Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. nov 2019
14:40
Arnborg IF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
14:50
Snejbjerg SG&I (2)
Hammerum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
15:00
Sdr. Felding GIF
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
15:10
Brande IF
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
15:20
Hammerum IF (2)
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
15:30
Arnborg IF
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
15:40
Brande IF
Hammerum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
15:50
Snejbjerg SG&I (2)
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
16:00
Hammerum IF (2)
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
16:10
Sdr. Felding GIF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
14:40
Brande IF
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
14:50
Arnborg IF
Hammerum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
15:00
Sdr. Felding GIF
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
15:10
Hammerum IF (2)
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
15:20
Snejbjerg SG&I (2)
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
15:30
Sdr. Felding GIF
Hammerum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
15:40
Snejbjerg SG&I (2)
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
15:50
Arnborg IF
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
16:00
Hammerum IF (2)
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
16:10
Brande IF
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:50
Arnborg IF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:00
Snejbjerg SG&I (2)
Hammerum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:10
Sdr. Felding GIF
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:20
Brande IF
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:30
Hammerum IF (2)
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:40
Arnborg IF
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:50
Brande IF
Hammerum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
16:00
Snejbjerg SG&I (2)
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
16:10
Hammerum IF (2)
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
16:20
Sdr. Felding GIF
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:00
Brande IF
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:10
Snejbjerg SG&I (2)
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:25
Sdr. Felding GIF
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:35
Brande IF
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
14:50
Snejbjerg SG&I (2)
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:00
Arnborg IF
Sdr. Felding GIF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:15
Hammerum IF (2)
Snejbjerg SG&I (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:15
Arnborg IF
Hammerum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:25
Hammerum IF (2)
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:25
Sdr. Felding GIF
Hammerum IF (2)
|
Turneringsreglement Indefodbold
Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.
I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.