Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. dec 2019
15:00
Herfølge BK - Køge Pige FC (2)
0
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:10
Svogerslev BK (2)
B. 73, Slagelse
UMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:20
Tingsted
0
Herfølge BK - Køge Pige FC (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:30
Solrød FC
0
Svogerslev BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:40
B. 73, Slagelse
Tingsted
HMH
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
15:50
Herfølge BK - Køge Pige FC (2)
1
Svogerslev BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:00
Tingsted
0
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:10
B. 73, Slagelse
Herfølge BK - Køge Pige FC (2)
HMH
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:20
Svogerslev BK (2)
2
Tingsted
0
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:30
Solrød FC
B. 73, Slagelse
UMH
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
15:40
Solrød FC
0
Herfølge BK - Køge Pige FC (2)
1
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
15:50
B. 73, Slagelse
0
Svogerslev BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
16:00
Herfølge BK - Køge Pige FC (2)
1
Tingsted
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
16:10
Svogerslev BK (2)
0
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
16:20
Tingsted
0
B. 73, Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
16:30
Svogerslev BK (2)
1
Herfølge BK - Køge Pige FC (2)
1
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
16:40
Solrød FC
0
Tingsted
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
16:50
Herfølge BK - Køge Pige FC (2)
0
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
17:00
Tingsted
0
Svogerslev BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
17:10
B. 73, Slagelse
1
Solrød FC
0
|
Kvindesenior
Indledende 20 hold - hvor de 10 bedste hold kvalificerer sig til A mellemrunde. Øvrige hold kvalificerer sig til B mellemrunde. Fra mellemrunderne kvalificerer sig 4 hold fra A og 5 hold fra B videre til finalestævnet 28.2-1.3 i Roskilde hallerne