Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. nov 2019
11:10
BMK (1)
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:20
Ravnsbjerg IF
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:30
Alhedens IF
BMK (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:40
BMK (1)
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:50
SUB 88
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:00
BMK (2)
BMK (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:10
Ravnsbjerg IF
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:20
BMK (2)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:30
BMK (3)
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:40
Alhedens IF
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
12:50
Ravnsbjerg IF
BMK (3)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
13:00
SUB 88
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
10:00
BMK (1)
BMK (3)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
10:10
SUB 88
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
10:20
Alhedens IF
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
10:30
SUB 88
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
10:40
BMK (3)
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
10:50
BMK (2)
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:00
Alhedens IF
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:10
Ravnsbjerg IF
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:20
BMK (3)
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:30
Alhedens IF
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:40
BMK (1)
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:10
SUB 88
BMK (3)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:20
BMK (1)
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:30
BMK (3)
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:40
BMK (2)
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:50
BMK (3)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:00
Ravnsbjerg IF
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:10
BMK (2)
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:20
BMK (1)
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:30
Ravnsbjerg IF
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:40
Alhedens IF
BMK (3)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:50
BMK (1)
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
12:20
SUB 88
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
12:30
BMK (2)
BMK (3)
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
12:40
Ravnsbjerg IF
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
12:50
BMK (2)
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
13:00
BMK (3)
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
13:10
Alhedens IF
BMK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
13:20
Ravnsbjerg IF
BMK (3)
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
13:30
SUB 88
BMK (2)
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
13:40
BMK (1)
BMK (3)
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
13:50
SUB 88
Ravnsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
14:00
Alhedens IF
BMK (2)
|
Turneringsreglement Indefodbold
Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.
I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.