold Klub Rosenhøj BK 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Brødeskov Stadion Kollerødvej 1 3400 Hillerød
359243 11 Kl. 10:00 Snekkersten IF 1 BK Skjold 4
359244 11 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Brødeskov IF 1
359245 11 Kl. 10:18 Skovshoved IF 2 Snekkersten IF 1
359246 11 Kl. 10:18 BK Skjold 4 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
359247 11 Kl. 10:36 Brødeskov IF 1 Skovshoved IF 2
359248 11 Kl. 10:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Snekkersten IF 1
359249 11 Kl. 10:54 BK Skjold 4 Skovshoved IF 2
364685 11 Kl. 10:54 Snekkersten IF 1 Brødeskov IF 1
364686 11 Kl. 11:12 Brødeskov IF 1 BK Skjold 4
364687 11 Kl. 11:12 Skovshoved IF 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
364708 14 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 2 Hareskov IF 3
364709 14 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Herstedøster IC 2
364710 14 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 Gladsaxe-Hero BK 2
364711 14 Kl. 10:18 Hareskov IF 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
364712 14 Kl. 10:36 Herstedøster IC 2 Nivå-Kokkedal FK 1
364713 14 Kl. 10:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Gladsaxe-Hero BK 2
364714 14 Kl. 10:54 Hareskov IF 3 Nivå-Kokkedal FK 1
364715 14 Kl. 10:54 Gladsaxe-Hero BK 2 Herstedøster IC 2
364716 14 Kl. 11:12 Herstedøster IC 2 Hareskov IF 3
364717 14 Kl. 11:12 Nivå-Kokkedal FK 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Bane 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
364718 15 Kl. 12:30 Jægersborg BK 2 BK Skjold 4 Bane 1
364719 15 Kl. 12:30 Rosenhøj BK 3 Borup IF 2 Bane 1
364720 15 Kl. 12:48 Vanløse IF 6 Jægersborg BK 2 Bane 1
364721 15 Kl. 12:48 BK Skjold 4 Rosenhøj BK 3 Bane 1
364722 15 Kl. 13:06 Borup IF 2 Vanløse IF 6 Bane 1
364723 15 Kl. 13:06 Rosenhøj BK 3 Jægersborg BK 2 Bane 1
364724 15 Kl. 13:24 BK Skjold 4 Vanløse IF 6 Bane 1
364725 15 Kl. 13:24 Jægersborg BK 2 Borup IF 2 Bane 1
364726 15 Kl. 13:42 Borup IF 2 BK Skjold 4 Bane 1
364727 15 Kl. 13:42 Vanløse IF 6 Rosenhøj BK 3 Bane 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
364698 13 Kl. 12:00 Brødeskov IF 1 Skovshoved IF 2
364699 13 Kl. 12:00 Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF 1 Bane 1
364700 13 Kl. 12:18 Karlslunde IF 3 Brødeskov IF 1
364701 13 Kl. 12:18 Skovshoved IF 2 Allerød Fodbold Klub
364702 13 Kl. 12:36 Snekkersten IF 1 Karlslunde IF 3
364703 13 Kl. 12:36 Allerød Fodbold Klub Brødeskov IF 1 Bane 1
364704 13 Kl. 12:54 Skovshoved IF 2 Karlslunde IF 3
364705 13 Kl. 12:54 Brødeskov IF 1 Snekkersten IF 1
364706 13 Kl. 13:12 Snekkersten IF 1 Skovshoved IF 2
364707 13 Kl. 13:12 Karlslunde IF 3 Allerød Fodbold Klub
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
364728 16 Kl. 10:00 Snekkersten IF 1 Borup IF 2 Bane 1
364729 16 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
364730 16 Kl. 10:18 BK Skjold 4 Snekkersten IF 1 Bane 1
364731 16 Kl. 10:18 Borup IF 2 Allerød Fodbold Klub Bane 1
364732 16 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 2 BK Skjold 4 Bane 1
364733 16 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF 1 Bane 1
364734 16 Kl. 10:54 Borup IF 2 BK Skjold 4 Bane 1
364735 16 Kl. 10:54 Snekkersten IF 1 Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
364736 16 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 2 Borup IF 2 Bane 1
364737 16 Kl. 11:12 BK Skjold 4 Allerød Fodbold Klub Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Stiager 6 3500 Værløse
364748 18 Kl. 09:00 Brødeskov IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
364749 18 Kl. 09:00 Karlslunde IF 3 Hareskov IF 3
364750 18 Kl. 09:18 Rosenhøj BK 3 Brødeskov IF 1
364751 18 Kl. 09:18 Nivå-Kokkedal FK 1 Karlslunde IF 3
364752 18 Kl. 09:36 Hareskov IF 3 Rosenhøj BK 3
364753 18 Kl. 09:36 Karlslunde IF 3 Brødeskov IF 1
364754 18 Kl. 09:54 Nivå-Kokkedal FK 1 Rosenhøj BK 3
364755 18 Kl. 09:54 Brødeskov IF 1 Hareskov IF 3
364756 18 Kl. 10:12 Hareskov IF 3 Nivå-Kokkedal FK 1
364757 18 Kl. 10:12 Rosenhøj BK 3 Karlslunde IF 3
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
364738 17 Kl. 12:00 Herstedøster IC 2 Skovshoved IF 2
364739 17 Kl. 12:00 Vanløse IF 6 Jægersborg BK 2
364740 17 Kl. 12:18 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Herstedøster IC 2
364741 17 Kl. 12:18 Skovshoved IF 2 Vanløse IF 6
364742 17 Kl. 12:36 Jægersborg BK 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
364743 17 Kl. 12:36 Vanløse IF 6 Herstedøster IC 2
364744 17 Kl. 12:54 Skovshoved IF 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 3
364745 17 Kl. 12:54 Herstedøster IC 2 Jægersborg BK 2
364746 17 Kl. 13:12 Jægersborg BK 2 Skovshoved IF 2
364747 17 Kl. 13:12 Fløng-Hedehusene Fodbold 3 Vanløse IF 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind