|
|
788345
|
ma15-06 2020
|
18:30
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
788341
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
EL Team Sikring Arena (BK2020)
|
|
|
|
|
788342
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
|
|
|
788347
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Hjalleseskolen
|
HHT
|
|
|
788349
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
|
|
788351
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Stenstrup Sportsplads
|
|
|
|
|
788353
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Søllinge Skole
|
HHT
|
|
|
788355
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Kværndrup Stadion
|
|
|
|
788367
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Hesselager Stadion
|
|
|
|
788369
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Drigstrup Sognegård
|
|
|
|
|
788371
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Langtved Stadion
|
UHT
|
|
|
788373
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Ryslinge Stadion
|
|
|
|
788376
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Lunde Stadion
|
|
|
|
788377
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Nymarkskolen
|
|
|
|
788379
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Kerte Stadion
|
HHT
|
|
|
788381
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Sanderumskolen
|
HHT
|
|
|
788382
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
788385
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
|
|
|
788387
|
ti16-06 2020
|
18:15
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|
|
|
788389
|
ti16-06 2020
|
18:30
|
|
|
Rosengårdsskolen
|
|
|
|
788378
|
ti16-06 2020
|
18:45
|
|
|
Birkende Stadion
|
|
|
|
788343
|
ti16-06 2020
|
19:30
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
788344
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
788346
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Bolbro-Parken
|
|
|
|
788348
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
|
|
788350
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Fraugde Stadion
|
HHT
|
|
|
788352
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Skovby Stadion
|
HHT
|
|
|
788354
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Rishøj Stadion Gelsted
|
|
|
|
788366
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Provstegårdsskolen
|
|
|
|
788368
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Strøjer Arena
|
|
|
|
788370
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
|
|
788372
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Juulskovskolen
|
|
|
|
788374
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Korinth Hallen (ude)
|
|
|
|
788375
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
788380
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Hospitalets anlæg
|
|
|
|
788383
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Ørbækhallen
|
|
|
|
788384
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Axel Knudsen Park
|
|
|
|
788386
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Svanereden
|
|
|
|
788388
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Bøgebjerghallen
|
|
|
|
788390
|
on17-06 2020
|
18:15
|
|
|
Dalby Sportsplads
|
HHT
|
|
|
|
581063
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
|
|
581064
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
|
|
581065
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Kirkeby skole
|
HHT
|
|
|
581066
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
581067
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Humlehaveskolen
|
|
|
|
581068
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Thurø Stadion
|
|
|
|
581069
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
581072
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Lunde Stadion
|
|
|
|
581073
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Tved Stadion
|
|
|
|
581074
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
581075
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
|
|
581076
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Bolbro-Parken
|
|
|
|
581077
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
|
|
581078
|
ti23-06 2020
|
18:15
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
581070
|
ti23-06 2020
|
18:45
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
581088
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Ejbyskolen
|
|
|
|
581089
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
|
|
|
|
581090
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
581091
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
581092
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Hjalleseskolen
|
|
|
|
581093
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Hårslev Stadion
|
|
|
|
581094
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Provstegårdsskolen
|
|
|
|
581095
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
ØB.s Anlæg
|
|
|
|
581096
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
|
|
581079
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
581080
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
BK Posten Park
|
|
|
|
581084
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Ommel Stadion
|
|
|
|
581085
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
581086
|
on24-06 2020
|
18:15
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
|
|
581071
|
on24-06 2020
|
18:30
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
|
|
|
581097
|
on24-06 2020
|
19:00
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
581087
|
on24-06 2020
|
19:45
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
|
664800
|
ti18-08 2020
|
18:15
|
|
|
BK Posten Park
|
|
|
|
664801
|
ti18-08 2020
|
18:15
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
664802
|
ti18-08 2020
|
18:15
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
664803
|
ti18-08 2020
|
18:15
|
|
|
Kok & Vin Park (Ubberud)
|
|
|
|
664804
|
ti18-08 2020
|
18:15
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
664805
|
ti18-08 2020
|
18:15
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
664806
|
ti18-08 2020
|
18:15
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
|
|
664807
|
ti18-08 2020
|
18:15
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
|
|
|
664808
|
on19-08 2020
|
18:15
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
664809
|
on19-08 2020
|
18:15
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
|
|
664810
|
on19-08 2020
|
18:15
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
|
|
664812
|
on19-08 2020
|
18:15
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
|
|
664813
|
on19-08 2020
|
18:15
|
|
|
Tved Stadion
|
|
|
|
664814
|
on19-08 2020
|
18:15
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
|
|
664815
|
on19-08 2020
|
18:15
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
664811
|
ma24-08 2020
|
19:30
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
|
432801
|
ti25-08 2020
|
18:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
|
|
432802
|
ti25-08 2020
|
18:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
432803
|
ti25-08 2020
|
18:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
432804
|
ti25-08 2020
|
18:00
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
|
|
432805
|
ti25-08 2020
|
18:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
|
|
432806
|
ti25-08 2020
|
18:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
432807
|
ti25-08 2020
|
18:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
432808
|
to27-08 2020
|
18:00
|
|
|
Humlehaveskolen
|
|
|
Indtræder i hovedturneringen: OB, Middelfart, Dalum IF og Næsby
Oversidder 1. runde:
DS: S.f.B.-Oure FA, Otterup B&IK, Tarup/Paarup IF, Marienlyst og OKS
AS: B1913, B1909, Kerteminde BK, Marstal/Rise, Fjordager IF, Krarup Espe Fodbold, SSV Højfyn, Bogense G&IF, Allesø GF, Aarup BK, Morud/Veflinge og Flemløse/Haarby
Øvrige: Nr. Aaby IK, UTOPIA (F.K.), Skårup IF, BIF/FHIF, Holluf/Pile-Tornbjerg IF, FC Kurant og Røde Stjerne