MENU

U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
792605 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
Hvidovre IF 1 Oversidder Hvidovre IF's baner
792589
22-08 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 B 1903 1 Vestamager Idrætsanlæg
792602
22-08 2020
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 HIK 1 Kunst, Tingbjerg IP
792603
23-08 2020
Kl. 10:00
AC Amager Academy KB 1 Sundby Idrætspark
792604
23-08 2020
Kl. 10:00
Dragør BK 1 B 93 1 Dragør Bk
811127 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder AC Amager Academy
811125 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
HIK 1 AB Tårnby 1 Kunst, HIK
811126
29-08 2020
Kl. 10:00
KB 1 Brønshøj BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
792606
29-08 2020
Kl. 13:00
B 93 1 Hvidovre IF 1 Kunst, B93
792607
29-08 2020
Kl. 16:15
B 1903 1 Dragør BK 1 B1903
811130 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Brønshøj BK 1 Oversidder Tingbjerg I P
811129
05-09 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 KB 1 Vestamager Idrætsanlæg
811128
05-09 2020
Kl. 10:30
B 93 1 B 1903 1 Kunst, B93
811141
05-09 2020
Kl. 12:30
Hvidovre IF 1 AC Amager Academy Hvidovre IF's baner
811131
06-09 2020
Kl. 10:00
Dragør BK 1 HIK 1 Dragør Bk
811147 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby 1
811143
12-09 2020
Kl. 10:00
HIK 1 B 93 1 Kunst, HIK
811146
12-09 2020
Kl. 12:00
KB 1 Dragør BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
811145
13-09 2020
Kl. 10:00
AC Amager Academy Brønshøj BK 1 Sundby Idrætspark
811142
13-09 2020
Kl. 14:00
B 1903 1 Hvidovre IF 1 B1903
811151 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Dragør BK 1 Oversidder Dragør Bk
811152 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Hvidovre IF 1 Brønshøj BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
811149
19-09 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 AC Amager Academy Vestamager Idrætsanlæg
815932 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 93 1
811150 on
23-09 2020
Kl. 17:30
B 1903 1 HIK 1 B1903
815930 on
23-09 2020
Kl. 17:30
AC Amager Academy Dragør BK 1 Sundby Idrætspark
815931 to
24-09 2020
Kl. 16:45
KB 1 B 1903 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
811153
26-09 2020
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 AB Tårnby 1 Tingbjerg I P
811154
26-09 2020
Kl. 10:00
HIK 1 Hvidovre IF 1 Kunst, HIK
811148
26-09 2020
Kl. 14:00
B 93 1 KB 1 Kunst, B93
815937
03-10 2020
Kl. 11:15
Hvidovre IF 1 AB Tårnby 1 Hvidovre IF's baner
815933
03-10 2020
Kl. 11:30
B 93 1 AC Amager Academy Kunst, B93
815934
03-10 2020
Kl. 14:00
B 1903 1 Oversidder B1903
815935
03-10 2020
Kl. 14:00
HIK 1 KB 1 Kunst, HIK
815936
04-10 2020
Kl. 10:00
Dragør BK 1 Brønshøj BK 1 Dragør Bk
815942 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder HIK 1
815940 on
07-10 2020
Kl. 17:30
AC Amager Academy B 1903 1 Sundby Idrætspark
815938
10-10 2020
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 Dragør BK 1 Vestamager Idrætsanlæg
815939
10-10 2020
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 B 93 1 Kunst, Tingbjerg IP
815941
11-10 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 1 KB 1 Hvidovre IF's baner
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind