MENU

U11 Piger B/C (09) INDE, Pulje 195 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
884129
09-11 2019
Kl. 11:10
BMK (1) SUB 88 Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884130
09-11 2019
Kl. 11:20
Ravnsbjerg IF BMK (2) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884131
09-11 2019
Kl. 11:30
Alhedens IF BMK (3) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884132
09-11 2019
Kl. 11:40
BMK (1) Ravnsbjerg IF Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884133
09-11 2019
Kl. 11:50
SUB 88 Alhedens IF Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884134
09-11 2019
Kl. 12:00
BMK (2) BMK (3) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884135
09-11 2019
Kl. 12:10
Ravnsbjerg IF Alhedens IF Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884218
09-11 2019
Kl. 12:20
BMK (2) BMK (1) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884219
09-11 2019
Kl. 12:30
BMK (3) SUB 88 Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884220
09-11 2019
Kl. 12:40
Alhedens IF BMK (1) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884221
09-11 2019
Kl. 12:50
Ravnsbjerg IF BMK (3) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884222
09-11 2019
Kl. 13:00
SUB 88 BMK (2) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
884060
07-12 2019
Kl. 10:00
BMK (1) BMK (3) Skals Idrætscenter Skals FF
884061
07-12 2019
Kl. 10:10
SUB 88 Ravnsbjerg IF Skals Idrætscenter Skals FF
884062
07-12 2019
Kl. 10:20
Alhedens IF BMK (2) Skals Idrætscenter Skals FF
884063
07-12 2019
Kl. 10:30
SUB 88 BMK (1) Skals Idrætscenter Skals FF
884064
07-12 2019
Kl. 10:40
BMK (3) Alhedens IF Skals Idrætscenter Skals FF
884065
07-12 2019
Kl. 10:50
BMK (2) Ravnsbjerg IF Skals Idrætscenter Skals FF
884066
07-12 2019
Kl. 11:00
Alhedens IF SUB 88 Skals Idrætscenter Skals FF
884067
07-12 2019
Kl. 11:10
Ravnsbjerg IF BMK (1) Skals Idrætscenter Skals FF
884068
07-12 2019
Kl. 11:20
BMK (3) BMK (2) Skals Idrætscenter Skals FF
884069
07-12 2019
Kl. 11:30
Alhedens IF Ravnsbjerg IF Skals Idrætscenter Skals FF
884070
07-12 2019
Kl. 11:40
BMK (1) BMK (2) Skals Idrætscenter Skals FF
884014
18-01 2020
Kl. 13:10
SUB 88 BMK (3) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884015
18-01 2020
Kl. 13:20
BMK (1) Alhedens IF
!
NB: Alhedens IF er taberdømt
Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884016
18-01 2020
Kl. 13:30
BMK (3) Ravnsbjerg IF Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884017
18-01 2020
Kl. 13:40
BMK (2) SUB 88 Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884018
18-01 2020
Kl. 13:50
BMK (3) BMK (1) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884019
18-01 2020
Kl. 14:00
Ravnsbjerg IF SUB 88 Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884020
18-01 2020
Kl. 14:10
BMK (2) Alhedens IF
!
NB: Alhedens IF er taberdømt
Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884021
18-01 2020
Kl. 14:20
BMK (1) SUB 88 Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884022
18-01 2020
Kl. 14:30
Ravnsbjerg IF BMK (2) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884023
18-01 2020
Kl. 14:40
Alhedens IF
!
NB: Alhedens IF er taberdømt
BMK (3) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
884024
18-01 2020
Kl. 14:50
BMK (1) Ravnsbjerg IF Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
883727
23-02 2020
Kl. 12:20
SUB 88 Alhedens IF Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
883728
23-02 2020
Kl. 12:30
BMK (2) BMK (3) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
883729
23-02 2020
Kl. 12:40
Ravnsbjerg IF Alhedens IF Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
883730
23-02 2020
Kl. 12:50
BMK (2) BMK (1) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
883731
23-02 2020
Kl. 13:00
BMK (3) SUB 88 Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
883732
23-02 2020
Kl. 13:10
Alhedens IF BMK (1) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
883733
23-02 2020
Kl. 13:20
Ravnsbjerg IF BMK (3) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
883734
23-02 2020
Kl. 13:30
SUB 88 BMK (2) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
883735
23-02 2020
Kl. 13:40
BMK (1) BMK (3) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
883736
23-02 2020
Kl. 13:50
SUB 88 Ravnsbjerg IF Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
884003
23-02 2020
Kl. 14:00
Alhedens IF BMK (2) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler Indefodbold
Turneringsreglement Indefodbold

Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.

I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.

Log ind