Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr 2020
18:45
Lemvig GF
Bjerringbro IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
11:30
Fårvang IF
Mejrup GU
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:30
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
HOG Hinnerup
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:00
HOG Hinnerup
Fårvang IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
14:30
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
Lemvig GF
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
11:00
Mejrup GU
Bjerringbro IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:30
Fårvang IF
Lemvig GF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:00
Bjerringbro IF
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
11:00
HOG Hinnerup
Mejrup GU
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2020
19:00
Lemvig GF
HOG Hinnerup
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
11:30
Fårvang IF
Bjerringbro IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
11:00
Mejrup GU
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2020
11:30
Lemvig GF
Mejrup GU
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
12:00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
Fårvang IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
14:00
Bjerringbro IF
HOG Hinnerup
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
10:45
HOG Hinnerup
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
11:00
Mejrup GU
Fårvang IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
18:30
Bjerringbro IF
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:30
Fårvang IF
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
13:00
Lemvig GF
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
14:00
Bjerringbro IF
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2020
11:00
Mejrup GU
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2020
14:30
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2020
12:00
Lemvig GF
Fårvang IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
12:00
Bjerringbro IF
Fårvang IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
11:00
HOG Hinnerup
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
12:00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
11:30
Fårvang IF
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
11:00
HOG Hinnerup
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
11:00
Mejrup GU
Lemvig GF
|
Se info om rækken her.
Forårets U16 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.