MENU

VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5, Pulje 5 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
837293 1 Kl. 12:45 BK Hekla 4 BK Fix 4
837294 1 Kl. 12:45 AB Tårnby 5 B 1903 3
837300 1 Kl. 12:45 BK Vestia 4 BK Hekla 3
837301 1 Kl. 12:45 Ørestad IF 2 BK Skjold 3
837304 1 Kl. 13:03 B 1903 3 BK Hekla 4
837379 1 Kl. 13:03 BK Fix 4 AB Tårnby 5
837380 1 Kl. 13:03 Ørestad IF 2 BK Vestia 4
837381 1 Kl. 13:03 BK Skjold 3 BK Hekla 3
837382 1 Kl. 13:21 BK Hekla 4 AB Tårnby 5
837383 1 Kl. 13:21 BK Fix 4 B 1903 3
837384 1 Kl. 13:21 BK Skjold 3 BK Vestia 4
837385 1 Kl. 13:21 BK Hekla 3 Ørestad IF 2
837386 1 Kl. 13:39 BK Vestia 4 BK Hekla 4
837387 1 Kl. 13:39 BK Hekla 3 BK Fix 4
837388 1 Kl. 13:39 B 1903 3 Ørestad IF 2
837389 1 Kl. 13:39 AB Tårnby 5 BK Skjold 3
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
837390 2 Kl. 10:00 Fremad Amager 3 B93 6
837391 2 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 BK Hellas 2
837392 2 Kl. 10:00 KB 8 B93 5
837393 2 Kl. 10:00 Kastrup BK 3 Dragør BK 2
837394 2 Kl. 10:18 BK Hellas 2 Fremad Amager 3
837425 2 Kl. 10:18 B93 6 Nørrebro United 4
837426 2 Kl. 10:18 Kastrup BK 3 KB 8
837427 2 Kl. 10:18 Dragør BK 2 B93 5
837428 2 Kl. 10:36 Fremad Amager 3 Nørrebro United 4
837429 2 Kl. 10:36 B93 6 BK Hellas 2
837430 2 Kl. 10:36 Dragør BK 2 KB 8
837431 2 Kl. 10:36 B93 5 Kastrup BK 3
837432 2 Kl. 10:54 KB 8 Fremad Amager 3
837433 2 Kl. 10:54 B93 6 B93 5
837434 2 Kl. 10:54 BK Hellas 2 Kastrup BK 3
837435 2 Kl. 10:54 Nørrebro United 4 Dragør BK 2
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
837436 3 Kl. 11:30 BK Hekla 4 BK Vestia 4
837437 3 Kl. 11:30 KB 8 Nørrebro United 4
837438 3 Kl. 11:30 BK Fix 4 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
Bane 1
837439 3 Kl. 11:30 Dragør BK 2 BK Hellas 2
837440 3 Kl. 11:48 Nørrebro United 4 BK Hekla 4
837441 3 Kl. 11:48 BK Vestia 4 KB 8
837442 3 Kl. 11:48 BK Hellas 2 BK Fix 4
837443 3 Kl. 11:48 Dragør BK 2 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
Bane 1
837444 3 Kl. 12:06 BK Hekla 4 KB 8
837445 3 Kl. 12:06 BK Vestia 4 Nørrebro United 4
837446 3 Kl. 12:06 BK Fix 4 Dragør BK 2
837447 3 Kl. 12:06 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
BK Hellas 2 Bane 1
837448 3 Kl. 12:24 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
BK Hekla 4 Bane 1
837449 3 Kl. 12:24 BK Hellas 2 BK Vestia 4
837450 3 Kl. 12:24 Nørrebro United 4 BK Fix 4
837451 3 Kl. 12:24 KB 8 Dragør BK 2
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
837452 4 Kl. 13:00 B 1903 3 BK Skjold 3
837453 4 Kl. 13:00 B93 5 B93 6
837454 4 Kl. 13:00 AB Tårnby 5 BK Hekla 3
837455 4 Kl. 13:00 Fremad Amager 3 Kastrup BK 3
837456 4 Kl. 13:18 B93 6 B 1903 3
837457 4 Kl. 13:18 BK Skjold 3 B93 5
837458 4 Kl. 13:18 AB Tårnby 5 Fremad Amager 3
837459 4 Kl. 13:18 BK Hekla 3 Kastrup BK 3
837460 4 Kl. 13:36 B 1903 3 B93 5
837461 4 Kl. 13:36 BK Skjold 3 B93 6
837462 4 Kl. 13:36 Kastrup BK 3 AB Tårnby 5
837463 4 Kl. 13:36 BK Hekla 3 Fremad Amager 3
837464 4 Kl. 13:54 Kastrup BK 3 B 1903 3
837465 4 Kl. 13:54 Fremad Amager 3 BK Skjold 3
837466 4 Kl. 13:54 B93 6 AB Tårnby 5
837467 4 Kl. 13:54 B93 5 BK Hekla 3
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
837484 6 Kl. 09:00 BK Hekla 4 BK Skjold 3
837485 6 Kl. 09:00 Kastrup BK 3 BK Hellas 2
837486 6 Kl. 09:00 B 1903 3 BK Vestia 4
837487 6 Kl. 09:00 Dragør BK 2 Fremad Amager 3
837488 6 Kl. 09:18 BK Hellas 2 BK Hekla 4
837489 6 Kl. 09:18 Kastrup BK 3 BK Skjold 3
837490 6 Kl. 09:18 Fremad Amager 3 B 1903 3
837491 6 Kl. 09:18 BK Vestia 4 Dragør BK 2
837492 6 Kl. 09:36 BK Hekla 4 Kastrup BK 3
837493 6 Kl. 09:36 BK Skjold 3 BK Hellas 2
837494 6 Kl. 09:36 B 1903 3 Dragør BK 2
837495 6 Kl. 09:36 BK Vestia 4 Fremad Amager 3
837496 6 Kl. 09:54 Dragør BK 2 BK Hekla 4
837497 6 Kl. 09:54 BK Skjold 3 B 1903 3
837498 6 Kl. 09:54 Fremad Amager 3 BK Hellas 2
837499 6 Kl. 09:54 Kastrup BK 3 BK Vestia 4
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
837468 5 Kl. 11:45 BK Fix 4 BK Hekla 3
837469 5 Kl. 11:45 Nørrebro United 4 B93 5
837470 5 Kl. 11:45 AB Tårnby 5 Ørestad IF 2
837471 5 Kl. 11:45 B93 6 KB 8
837472 5 Kl. 12:03 BK Fix 4 Nørrebro United 4
837473 5 Kl. 12:03 BK Hekla 3 B93 5
837474 5 Kl. 12:03 AB Tårnby 5 B93 6
837475 5 Kl. 12:03 Ørestad IF 2 KB 8
837476 5 Kl. 12:21 BK Fix 4 B93 5
837477 5 Kl. 12:21 BK Hekla 3 Nørrebro United 4
837478 5 Kl. 12:21 KB 8 AB Tårnby 5
837479 5 Kl. 12:21 Ørestad IF 2 B93 6
837480 5 Kl. 12:39 KB 8 BK Fix 4
837481 5 Kl. 12:39 BK Hekla 3 B93 6
837482 5 Kl. 12:39 AB Tårnby 5 Nørrebro United 4
837483 5 Kl. 12:39 B93 5 Ørestad IF 2
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
837516 8 Kl. 13:30 BK Hekla 4 BK Hekla 3
837517 8 Kl. 13:30 B93 6 Dragør BK 2
837518 8 Kl. 13:30 AB Tårnby 5 BK Vestia 4
837519 8 Kl. 13:30 BK Hellas 2 B93 5
837520 8 Kl. 13:48 B93 6 BK Hekla 4
837521 8 Kl. 13:48 Dragør BK 2 BK Hekla 3
837522 8 Kl. 13:48 BK Hellas 2 AB Tårnby 5
837523 8 Kl. 13:48 B93 5 BK Vestia 4
837524 8 Kl. 14:06 BK Hekla 4 Dragør BK 2
837525 8 Kl. 14:06 B93 6 BK Hekla 3
837526 8 Kl. 14:06 AB Tårnby 5 B93 5
837527 8 Kl. 14:06 BK Vestia 4 BK Hellas 2
837528 8 Kl. 14:24 B93 5 BK Hekla 4
837529 8 Kl. 14:24 BK Hekla 3 BK Hellas 2
837530 8 Kl. 14:24 BK Vestia 4 B93 6
837531 8 Kl. 14:24 Dragør BK 2 AB Tårnby 5
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
837500 7 Kl. 10:00 Ørestad IF 2 B 1903 3
837501 7 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 Kastrup BK 3
837502 7 Kl. 10:00 BK Fix 4 BK Skjold 3
837503 7 Kl. 10:00 Fremad Amager 3 KB 8
837504 7 Kl. 10:18 Nørrebro United 4 B 1903 3
837505 7 Kl. 10:18 Kastrup BK 3 Ørestad IF 2
837506 7 Kl. 10:18 Fremad Amager 3 BK Fix 4
837507 7 Kl. 10:18 KB 8 BK Skjold 3
837508 7 Kl. 10:36 B 1903 3 Kastrup BK 3
837509 7 Kl. 10:36 Ørestad IF 2 Nørrebro United 4
837510 7 Kl. 10:36 BK Fix 4 KB 8
837511 7 Kl. 10:36 BK Skjold 3 Fremad Amager 3
837512 7 Kl. 10:54 KB 8 B 1903 3
837513 7 Kl. 10:54 Ørestad IF 2 Fremad Amager 3
837514 7 Kl. 10:54 BK Skjold 3 Nørrebro United 4
837515 7 Kl. 10:54 Kastrup BK 3 BK Fix 4
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
837548 10 Kl. 11:30 BK Hekla 4 Ørestad IF 2
837549 10 Kl. 11:30 Fremad Amager 3 B93 5
837550 10 Kl. 11:30 B 1903 3 BK Hekla 3
837551 10 Kl. 11:30 KB 8 BK Hellas 2
837552 10 Kl. 11:48 Fremad Amager 3 BK Hekla 4
837553 10 Kl. 11:48 Ørestad IF 2 B93 5
837554 10 Kl. 11:48 BK Hellas 2 B 1903 3
837555 10 Kl. 11:48 BK Hekla 3 KB 8
837556 10 Kl. 12:06 BK Hekla 4 B93 5
837557 10 Kl. 12:06 Fremad Amager 3 Ørestad IF 2
837558 10 Kl. 12:06 B 1903 3 KB 8
837559 10 Kl. 12:06 BK Hellas 2 BK Hekla 3
837560 10 Kl. 12:24 KB 8 BK Hekla 4
837561 10 Kl. 12:24 BK Hellas 2 Ørestad IF 2
837562 10 Kl. 12:24 Fremad Amager 3 BK Hekla 3
837563 10 Kl. 12:24 B93 5 B 1903 3
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
837532 9 Kl. 10:00 BK Skjold 3 AB Tårnby 5
837533 9 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Nørrebro United 4
837534 9 Kl. 10:00 BK Fix 4 BK Vestia 4
837535 9 Kl. 10:00 B93 6 Kastrup BK 3
837536 9 Kl. 10:18 Nørrebro United 4 AB Tårnby 5
837537 9 Kl. 10:18 Dragør BK 2 BK Skjold 3
837538 9 Kl. 10:18 B93 6 BK Fix 4
837539 9 Kl. 10:18 BK Vestia 4 Kastrup BK 3
837540 9 Kl. 10:36 AB Tårnby 5 Dragør BK 2
837541 9 Kl. 10:36 Nørrebro United 4 BK Skjold 3
837542 9 Kl. 10:36 BK Fix 4 Kastrup BK 3
837543 9 Kl. 10:36 B93 6 BK Vestia 4
837544 9 Kl. 10:54 AB Tårnby 5 Kastrup BK 3
837545 9 Kl. 10:54 B93 6 BK Skjold 3
837546 9 Kl. 10:54 Nørrebro United 4 BK Vestia 4
837547 9 Kl. 10:54 Dragør BK 2 BK Fix 4
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
837564 11 Kl. 11:30 BK Fix 4 BK Hekla 4
837565 11 Kl. 11:30 B93 6 Fremad Amager 3
837566 11 Kl. 11:30 BK Skjold 3 Nørrebro United 4
837567 11 Kl. 11:30 B93 5 KB 8
837568 11 Kl. 11:48 BK Hekla 4 Fremad Amager 3
837569 11 Kl. 11:48 BK Fix 4 B93 6
837570 11 Kl. 11:48 KB 8 BK Skjold 3
837571 11 Kl. 11:48 B93 5 Nørrebro United 4
837572 11 Kl. 12:06 BK Hekla 4 B93 6
837573 11 Kl. 12:06 BK Fix 4 Fremad Amager 3
837574 11 Kl. 12:06 B93 5 BK Skjold 3
837575 11 Kl. 12:06 Nørrebro United 4 KB 8
837576 11 Kl. 12:24 BK Hekla 4 Nørrebro United 4
837577 11 Kl. 12:24 B93 5 BK Fix 4
837578 11 Kl. 12:24 B93 6 KB 8
837579 11 Kl. 12:24 BK Skjold 3 Fremad Amager 3
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
837580 12 Kl. 10:00 Ørestad IF 2 BK Hekla 3 Bane 1
837581 12 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Kastrup BK 3 Bane 1
837582 12 Kl. 10:00 B 1903 3 AB Tårnby 5 Bane 1
837583 12 Kl. 10:00 BK Vestia 4 BK Hellas 2 Bane 1
837584 12 Kl. 10:18 Kastrup BK 3 BK Hekla 3 Bane 1
837585 12 Kl. 10:18 Ørestad IF 2 Dragør BK 2 Bane 1
837586 12 Kl. 10:18 BK Vestia 4 B 1903 3 Bane 1
837587 12 Kl. 10:18 AB Tårnby 5 BK Hellas 2 Bane 1
837588 12 Kl. 10:36 BK Hekla 3 Dragør BK 2 Bane 1
837589 12 Kl. 10:36 Ørestad IF 2 Kastrup BK 3 Bane 1
837590 12 Kl. 10:36 B 1903 3 BK Hellas 2 Bane 1
837591 12 Kl. 10:36 BK Vestia 4 AB Tårnby 5 Bane 1
837592 12 Kl. 10:54 BK Hekla 3 B 1903 3 Bane 1
837593 12 Kl. 10:54 BK Vestia 4 Ørestad IF 2 Bane 1
837594 12 Kl. 10:54 BK Hellas 2 Dragør BK 2 Bane 1
837595 12 Kl. 10:54 AB Tårnby 5 Kastrup BK 3 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind