MENU

U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
860062 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
Jægersborg BK Oversidder Jægersborg
860058
22-08 2020
Kl. 10:00
GVI 1 Aakanden GF GVI. Nymosen
860060
22-08 2020
Kl. 10:00
HIK 2 Skovshoved IF Kunst, HIK
860061
22-08 2020
Kl. 10:00
KB 4 Hvidovre IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
860059
22-08 2020
Kl. 12:30
Vanløse (1) Oversidder Kunst, Vanløse I P
860066
29-08 2020
Kl. 10:00
Skovshoved IF Vanløse (1) Skovshoved I P
860065
29-08 2020
Kl. 14:15
Oversidder GVI 1
860064
29-08 2020
Kl. 14:45
Aakanden GF KB 4 Gentofte Sportspark - kunst 1
860063
30-08 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF Jægersborg BK Hvidovre IF's baner
860107
30-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder HIK 2
860110 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Vanløse (1) Oversidder Kunst, Vanløse I P
860112
05-09 2020
Kl. 10:00
Jægersborg BK HIK 2 Jægersborg
860108
05-09 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF Aakanden GF Hvidovre IF's baner
860111
05-09 2020
Kl. 12:00
KB 4 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
860109
06-09 2020
Kl. 10:00
GVI 1 Skovshoved IF GVI. Nymosen
860116 ma
07-09 2020
Kl. 18:15
Skovshoved IF KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Skovshoved I P
860113
12-09 2020
Kl. 13:30
Aakanden GF Jægersborg BK Gentofte Sportspark - kunst 1
860115
12-09 2020
Kl. 16:45
HIK 2 Vanløse (1) Kunst, HIK
860114
13-09 2020
Kl. 16:00
Oversidder Hvidovre IF
860117
13-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder GVI 1
860121 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
KB 4 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
860120 fr
18-09 2020
Kl. 17:00
Aakanden GF Oversidder Gentofte Sportspark - kunst 1
860122
19-09 2020
Kl. 10:00
Jægersborg BK Vanløse (1) Jægersborg
860118
19-09 2020
Kl. 11:15
Hvidovre IF Skovshoved IF Hvidovre IF's baner
860119
20-09 2020
Kl. 10:00
GVI 1 HIK 2 GVI. Nymosen
860126 ma
21-09 2020
Kl. 18:15
Skovshoved IF Aakanden GF Skovshoved I P
860123 fr
25-09 2020
Kl. 17:35
Vanløse (1) GVI 1 Kunst, Vanløse I P
860125
26-09 2020
Kl. 10:00
HIK 2 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Kunst, HIK
860124
27-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder Jægersborg BK
860127
27-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Hvidovre IF
860129 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Aakanden GF Oversidder Gentofte Sportspark - kunst 1
860131
03-10 2020
Kl. 10:00
KB 4 Vanløse (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej
860132
03-10 2020
Kl. 10:00
Jægersborg BK GVI 1 Jægersborg
860128
03-10 2020
Kl. 12:30
Hvidovre IF HIK 2 Hvidovre IF's baner
860130
03-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Skovshoved IF
860135 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
HIK 2 Aakanden GF Gentofte Sportspark, kunst 2
860137 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
860134 fr
09-10 2020
Kl. 17:35
Vanløse (1) Hvidovre IF Kunst, Vanløse I P
860136
10-10 2020
Kl. 10:00
Jægersborg BK Skovshoved IF Jægersborg
860133
10-10 2020
Kl. 10:00
GVI 1 KB 4 GVI. Nymosen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind