MENU

VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8, Pulje 7 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
596612
16-11 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 2 Taastrup FC 2 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
596615
16-11 2019
Kl. 11:00
Ishøj IF 1 BK Avarta 1 Ishøj Idrætscenter
596613
17-11 2019
Kl. 10:00
FA 2000 3 BSF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
596614
17-11 2019
Kl. 10:00
Hundige BK 1 Karlslunde IF 2 Hundige Boldfælled
596616
17-11 2019
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Albertslund BS 72 1 Greve Idræts Center
596620
30-11 2019
Kl. 11:00
Karlslunde IF 2 FA 2000 3 Karlslunde Stadion
596618
30-11 2019
Kl. 12:40
Taastrup FC 2 Ishøj IF 1 NyBolig Park - Kunstgræs
596619
01-12 2019
Kl. 10:15
BSF 3 BK Hellas 2 Ballerup Idrætspark
596617
01-12 2019
Kl. 11:30
BK Avarta 1 Greve Fodbold 2 Espelunden Kunstgræs
596621
07-12 2019
Kl. 15:30
Albertslund BS 72 1 Hundige BK 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
596622
08-12 2019
Kl. 10:00
BK Avarta 1 Taastrup FC 2 Espelunden Kunstgræs
596623
14-12 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 2 Karlslunde IF 2 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
596624
14-12 2019
Kl. 10:00
FA 2000 3 Albertslund BS 72 1 Kunst, Jens Jessens Vej
596626
15-12 2019
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Hundige BK 1 Greve Idræts Center
596625
15-12 2019
Kl. 11:00
Ishøj IF 1 BSF 3 Ishøj Idrætscenter
596630
11-01 2020
Kl. 11:00
Karlslunde IF 2 Ishøj IF 1 Karlslunde Stadion
596629
12-01 2020
Kl. 10:00
Hundige BK 1 FA 2000 3 Hundige Boldfælled
596628
12-01 2020
Kl. 10:15
BSF 3 BK Avarta 1 Ballerup Idrætspark
596627
12-01 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 2 Greve Fodbold 2 NyBolig Park - Kunstgræs
596631
12-01 2020
Kl. 12:30
Albertslund BS 72 1 BK Hellas 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
596632
18-01 2020
Kl. 10:00
BK Avarta 1 Karlslunde IF 2 Espelunden Kunstgræs
596635
25-01 2020
Kl. 11:00
Ishøj IF 1 Albertslund BS 72 1 Ishøj Idrætscenter
596634
26-01 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC 2 BSF 3 NyBolig Park - Kunstgræs
596636
26-01 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 FA 2000 3 Greve Idræts Center
596633
01-02 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 2 Hundige BK 1 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
596637
29-02 2020
Kl. 10:00
FA 2000 3 BK Hellas 2 Kunst, Jens Jessens Vej
596638
01-03 2020
Kl. 09:00
BSF 3 Greve Fodbold 2 Ballerup Idrætspark
596639
01-03 2020
Kl. 10:00
Hundige BK 1 Ishøj IF 1 Hundige Boldfælled
596641
01-03 2020
Kl. 12:30
Albertslund BS 72 1 BK Avarta 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
596642
07-03 2020
Kl. 10:00
Hundige BK 1 BK Avarta 1 Hundige Boldfælled
596828
07-03 2020
Kl. 11:00
Ishøj IF 1 FA 2000 3 Ishøj Idrætscenter
596826
08-03 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC 2 Albertslund BS 72 1
!
NB: Albertslund BS 72 1 er taberdømt
NyBolig Park - Kunstgræs
596827
08-03 2020
Kl. 10:15
BSF 3 Karlslunde IF 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
596829
08-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 BK Hellas 2 Greve Idræts Center
596831
14-03 2020
Kl. 10:30
FA 2000 3 BK Avarta 1 Kunst, Jens Jessens Vej
596830
15-03 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 2 Ishøj IF 1 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
596832
15-03 2020
Kl. 10:00
Hundige BK 1 Taastrup FC 2 Hundige Boldfælled
596833
15-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Karlslunde IF 2 Greve Idræts Center
596834
15-03 2020
Kl. 12:30
Albertslund BS 72 1 BSF 3 Albertslund Stadion Kunstgræs
596835 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
BK Avarta 1 BK Hellas 2 Espelunden Kunstgræs
596838
21-03 2020
Kl. 11:00
Ishøj IF 1 Greve Fodbold 2 Ishøj Idrætscenter
596839
21-03 2020
Kl. 11:00
Karlslunde IF 2 Albertslund BS 72 1 Karlslunde Stadion
596837
22-03 2020
Kl. 09:00
BSF 3 Hundige BK 1 Ballerup Idrætspark
596836
22-03 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC 2 FA 2000 3 NyBolig Park - Kunstgræs
596640
28-03 2020
Kl. 11:00
Karlslunde IF 2 Taastrup FC 2 Karlslunde Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind