MENU

VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5, Pulje 1 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Maglemølle Storhallen Bane 1 Nygårdsvej 102 A 4700 Næstved
544128 2 Kl. 10:45 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Bane 1
544129 2 Kl. 10:45 Næstved I.F. 1 Albertslund IF 1
!
NB: Albertslund IF 1 er taberdømt
Bane 1
544130 2 Kl. 11:03 Slagelse B&I 1 Sundby BK 1 Bane 1
544131 2 Kl. 11:03 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Næstved I.F. 1 Bane 1
544132 2 Kl. 11:21 Albertslund IF 1
!
NB: Albertslund IF 1 er taberdømt
Slagelse B&I 1 Bane 1
544133 2 Kl. 11:21 Næstved I.F. 1 Sundby BK 1 Bane 1
544134 2 Kl. 11:39 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Slagelse B&I 1 Bane 1
544135 2 Kl. 11:39 Sundby BK 1 Albertslund IF 1
!
NB: Albertslund IF 1 er taberdømt
Bane 1
544136 2 Kl. 11:57 Albertslund IF 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Holbæk Sportsby Sports Allé 1 4300 Holbæk
544138 3 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Holbæk B&I 1
544139 3 Kl. 10:00 Karlslunde IF 1 Holbæk B&I 2
544140 3 Kl. 10:18 Fremad Amager 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
544142 3 Kl. 10:36 Holbæk B&I 2 Fremad Amager 1 Bane 1
544143 3 Kl. 10:36 Karlslunde IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1
544144 3 Kl. 10:54 Holbæk B&I 1 Fremad Amager 1 Bane 1
544145 3 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK 1 Holbæk B&I 2
544141 3 Kl. 10:54 Holbæk B&I 1 Karlslunde IF 1
544146 3 Kl. 11:12 Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 1
544147 3 Kl. 11:12 Fremad Amager 1 Karlslunde IF 1 Bane 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
544118 1 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 B93 1
544119 1 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 1 FA 2000 1
544120 1 Kl. 10:18 Himmelev-Veddelev BK Brøndbyernes IF 1 Bane 1
544121 1 Kl. 10:18 B93 1 Lyngby Boldklub 1921 1
544122 1 Kl. 10:36 FA 2000 1 Himmelev-Veddelev BK
544123 1 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 1 Brøndbyernes IF 1
544124 1 Kl. 10:54 B93 1 Himmelev-Veddelev BK
544125 1 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 FA 2000 1
544126 1 Kl. 11:12 FA 2000 1 B93 1
544127 1 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Maglemølle Storhallen Bane 1 Nygårdsvej 102 A 4700 Næstved
544137 2 Kl. 11:57 Slagelse B&I 1 Næstved I.F. 1 Bane 1
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
544148 4 Kl. 08:30 Brøndbyernes IF 1 Sundby BK 1
544149 4 Kl. 08:30 Himmelev-Veddelev BK 1 Slagelse B&I 1
544150 4 Kl. 08:48 Holbæk B&I 2 Brøndbyernes IF 1
544151 4 Kl. 08:48 Sundby BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1
544152 4 Kl. 09:06 Slagelse B&I 1 Holbæk B&I 2 Bane 1
544153 4 Kl. 09:06 Himmelev-Veddelev BK 1 Brøndbyernes IF 1
544154 4 Kl. 09:24 Sundby BK 1 Holbæk B&I 2
544155 4 Kl. 09:24 Brøndbyernes IF 1 Slagelse B&I 1
544156 4 Kl. 09:42 Slagelse B&I 1 Sundby BK 1 Bane 1
544157 4 Kl. 09:42 Holbæk B&I 2 Himmelev-Veddelev BK 1
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
544158 5 Kl. 10:00 B93 1 Hvidovre IF 1
544159 5 Kl. 10:00 Holbæk B&I 1 FA 2000 1 Bane 1
544160 5 Kl. 10:18 Albertslund IF 1 B93 1
544161 5 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Holbæk B&I 1
!
NB: Holbæk B&I 1 er taberdømt
Bane 1
544162 5 Kl. 10:36 FA 2000 1 Albertslund IF 1
544163 5 Kl. 10:36 Holbæk B&I 1
!
NB: Holbæk B&I 1 er taberdømt
B93 1 Bane 1
544164 5 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 Albertslund IF 1
544165 5 Kl. 10:54 B93 1 FA 2000 1
544166 5 Kl. 11:12 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
544167 5 Kl. 11:12 Albertslund IF 1 Holbæk B&I 1
!
NB: Holbæk B&I 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Karlslunde Stadion Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
544168 6 Kl. 09:00 Lyngby Boldklub 1921 1 Næstved I.F. 1
544169 6 Kl. 09:00 Karlslunde IF 1 Himmelev-Veddelev BK
544170 6 Kl. 09:18 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 1
544171 6 Kl. 09:18 Næstved I.F. 1 Karlslunde IF 1
544172 6 Kl. 09:36 Himmelev-Veddelev BK Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
544173 6 Kl. 09:36 Karlslunde IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
544174 6 Kl. 09:54 Næstved I.F. 1 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
544175 6 Kl. 09:54 Lyngby Boldklub 1921 1 Himmelev-Veddelev BK
544176 6 Kl. 10:12 Himmelev-Veddelev BK Næstved I.F. 1
544177 6 Kl. 10:12 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Karlslunde IF 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
544178 7 Kl. 10:00 FA 2000 1 Albertslund IF 1
544179 7 Kl. 10:00 Holbæk B&I 2 Næstved I.F. 1
544180 7 Kl. 10:18 Holbæk B&I 1 FA 2000 1 Bane 1
544181 7 Kl. 10:18 Albertslund IF 1 Holbæk B&I 2
544182 7 Kl. 10:36 Næstved I.F. 1 Holbæk B&I 1
544183 7 Kl. 10:36 Holbæk B&I 2 FA 2000 1
544184 7 Kl. 10:54 Albertslund IF 1 Holbæk B&I 1
544185 7 Kl. 10:54 FA 2000 1 Næstved I.F. 1
544186 7 Kl. 11:12 Næstved I.F. 1 Albertslund IF 1
544187 7 Kl. 11:12 Holbæk B&I 1 Holbæk B&I 2 Bane 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
544188 8 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK Slagelse B&I 1 Bane 1
544189 8 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 B93 1
544190 8 Kl. 10:18 Sundby BK 1 Himmelev-Veddelev BK
544191 8 Kl. 10:18 Slagelse B&I 1 Fremad Amager 1 Bane 1
544192 8 Kl. 10:36 B93 1 Sundby BK 1
544193 8 Kl. 10:36 Fremad Amager 1 Himmelev-Veddelev BK
544194 8 Kl. 10:54 Slagelse B&I 1 Sundby BK 1 Bane 1
544195 8 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK B93 1 Bane 1
544196 8 Kl. 11:12 B93 1 Slagelse B&I 1
544197 8 Kl. 11:12 Sundby BK 1 Fremad Amager 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
544198 9 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 Hvidovre IF 1
544199 9 Kl. 10:00 Karlslunde IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
544200 9 Kl. 10:18 Himmelev-Veddelev BK 1 Brøndbyernes IF 1
544201 9 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Karlslunde IF 1
544202 9 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 1 Himmelev-Veddelev BK 1
544203 9 Kl. 10:36 Karlslunde IF 1 Brøndbyernes IF 1
544204 9 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1
544205 9 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
544206 9 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 1 Hvidovre IF 1
544207 9 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 1 Karlslunde IF 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
544208 10 Kl. 11:30 B93 1 Næstved I.F. 1
544209 10 Kl. 11:30 Holbæk B&I 2 Brøndbyernes IF 1
544326 10 Kl. 11:48 Karlslunde IF 1 B93 1
544327 10 Kl. 11:48 Næstved I.F. 1 Holbæk B&I 2
544328 10 Kl. 12:06 Brøndbyernes IF 1 Karlslunde IF 1
544329 10 Kl. 12:06 Holbæk B&I 2 B93 1
544330 10 Kl. 12:24 Næstved I.F. 1 Karlslunde IF 1
544331 10 Kl. 12:24 B93 1 Brøndbyernes IF 1
544332 10 Kl. 12:42 Brøndbyernes IF 1 Næstved I.F. 1 Bane 1
544333 10 Kl. 12:42 Karlslunde IF 1 Holbæk B&I 2
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Bane 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
544344 12 Kl. 10:00 FA 2000 1 Slagelse B&I 1 Bane 1
544345 12 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
544346 12 Kl. 10:18 Holbæk B&I 1 FA 2000 1 Bane 1
544347 12 Kl. 10:18 Slagelse B&I 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
544348 12 Kl. 10:36 Hvidovre IF 1 Holbæk B&I 1
544349 12 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 1 FA 2000 1 Bane 1
544350 12 Kl. 10:54 Slagelse B&I 1 Holbæk B&I 1 Bane 1
544351 12 Kl. 10:54 FA 2000 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
544352 12 Kl. 11:12 Hvidovre IF 1 Slagelse B&I 1
544353 12 Kl. 11:12 Holbæk B&I 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
544334 11 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 1 Albertslund IF 1
544335 11 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 Himmelev-Veddelev BK
544336 11 Kl. 10:18 Sundby BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1
544337 11 Kl. 10:18 Albertslund IF 1 Fremad Amager 1
544338 11 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK Sundby BK 1 Bane 1
544339 11 Kl. 10:36 Fremad Amager 1 Lyngby Boldklub 1921 1
544340 11 Kl. 10:54 Albertslund IF 1 Sundby BK 1
544341 11 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 1 Himmelev-Veddelev BK
544342 11 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK Albertslund IF 1 Bane 1
544343 11 Kl. 11:12 Sundby BK 1 Fremad Amager 1
Arrangør:
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Rolighedsvej 25 4700 Næstved
544364 14 Kl. 10:45 Brøndbyernes IF 1 Næstved I.F. 1
544365 14 Kl. 10:45 Fremad Amager 1 FA 2000 1
544366 14 Kl. 11:03 Hvidovre IF 1 Brøndbyernes IF 1
544367 14 Kl. 11:03 Næstved I.F. 1 Fremad Amager 1
544368 14 Kl. 11:21 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
544369 14 Kl. 11:21 Fremad Amager 1 Brøndbyernes IF 1
544370 14 Kl. 11:39 Næstved I.F. 1 Hvidovre IF 1
544371 14 Kl. 11:39 Brøndbyernes IF 1 FA 2000 1
544372 14 Kl. 11:57 FA 2000 1 Næstved I.F. 1
544373 14 Kl. 11:57 Hvidovre IF 1 Fremad Amager 1
Arrangør:
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
544374 15 Kl. 10:00 B93 1 Albertslund IF 1
544375 15 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Slagelse B&I 1
544376 15 Kl. 10:18 Karlslunde IF 1 B93 1
544377 15 Kl. 10:18 Albertslund IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1
544378 15 Kl. 10:36 Slagelse B&I 1 Karlslunde IF 1 Bane 1
544379 15 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 1 B93 1
544380 15 Kl. 10:54 Albertslund IF 1 Karlslunde IF 1
544381 15 Kl. 10:54 B93 1 Slagelse B&I 1
544382 15 Kl. 11:12 Slagelse B&I 1 Albertslund IF 1 Bane 1
544383 15 Kl. 11:12 Karlslunde IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Lyngby Stadion Bane 1 Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
544354 13 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK Sundby BK 1 Bane 1
544355 13 Kl. 10:00 Holbæk B&I 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
544356 13 Kl. 10:18 Holbæk B&I 2 Himmelev-Veddelev BK
544357 13 Kl. 10:18 Sundby BK 1 Holbæk B&I 1
544358 13 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 1 Holbæk B&I 2
544359 13 Kl. 10:36 Holbæk B&I 1 Himmelev-Veddelev BK Bane 1
544360 13 Kl. 10:54 Sundby BK 1 Holbæk B&I 2
544361 13 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
544362 13 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 1 Sundby BK 1
544363 13 Kl. 11:12 Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 1
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Bane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
544404 18 Kl. 14:45 Himmelev-Veddelev BK Hvidovre IF 1 Bane 1
544405 18 Kl. 14:45 Holbæk B&I 2 Næstved I.F. 1 Bane 1
544406 18 Kl. 15:03 Himmelev-Veddelev BK 1 Himmelev-Veddelev BK Bane 1
544407 18 Kl. 15:03 Hvidovre IF 1 Holbæk B&I 2 Bane 1
544408 18 Kl. 15:21 Næstved I.F. 1 Himmelev-Veddelev BK 1
544409 18 Kl. 15:21 Holbæk B&I 2 Himmelev-Veddelev BK Bane 1
544410 18 Kl. 15:39 Hvidovre IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
544411 18 Kl. 15:39 Himmelev-Veddelev BK Næstved I.F. 1 Bane 1
544413 18 Kl. 15:57 Næstved I.F. 1 Hvidovre IF 1
544415 18 Kl. 15:57 Himmelev-Veddelev BK 1 Holbæk B&I 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Karlslunde Stadion Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
544394 17 Kl. 10:00 FA 2000 1 Sundby BK 1
544395 17 Kl. 10:00 Karlslunde IF 1 B93 1
544396 17 Kl. 10:18 Fremad Amager 1 FA 2000 1
544397 17 Kl. 10:18 Sundby BK 1 Karlslunde IF 1
544398 17 Kl. 10:36 B93 1 Fremad Amager 1
544399 17 Kl. 10:36 Karlslunde IF 1 FA 2000 1
544400 17 Kl. 10:54 Sundby BK 1 Fremad Amager 1
544401 17 Kl. 10:54 FA 2000 1 B93 1
544402 17 Kl. 11:12 B93 1 Sundby BK 1
544403 17 Kl. 11:12 Fremad Amager 1 Karlslunde IF 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
544384 16 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 1 Slagelse B&I 1
544385 16 Kl. 10:00 Holbæk B&I 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
544386 16 Kl. 10:18 Albertslund IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
544387 16 Kl. 10:18 Slagelse B&I 1 Holbæk B&I 1 Bane 1
544388 16 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 1 Albertslund IF 1
544389 16 Kl. 10:36 Holbæk B&I 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
544390 16 Kl. 10:54 Slagelse B&I 1 Albertslund IF 1 Bane 1
544391 16 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 1 Brøndbyernes IF 1
544392 16 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 1 Slagelse B&I 1
544393 16 Kl. 11:12 Albertslund IF 1 Holbæk B&I 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind