MENU

VinterBold U9 Drenge 1 (11) 5:5, Pulje 3 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
837613 2 Kl. 15:00 HIK 3 KB 2 Bane 1
837614 2 Kl. 15:00 BK Rødovre 1 KB 3 Bane 1
837615 2 Kl. 15:00 KB 1 Oversidder Bane 1
837616 2 Kl. 15:00 Oversidder Oversidder Bane 1
837617 2 Kl. 15:18 KB 3 HIK 3 Bane 1
837618 2 Kl. 15:18 KB 2 BK Rødovre 1 Bane 1
837619 2 Kl. 15:18 Oversidder KB 1 Bane 1
837620 2 Kl. 15:18 Oversidder Oversidder Bane 1
837621 2 Kl. 15:36 HIK 3 BK Rødovre 1 Bane 1
837622 2 Kl. 15:36 KB 2 KB 3 Bane 1
837623 2 Kl. 15:36 Oversidder KB 1 Bane 1
837624 2 Kl. 15:36 Oversidder Oversidder Bane 1
837626 2 Kl. 15:54 KB 1 HIK 3 Bane 1
837627 2 Kl. 15:54 KB 2 Oversidder Bane 1
837628 2 Kl. 15:54 KB 3 Oversidder Bane 1
837629 2 Kl. 15:54 BK Rødovre 1 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
837597 1 Kl. 14:30 B 1903 1 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
837598 1 Kl. 14:30 Dragør BK 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
837599 1 Kl. 14:30 Skovshoved IF 1 B93 1
!
NB: B93 1 er taberdømt
Bane 1
837600 1 Kl. 14:30 HIK 1 B 1908 1 Bane 1
837601 1 Kl. 14:48 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
837602 1 Kl. 14:48 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Dragør BK 1 Bane 1
837603 1 Kl. 14:48 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Skovshoved IF 1 Bane 1
837604 1 Kl. 14:48 B 1908 1 B93 1
!
NB: B93 1 er taberdømt
Bane 1
837605 1 Kl. 15:06 B 1903 1 Dragør BK 1 Bane 1
837606 1 Kl. 15:06 HIK 2 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
837607 1 Kl. 15:06 B 1908 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
837608 1 Kl. 15:06 B93 1 HIK 1 Bane 1
837609 1 Kl. 15:24 Skovshoved IF 1 B 1903 1 Bane 1
837610 1 Kl. 15:24 B93 1 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
837611 1 Kl. 15:24 Kastrup BK 1 HIK 1 Bane 1
837612 1 Kl. 15:24 Dragør BK 1 B 1908 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
837646 4 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 B 1908 1
837647 4 Kl. 10:00 Oversidder KB 2
837648 4 Kl. 10:00 Dragør BK 1 B93 1
837649 4 Kl. 10:00 HIK 3 Oversidder
837650 4 Kl. 10:18 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
837651 4 Kl. 10:18 B 1908 1 Oversidder
837652 4 Kl. 10:18 Dragør BK 1 HIK 3
837653 4 Kl. 10:18 B93 1 Oversidder
837654 4 Kl. 10:36 Kastrup BK 1 Oversidder
837655 4 Kl. 10:36 B 1908 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
837656 4 Kl. 10:36 Oversidder Dragør BK 1
837657 4 Kl. 10:36 B93 1 HIK 3
837658 4 Kl. 10:54 Oversidder Kastrup BK 1
837659 4 Kl. 10:54 HIK 3 B 1908 1
837660 4 Kl. 10:54 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Dragør BK 1 Bane 1
837661 4 Kl. 10:54 Oversidder B93 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
837630 3 Kl. 12:00 B 1903 1 Skovshoved IF 1
837631 3 Kl. 12:00 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
BK Rødovre 1
837632 3 Kl. 12:00 HIK 2 HIK 1
837633 3 Kl. 12:00 Oversidder KB 3
837634 3 Kl. 12:18 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
837635 3 Kl. 12:18 Skovshoved IF 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
837636 3 Kl. 12:18 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
HIK 2
837637 3 Kl. 12:18 Oversidder HIK 1
837638 3 Kl. 12:36 B 1903 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
837639 3 Kl. 12:36 Skovshoved IF 1 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
837640 3 Kl. 12:36 HIK 2 Oversidder
837641 3 Kl. 12:36 HIK 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
837642 3 Kl. 12:54 HIK 1 B 1903 1
837643 3 Kl. 12:54 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Skovshoved IF 1
837644 3 Kl. 12:54 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
HIK 2 Bane 1
837645 3 Kl. 12:54 KB 1 Oversidder
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
837662 5 Kl. 10:00 HIK 2 B93 1
837663 5 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Oversidder
837664 5 Kl. 10:00 Dragør BK 1 HIK 1
837665 5 Kl. 10:00 KB 2 KB 1
837666 5 Kl. 10:18 HIK 2 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
837667 5 Kl. 10:18 B93 1 Oversidder
837668 5 Kl. 10:18 Dragør BK 1 KB 2
837669 5 Kl. 10:18 HIK 1 KB 1
837670 5 Kl. 10:36 HIK 2 Oversidder
837671 5 Kl. 10:36 B93 1 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
837672 5 Kl. 10:36 KB 1 Dragør BK 1
837673 5 Kl. 10:36 HIK 1 KB 2
837674 5 Kl. 10:54 KB 1 HIK 2
837675 5 Kl. 10:54 B93 1 KB 2
837676 5 Kl. 10:54 Dragør BK 1 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
837677 5 Kl. 10:54 Oversidder HIK 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Bane 1 Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
837678 6 Kl. 11:30 B 1903 1 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Bane 1
837679 6 Kl. 11:30 Oversidder KB 3
837680 6 Kl. 11:30 Kastrup BK 1 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
Bane 1
837681 6 Kl. 11:30 Oversidder HIK 3
837682 6 Kl. 11:48 KB 3 B 1903 1
837683 6 Kl. 11:48 Oversidder B 1908 1
837684 6 Kl. 11:48 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
837685 6 Kl. 11:48 Skovshoved IF 1 Oversidder
837686 6 Kl. 12:06 B 1903 1 Oversidder
837687 6 Kl. 12:06 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
KB 3 Bane 1
837688 6 Kl. 12:06 Kastrup BK 1 Oversidder
837689 6 Kl. 12:06 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
HIK 3 Bane 1
837690 6 Kl. 12:24 Oversidder B 1903 1
837691 6 Kl. 12:24 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
837692 6 Kl. 12:24 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
KB 3 Bane 1
837693 6 Kl. 12:24 Oversidder Skovshoved IF 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
837710 8 Kl. 10:00 B 1903 1 B93 1 Bane 1
837711 8 Kl. 10:00 KB 2 Oversidder Bane 1
837712 8 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
837713 8 Kl. 10:00 KB 3 Oversidder Bane 1
837714 8 Kl. 10:18 KB 2 B 1903 1 Bane 1
837715 8 Kl. 10:18 Oversidder B93 1 Bane 1
837716 8 Kl. 10:18 KB 3 Dragør BK 1 Bane 1
837717 8 Kl. 10:18 Oversidder Skovshoved IF 1 Bane 1
837718 8 Kl. 10:36 B 1903 1 Oversidder Bane 1
837719 8 Kl. 10:36 KB 2 B93 1 Bane 1
837720 8 Kl. 10:36 Dragør BK 1 Oversidder Bane 1
837721 8 Kl. 10:36 Skovshoved IF 1 KB 3 Bane 1
837722 8 Kl. 10:54 Oversidder B 1903 1 Bane 1
837723 8 Kl. 10:54 B93 1 KB 3 Bane 1
837724 8 Kl. 10:54 Skovshoved IF 1 KB 2 Bane 1
837725 8 Kl. 10:54 Oversidder Dragør BK 1 Bane 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
837694 7 Kl. 10:00 HIK 1 Kastrup BK 1
837695 7 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Oversidder
837696 7 Kl. 10:00 HIK 2 B 1908 1
837697 7 Kl. 10:00 HIK 3 KB 1
837698 7 Kl. 10:18 BK Rødovre 1 Kastrup BK 1
837699 7 Kl. 10:18 Oversidder HIK 1
837700 7 Kl. 10:18 HIK 3 HIK 2
837701 7 Kl. 10:18 KB 1 B 1908 1
837702 7 Kl. 10:36 Kastrup BK 1 Oversidder
837703 7 Kl. 10:36 HIK 1 BK Rødovre 1
837704 7 Kl. 10:36 HIK 2 KB 1
837705 7 Kl. 10:36 B 1908 1 HIK 3
837706 7 Kl. 10:54 KB 1 Kastrup BK 1
837707 7 Kl. 10:54 HIK 1 HIK 3
837708 7 Kl. 10:54 B 1908 1 BK Rødovre 1
837709 7 Kl. 10:54 Oversidder HIK 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
837742 10 Kl. 11:15 B 1903 1 HIK 1
837743 10 Kl. 11:15 HIK 3 Oversidder
837744 10 Kl. 11:15 Kastrup BK 1 B93 1
837745 10 Kl. 11:15 KB 1 KB 3
837746 10 Kl. 11:33 HIK 3 B 1903 1
837747 10 Kl. 11:33 HIK 1 Oversidder
837748 10 Kl. 11:33 KB 3 Kastrup BK 1
837749 10 Kl. 11:33 B93 1 KB 1
837750 10 Kl. 11:51 B 1903 1 Oversidder
837751 10 Kl. 11:51 HIK 3 HIK 1
837752 10 Kl. 11:51 Kastrup BK 1 KB 1
837753 10 Kl. 11:51 KB 3 B93 1
837754 10 Kl. 12:09 KB 1 B 1903 1
837755 10 Kl. 12:09 KB 3 HIK 1
837756 10 Kl. 12:09 HIK 3 B93 1
837757 10 Kl. 12:09 Oversidder Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
837726 9 Kl. 10:00 B 1908 1 Dragør BK 1
837727 9 Kl. 10:00 Oversidder BK Rødovre 1
837728 9 Kl. 10:00 HIK 2 Skovshoved IF 1
837729 9 Kl. 10:00 KB 2 Oversidder
837730 9 Kl. 10:18 BK Rødovre 1 Dragør BK 1
837731 9 Kl. 10:18 Oversidder B 1908 1
837732 9 Kl. 10:18 KB 2 HIK 2
837733 9 Kl. 10:18 Skovshoved IF 1 Oversidder
837734 9 Kl. 10:36 Dragør BK 1 Oversidder
837735 9 Kl. 10:36 BK Rødovre 1 B 1908 1
837736 9 Kl. 10:36 HIK 2 Oversidder
837737 9 Kl. 10:36 KB 2 Skovshoved IF 1
837738 9 Kl. 10:54 Dragør BK 1 Oversidder
837739 9 Kl. 10:54 KB 2 B 1908 1
837740 9 Kl. 10:54 BK Rødovre 1 Skovshoved IF 1
837741 9 Kl. 10:54 Oversidder HIK 2
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
837775 12 Kl. 13:00 HIK 1 B93 1
837776 12 Kl. 13:00 Oversidder Oversidder
837778 12 Kl. 13:00 Kastrup BK 1 Dragør BK 1
837779 12 Kl. 13:00 Skovshoved IF 1 KB 3
837780 12 Kl. 13:18 Oversidder B93 1
837781 12 Kl. 13:18 HIK 1 Oversidder
837782 12 Kl. 13:18 Skovshoved IF 1 Kastrup BK 1
837783 12 Kl. 13:18 Dragør BK 1 KB 3
837784 12 Kl. 13:36 B93 1 Oversidder
837785 12 Kl. 13:36 HIK 1 Oversidder
837786 12 Kl. 13:36 Kastrup BK 1 KB 3
837787 12 Kl. 13:36 Skovshoved IF 1 Dragør BK 1
837788 12 Kl. 13:54 B93 1 Kastrup BK 1
837789 12 Kl. 13:54 Skovshoved IF 1 HIK 1
837790 12 Kl. 13:54 KB 3 Oversidder
837791 12 Kl. 13:54 Dragør BK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
837758 11 Kl. 10:00 HIK 2 B 1903 1
837759 11 Kl. 10:00 KB 2 HIK 3
837760 11 Kl. 10:00 B 1908 1 BK Rødovre 1
837761 11 Kl. 10:00 Oversidder KB 1
837762 11 Kl. 10:18 B 1903 1 HIK 3
837763 11 Kl. 10:18 HIK 2 KB 2
837764 11 Kl. 10:18 KB 1 B 1908 1
837765 11 Kl. 10:18 Oversidder BK Rødovre 1
837766 11 Kl. 10:36 B 1903 1 KB 2
837767 11 Kl. 10:36 HIK 2 HIK 3
837768 11 Kl. 10:36 Oversidder B 1908 1
837770 11 Kl. 10:36 BK Rødovre 1 KB 1
837771 11 Kl. 10:54 B 1903 1 BK Rødovre 1
837772 11 Kl. 10:54 Oversidder HIK 2
837773 11 Kl. 10:54 KB 2 KB 1
837774 11 Kl. 10:54 B 1908 1 HIK 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind