Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. mar 2020
13:00
Kolind/Midtdjurs
Dalum IF/Næsby BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
12:30
Dybbøl IU
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
13:00
VSK Aarhus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
14:15
Hviding IF/Ribe BK
Hedensted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
15:00
Dalum IF/Næsby BK
VSK Aarhus
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
Oversidder
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
13:00
Varde IF
Hviding IF/Ribe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
16:30
Hedensted IF
Kolind/Midtdjurs
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
Oversidder
Dalum IF/Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
11:00
Kolind/Midtdjurs
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
12:30
Dybbøl IU
Hviding IF/Ribe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
13:00
Hedensted IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
14:00
Dalum IF/Næsby BK
Dybbøl IU
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2020
14:00
Hviding IF/Ribe BK
Kolind/Midtdjurs
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2020
19:00
VSK Aarhus
Hviding IF/Ribe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
12:00
Dalum IF/Næsby BK
Hedensted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
Oversidder
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2020
11:00
Kolind/Midtdjurs
Dybbøl IU
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2020
18:30
Varde IF
VSK Aarhus
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:00
Dybbøl IU
Hedensted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:00
Varde IF
Dalum IF/Næsby BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:00
Hviding IF/Ribe BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2020
18:30
Kolind/Midtdjurs
VSK Aarhus
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
12:00
Hedensted IF
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
Dalum IF/Næsby BK
Hviding IF/Ribe BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
Oversidder
Kolind/Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2020
13:00
VSK Aarhus
Dybbøl IU
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2020
19:00
VSK Aarhus
Hedensted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
Oversidder
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
13:00
Dalum IF/Næsby BK
Kolind/Midtdjurs
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
13:00
Varde IF
Dybbøl IU
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2020
18:30
Hedensted IF
Hviding IF/Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
11:00
Kolind/Midtdjurs
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
13:00
Dybbøl IU
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
13:00
VSK Aarhus
Dalum IF/Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2020
14:00
Hviding IF/Ribe BK
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2020
19:00
Hviding IF/Ribe BK
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
12:00
Hedensted IF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
13:00
Dalum IF/Næsby BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
13:00
Varde IF
Kolind/Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
Oversidder
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
13:00
Dybbøl IU
Dalum IF/Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
13:00
VSK Aarhus
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2020
19:00
Kolind/Midtdjurs
Hviding IF/Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2020
19:00
Hviding IF/Ribe BK
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
11:00
Dybbøl IU
Kolind/Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
13:00
Hedensted IF
Dalum IF/Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2020
13:00
Varde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:00
Dalum IF/Næsby BK
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
15:30
Hedensted IF
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
Oversidder
Hviding IF/Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2020
13:00
VSK Aarhus
Kolind/Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
13:00
Kolind/Midtdjurs
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
13:00
Varde IF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
13:00
Dybbøl IU
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2020
14:00
Hviding IF/Ribe BK
Dalum IF/Næsby BK
|
Se info om rækken her.
Forårets U16 Piger ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.